Probabil ca in vremurile cand urmaream Brazilia si Argentina as fi stiut de Oscar. Asa am aflat de el de-abia de la un comentator la meciul amical PSG - Chelsea. Superb golul 2 al lui Oscar, n-am cuvinte. Au dat 30 de milioane pe el din cate am auzit, iar pe Hazard 40. Mai ciudat mi se pare ca multi nu au auzit de Hazard.
