Sa-i pis in freza , daca si city mai este echipa de Europa.. Ultimul meci pe bilet.
Sa-i pis in freza , daca si city mai este echipa de Europa.. Ultimul meci pe bilet.
Ideal ar fi sa putem vedea meciurile fara comentariu, doar cu sunetul de la fata locului.![]()
Chiar ca asa ar fi cel mai frumos. Sau macar un comentariu normal, nu ca cele a lui Mironica, de exemplu...
4 goluri de aseara :




Oho, ce revenire socanta![]()
Gen Dinamo-Foresta ![]()
Am vazut acum o afirmatie si nu mai stiu daca e adevarata. Unirea Urziceni a ajuns in primavara UCL ?
_______
Craig Thomson, arbitrul de la Romania - Olanda , cel ce a inventat atunci un penalty pentru batavi, a facut aceeasi boacana si azi in Bate - Valencia cand a acordat un penalty total eronat spaniolilor la scorul de 0-0. Suspect , suspect...
Am vazut acum o afirmatie si nu mai stiu daca e adevarata. Unirea Urziceni a ajuns in primavara UCL ?
Au terminat pe 3 in grupa.
Au terminat pe 3 in grupa.
Inseamna ca Andone e senil.
Inseamna ca Andone e senil.
Pai in primavara europeana a ajuns Urziceniul, dar in Europa League. Acum nu stiu cum o fi zis el exact.
Bate Borisov , explozia primelor 2 etape. Tare imi e ca nu se vor califica nici in EL. Urmeaza 4 jocuri in care vor fi tratati in serios . Valencia ii spulbera tur/retur.
Exact ce va spuneam ![]()
Borussia Dortmund si Ajax Amsterdam au castigat meciurile cu Real Madrid, respectiv Manchester City.
dau o bere celui care.mi spune o echipa in forma pe care au batut.o aia din madrid in ultimii 10 ani in europa? ![]()
Rezultate ciudate aseara in CL . Mai lipsea sa bata si Dinamo Kiev la Porto. City a demonstrat inca o data ca sunt prea mici, crescuti precum puii in incubator si ca nu stiu sa lupte cu sufletul in cea mai mare competitie a fotbalului.
Tot respectul pentru Shaktar, cred ca se vor califica mai departe si vor avea si un cuvant greu de spus.
Chiar , voi vedeti o castigatoare anul asta ? Eu pe Messi . ![]()
Cred ca Premier League usuca jucatorii de energie de in Europa nu prea mai misca nimic de cativa ani. Toate echipele din Anglia.cand joaca in Europa o fac prost in ultima vreme. Pana si Chelsea a castigat UCL fiind dominata meci de meci.
Totusi vorbim de o infrangere la scor in fata lui Ajax, echipa care nu a mai castigat in campionat de 3 etape. E impardonabil pentru City sa faca 1 punct in 3 meciuri in grupele CL. Nu ma asteptam ca aseara sa calce iar pe bec, chiar credeam ca vor avea o tresarire , ca-si vor face jocul si vor obtine prima victorie. Baietii astia isi merita pe deplin porecla de Manchester Shitty.

Ziua revanselor in CL
Real - Dortmund
City - Ajax
Schalke - Arsenal
Milan - Malaga
Real - Bvb 1-2 pauza !!!
Fantasticii Gotze si Reus au marcat pe Bernabeu, Ibrahimovic a dat patru assist-uri in meciul cu Zagreb si Malaga s-a calificat in optimile UCL la prima participare.
Hmm...
Celtic - Barcelona 2-1 !!! ![]()
in min 35 la bayern era 5-0..
Cea mai mare diferenta de scor la pauza in istoria ligii.

Si noi ne mai miram ca unde suntem, la fotbalul pe care-l avem, unde respectul e inspre 0 ...
Si noi ne mai miram ca unde suntem, la fotbalul pe care-l avem, unde respectul e inspre 0 ...
Nu fi pufi! Daca nici noi nu ne-am respectat adversarii din CL!?
"Am fost asa de suparat ca n-am batut pentru ca ma gandeam la Aulas, ca o sa plece cu coada intre picioare. Il voiam cu capul plecat, dupa ce mi-a zis să-i dau jumatate din club pentru Benzema. Asa voiam sa-l bat, la 2-0 ma gandeam cum o sa plece nenorocitul cu capul in jos. Deja ma gandeam cum o sa ma duc la el in loja sa-l salut, eu cu fruntea sus, el cazut, după izbanda mea", a incheiat Becali"
Teri , macar topicul asta lasa-l curat.
Barcelona a avut cica posesie de 89 % ! Si 955 de pase fata de 166.
Acum eu nu stiu pe cine sa cred, in alt loc am vazut ca Barcelona a avut posesie de 74%. Cum se masoara si asta...
Nah, cand spuneau batranii ca fotbalul se joaca pe goluri! ![]()