FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

UEFA Champions League

«12345616»
gio_stgloria04.10.2012 08:43

Sa-i pis in freza , daca si city mai este echipa de Europa.. Ultimul meci pe bilet.

MoWeed04.10.2012 09:18
Ideal ar fi sa putem vedea meciurile fara comentariu, doar cu sunetul de la fata locului. :)

Chiar ca asa ar fi cel mai frumos. Sau macar un comentariu normal, nu ca cele a lui Mironica, de exemplu...

Maye04.10.2012 09:22

4 goluri de aseara :

 

11.gif

 

21.gif

 

41.gif

 

51.gif

 

 

kaspersky04.10.2012 09:22
Oho, ce revenire socanta :))

 

Gen Dinamo-Foresta :))

gio_stgloria23.10.2012 20:41

Am vazut acum o afirmatie si nu mai stiu daca e adevarata. Unirea Urziceni a ajuns in primavara UCL ?

 

_______

 

 

Craig Thomson, arbitrul de la Romania - Olanda , cel ce a inventat atunci un penalty pentru batavi, a facut aceeasi boacana si azi in Bate - Valencia cand a acordat un penalty total eronat spaniolilor la scorul de 0-0. Suspect , suspect...

ebonyc24.10.2012 07:23
Am vazut acum o afirmatie si nu mai stiu daca e adevarata. Unirea Urziceni a ajuns in primavara UCL ?

 

Au terminat pe 3 in grupa.

gio_stgloria24.10.2012 09:05
Au terminat pe 3 in grupa.

Inseamna ca Andone e senil.

ebonyc24.10.2012 10:51
Inseamna ca Andone e senil.

 

Pai in primavara europeana a ajuns Urziceniul, dar in Europa League. Acum nu stiu cum o fi zis el exact.

kaspersky24.10.2012 14:35
Bate Borisov , explozia primelor 2 etape. Tare imi e ca nu se vor califica nici in EL. Urmeaza 4 jocuri in care vor fi tratati in serios . Valencia ii spulbera tur/retur.

 

Exact ce va spuneam ;)

blindius25.10.2012 04:51

Borussia Dortmund si Ajax Amsterdam au castigat meciurile cu Real Madrid, respectiv Manchester City.

steaua-no125.10.2012 07:50

dau o bere celui care.mi spune o echipa in forma pe care au batut.o aia din madrid in ultimii 10 ani in europa? :unsure:

gio_stgloria25.10.2012 10:41

Rezultate ciudate aseara in CL . Mai lipsea sa bata si Dinamo Kiev la Porto. City a demonstrat inca o data ca sunt prea mici, crescuti precum puii in incubator si ca nu stiu sa lupte cu sufletul in cea mai mare competitie a fotbalului.

 

Tot respectul pentru Shaktar, cred ca se vor califica mai departe si vor avea si un cuvant greu de spus.

 

Chiar , voi vedeti o castigatoare anul asta ? Eu pe Messi . :)

Ronnie25.10.2012 13:17

Cred ca Premier League usuca jucatorii de energie de in Europa nu prea mai misca nimic de cativa ani. Toate echipele din Anglia.cand joaca in Europa o fac prost in ultima vreme. Pana si Chelsea a castigat UCL fiind dominata meci de meci.

 

 

gio_stgloria25.10.2012 13:32

Totusi vorbim de o infrangere la scor in fata lui Ajax, echipa care nu a mai castigat in campionat de 3 etape. E impardonabil pentru City sa faca 1 punct in 3 meciuri in grupele CL. Nu ma asteptam ca aseara sa calce iar pe bec, chiar credeam ca vor avea o tresarire , ca-si vor face jocul si vor obtine prima victorie. Baietii astia isi merita pe deplin porecla de Manchester Shitty.

 

406904_359832544109954_972260381_n.jpg

gio_stgloria06.11.2012 11:41

Ziua revanselor in CL

 

Real - Dortmund

City - Ajax

Schalke - Arsenal

Milan - Malaga

Harald06.11.2012 21:32

Real - Bvb 1-2 pauza !!!

blindius07.11.2012 21:13

Fantasticii Gotze si Reus au marcat pe Bernabeu, Ibrahimovic a dat patru assist-uri in meciul cu Zagreb si Malaga s-a calificat in optimile UCL la prima participare.

 

Hmm...

red&blue_boy07.11.2012 22:44

Celtic - Barcelona 2-1 !!! :)

Alex88pl07.11.2012 23:03

in min 35 la bayern era 5-0..

gio_stgloria08.11.2012 01:25

Cea mai mare diferenta de scor la pauza in istoria ligii.

ebonyc08.11.2012 10:05
599132_525167097494788_1482220924_n.png
red&blue_boy08.11.2012 10:25

Si noi ne mai miram ca unde suntem, la fotbalul pe care-l avem, unde respectul e inspre 0 ...

terente08.11.2012 11:40
Si noi ne mai miram ca unde suntem, la fotbalul pe care-l avem, unde respectul e inspre 0 ...

 

Nu fi pufi! Daca nici noi nu ne-am respectat adversarii din CL!?

"Am fost asa de suparat ca n-am batut pentru ca ma gandeam la Aulas, ca o sa plece cu coada intre picioare. Il voiam cu capul plecat, dupa ce mi-a zis să-i dau jumatate din club pentru Benzema. Asa voiam sa-l bat, la 2-0 ma gandeam cum o sa plece nenorocitul cu capul in jos. Deja ma gandeam cum o sa ma duc la el in loja sa-l salut, eu cu fruntea sus, el cazut, după izbanda mea", a incheiat Becali"

gio_stgloria08.11.2012 12:06

Teri , macar topicul asta lasa-l curat.

red&blue_boy08.11.2012 12:48

Barcelona a avut cica posesie de 89 % ! Si 955 de pase fata de 166.

Acum eu nu stiu pe cine sa cred, in alt loc am vazut ca Barcelona a avut posesie de 74%. Cum se masoara si asta...

Nah, cand spuneau batranii ca fotbalul se joaca pe goluri! :)

«12345616»