GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!! Cristea si-a revenit!!
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!! Cristea si-a revenit!!
stiu doar ca e 1-0 pt noi! tot asa baieti! mandri de voi!
In sfarsit a dat Cristea gol. Sper sa-si revina precum Neaga.
FORZZA Steaua!!!!!!!!
Orice lucru are o parte buna si una rea. Asa si cu accidentarea lui Iacob. Olaroiu a fost obligat sa-si schimbe (deocamdata?) stilul. Acuma nu mai se centreaza in prostie, si Steaua a inceput din nou sa joace fotbal. Mai ales acum cand Cristea si-a revenit, Nicolita e in forma maxima, Cristocea joaca si el bine.
Cu un pic de noroc o sa ajungem in finala si o s-o castigam!
FORZA Steaua
fratilor s'avem rabdare cu Cristea! are doar 21 ani! dak il huiduim la fiecare meci obtinem ceva?
@laca007
Daca inscrie la fiecare meci... promit sa nu il mai huidui ![]()
a innebunit Cristea
golllllllllllllllllll Radoi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:
le'am ajuns pe javre in campionat.. si fara blaturi :lol:
eu zic ca am mai cashtigat un jucator in aparare...Balan :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
In aparare nu prea avem noi probleme... sper sa castigam ceva atacanti ![]()
bine carlosssssss :lol: :lol: :lol:
Multumim Doamne ca ne-ai scapat de incidente neplacute ![]()
Pana la urma Carlos ne-a dovedit ca gafa din meciul tur a fost un accident. Ce bine a inchis sutul din prima ocazie! Cred ca acela a fost momentul cheie al partidei.
Sper ca rezervele sa continue in viitor sa rasplateasca increderea ce le este acordata de catre Oli. In felul acesta toti vor fi multumiti. Si rezervele (ca joaca), si titularii (ca se odihnesc), si antrenorul (ca ia puncte)...si noi, stelistii, fiindca echipa noastra iubita se apropie de 23.
Diferenta dintre Steaua si Dinamo:
Dinamo-Otelul 0-3
Otelul-Steaua 0-2 (daca ramane asa)
==> Steaua-Dinamo 5-0 :lol: :lol: :lol:
super Steaua...super Cristea...super Carlos...super meci!
hai Steaua!acolo unde ne e locul...
3-0
Andrei Cristea!!! Andrei Cristea!!! GOOOOL
Diferenta dintre Steaua si Dinamo:
Dinamo-Otelul 0-3
Otelul-Steaua 0-2 (daca ramane asa)
==> Steaua-Dinamo 5-0 :lol: :lol: :lol:
Update: Dinamo - Steaua 0-6 ![]()
Am castigat un meci important si am recastigat doi jucatori(Cristea si Balan).
Bravo baieti!
Multumesc Steaua Pentru aceasta Victorie! Cristea a Innebunit Intr-adevar!
Carlos cel Mare a Facut un Meci Bun, Iar Steaua Este Acolo Unde Trebuie.
Joi, Steaua o sa Patrunda Din Nou in inimile Noastre!
In afara celor trei puncte trebuie remarcate cateva lucruri:
1. Si-a revenit Cristea?!
2. Carlos e un portar mare. Multumim Carlos!
3. "Rezervele" (dupa parerea mea, impropriu spus) au reusit sa isi demonstreze valoarea.
4. Steaua e cea mai buna!!!!!!!!!!
Asa da! Sincer: emotiile mele pt meciul cu rapid se micsoreaza incet-incet, in loc sa creasca!
Poate si Cristea dc i se da sansa si se are rabdare cu el... Bravo Cristea!
Si Carlos e un portar foarte bun!
rapid si Dinamo! atentie! VENIM!
Cristea a jucat superb...bravo lui si sa speram ca acum va avea si continuitate nu numai o sclipire de moment...
Steaua pe primul loc....!!!!!!!!!
sper sa ne calificam cu ciorilee
bai fratilor....ce s-o fii intamplat cu Cristea?...abia acum si-a dat seama ca joaca la cel mai mare si mai iubit club din Romania.
Nota 150 pentru Balan excelent.
Despre Oprita :evil: am mai scris ca e la furat si am fost criticat .....si acum o sa fiu criticat dar se vede ca nu vrea sa isi revina in totalitate....ca sa faci lucruri bune intr-o echipa tre sa si alergi sa fii cersetor de cornere si out-uri .Orprita era jucatorul meu preferat inainte si acum zic astea despre el avand in vedere ce stia sa faca cu mingea.
Carlos =Hamu+Tudor+Cernea....100%..
Brvo Steaua ...BVO Oli .... ![]()
![]()
![]()