FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul Galati - Steaua 0-3

«1456»
ADelPiero03.04.2006 01:18

bv Cristea tata! tine`o tot asa! :twisted:

Ionutdal03.04.2006 01:20

BRAVO la toata echipa , in special Carlos SI Cristea , in groapa vrem 6 goluri :lol:

1986steaua03.04.2006 04:29

Viitorul suna bine

The Flyer03.04.2006 09:49

in sfirsit,un meci in care Steaua a atacat si-n a doua repriza!cu niste ciumeti,adevarat,da' a inceput sa joace bine,chiar daca sunt 3-4 rezerve pe teren!

IONUTZ-CIPRIAN03.04.2006 10:12

:evil: >>>Un meci spectaculos in care cea mai buna echipa a castigat,asa sa joace si de acum inainte si chiar sa o faca si mai bine,Cristea da semne sa-si revina,bine ca a fost introdus pentru tot meciul si a demonstrat ca poate din ce in ce mai bine,Carlos a facut un meci f. bun,iar pe ansamblu echipa a jucat spectaculos,ramane sa trecem acolo unde ne este locul ,pe locul UNU!!>>>> :twisted:

ulivius03.04.2006 11:53

M-am bucurat pentru Cristea mai mult decat pentru victoria in sine. Baiatul merita ...

 

M-a impresionat si D.Balan, ai fost fantastic.

 

Respect Oli. Steaua arata ca o mare echipa.

helena_steaua04.04.2006 18:24

nu stiti ce fel m-am simtit eu in galeria Stelei la acest meci...a fost ceva incredibil...nu se poate compara cu nimic in lume sa canti alaturi de galerie pt Steaua...nici macar castigarea cupei UEFA...NIMIK...va spun eu

weeezer_2004.04.2006 21:31
nu stiti ce fel m-am simtit eu in galeria Stelei la acest meci...a fost ceva incredibil...nu se poate compara cu nimic in lume sa canti alaturi de galerie pt Steaua...nici macar castigarea cupei UEFA...NIMIK...va spun eu

 

frumos 8)

Dj05.04.2006 15:15

helena Steaua...pana sa ajung in Bucuresti la galati vedeam Steaua si mergeam in galeria Stelei desi toti prietenii mei erau dupa gard in partea cealalta...si ii injuram si nu`mi pasa...iubeam si iubesc Steaua

helena_steaua06.04.2006 20:28

dj nu prea am inteles ce vroiai sa zici...eu am spus ca nimic nu se poate compara sa canti alaturi de galeria Stelei pt echipa...NIMIC

Dj07.04.2006 00:59

"styty ce inseamna sa-ty injury echipa preferata cu lacrimi in ochi?...probabil ca nu...

forever Steaua!!!!!!1"

 

la ce vrei sa te referi cu asta?

helena_steaua07.04.2006 13:53

la meciul de anul trecut otelu-Steaua 1-0 cand eram pe punctul de a pierde campionatul...galeria la sfarsit a chemat echipa,i-a injurat:mercenarii,afara din Ghencea,etc.Ce puteai sa faci cand echipa ta nu se daruieste...eu am inceput sa plang...si ce e rau in asta?i-am injurat plangand....si nu-mi pare rau

Dj07.04.2006 14:17

ai gresit atunci.stii regula nr 1 a unui suporter adevarat..cu echipa la bine si la rau :x

helena_steaua07.04.2006 19:49

nu-mi pare rau ca am i-am injurat atunci vrei sa zici ca tu nu i-ai injurat deloc?s-au adunat prea multe la vremea aia si sincer nu mai suportam.....faza cu echipa la bine si la rau e arhicunoscuta din pacate NIMENI nu e alaturi de echipa mai ales in momentele grele nici chiar aceia care se duc meci de meci,isi sustin favoritii iar cand pierde echipa,uita......Doar nu vrei sa se ridice in picioare si sa-i aplaude:bravo baieti,nu-i nimic se poate recupera punctele pierdute,bla bla bla.....

«1456»