FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul Galati - Steaua 0-3

«123456»
Virgil01.04.2006 19:34

Cu asemenea joc,Dinamo nu are ce cauta in primele 6.

1.Steaua,2.CFR,3.Sportul T,4.Poli T,5.National,6.Rapid,7.poate Dinamo.....Sau poate chiar ceva mai jos.Asta e valoarea lor,nu e niciun fel de rautate.

 

Avem neaparat nevoie de victorie la Galati,pentru a-i egala la puncte ! Apoi in meciul direct din Groapa sa le tragem o papara !

Bogdan4Steaua01.04.2006 19:42

Sa ne vedem de jocul nostru. Trebuie sa castigam maine cu orice pret. Dupa aceea, o calificare in semifinale si o victorie impotriva lui Dinamo ar transforma aceasta perioada intr-una perfecta.

 

Doamne ajuta!

 

Hai Steaua!!

Kristy_Cj01.04.2006 19:43

Dinamo a facut 1-1 cu Poli Iasi,daca batem la Galati avem acelasi punctaj si vine meciul direct si ii desfintam :twisted:

Ayrton01.04.2006 19:56
Cu asemenea joc,Dinamo nu are ce cauta in primele 6.

1.Steaua,2.CFR,3.Sportul T,4.Poli T,5.National,6.Rapid,7.poate Dinamo.....

 

Esti putin rautacios cu unele echipe. Dupa mine asa ar trebui sa arate clasamentul (in functie de calitatea jocului) 1.Steaua, 2.PoliT, 3.Rapid, 4.Sportul ,5.National, 6.Otelul, si 7.dinam0... :twisted:

alsign01.04.2006 20:07

Nu conteaza ca jucam cu rezervele la Galati.Si ei sunt jucatori profesionisti. Este un meci greu cu o echipa pe val ( 2 victori in deplasare una cu Dinamo si una la Bacau , ambele la scor), dar trebuie sa recunoastem ca o ne priveasca cu respect , asa cum a facut-o si Poli :D

14-Piata-SA.jpg

Steaua !! VICTORIE !!!!

Steaua !! VICTORIE !!!!

Steaua !! VICTORIE !!!!

Steaua !! VICTORIE !!!!

Virgil01.04.2006 20:12
Cu asemenea joc,Dinamo nu are ce cauta in primele 6.

1.Steaua,2.CFR,3.Sportul T,4.Poli T,5.National,6.Rapid,7.poate Dinamo.....

 

Esti putin rautacios cu unele echipe. Dupa mine asa ar trebui sa arate clasamentul (in functie de calitatea jocului) 1.Steaua, 2.PoliT, 3.Rapid, 4.Sportul ,5.National, 6.Otelul, si 7.dinam0... :twisted:

 

Am copiat clasamentul actual exceptand-o pe Dinamo.

Daca o vrei pe Poli pe locul 2,sunt de acord cu tine. :lol:

DTP-Ludacris01.04.2006 20:29

of....avem sanse la primul loc.....HAI STEAUAAAAA......acum e momentul

redandblue01.04.2006 20:33

dc nici acum nu cistigam chiar ca nu mai avem nici o scuza...

dc cistigam meciurile de pina acum cred ca aveam peste 10 pct in fata catelusilor...

hai Steaua...avem incredere in tine...

Ayrton01.04.2006 20:37
Cu asemenea joc,Dinamo nu are ce cauta in primele 6.

1.Steaua,2.CFR,3.Sportul T,4.Poli T,5.National,6.Rapid,7.poate Dinamo.....

 

Esti putin rautacios cu unele echipe. Dupa mine asa ar trebui sa arate clasamentul (in functie de calitatea jocului) 1.Steaua, 2.PoliT, 3.Rapid, 4.Sportul ,5.National, 6.Otelul, si 7.dinam0... :twisted:

 

Am copiat clasamentul actual exceptand-o pe Dinamo.

Daca o vrei pe Poli pe locul 2,sunt de acord cu tine. :lol:

 

Nu o vreau pe Poli, il vreau pe Hagi pe locul 2, bineinteles dupa Steaua :wink: . Asta ca sa stie ca Steaua nu se refuza niciodata!

jaap01.04.2006 21:38

a devenit obligatoriu sa-i batem pe otzelari dupa chifla maidanezilor

Oli, baga prima echipa si adu 3 puncte, titlul ne duce in proportie de 90% acolo unde se joaca fotbal adevarat si in singura competitie care mai conteaza astazi in Europa

sorin_77701.04.2006 22:16

nu trebuie sa ne bucuram de egalul rivalei. Avem de disputat un meci greu la Galati si din cate se aude o vom face fara 6 jucatori de baza.... Ne va fi foarte, foarte greu dar nu imposibil... Este adevarat ca o victorie ne-ar aduce la acelasi numar de puncte cu Dinamo dar si la fel de adevarat ca avem nevoie de o echipa completa d.p.d.v. fizic joi cu rapid...

abbadon01.04.2006 22:35
nu trebuie sa ne bucuram de egalul rivalei. ...

 

Ar trebui sa fim tristi?

waste02.04.2006 04:35
singura competitie care mai conteaza astazi in Europa

 

E mai important sa castigi Cupa UEFA sau sa ajungi in finala decat sa joci in grupele CL.

martanu02.04.2006 04:35

Meciul asta cu Galatiul trebuie castigat neaparat.

 

Ideea cu arbitri starini este buna, trebuie insa sa aduca arbitri valorosi nu ciumeti. La o adica chiar daca gresesc fara intentie tot greseala ramane......

Bogdan4Steaua02.04.2006 09:30

Chiar daca acei arbitri ar gresi in defavoarea noastra, nu m-ar deranja atat de tare atata timp cat nu e cu intentie.

alsign02.04.2006 10:00

Pe site scrie ora de incepere ora 16:00 si la National TV scrie ora 17:00 care este cea adevarata ? Stie cineva ?

 

 

untitled6-1420662935067a6ba33a2_600_143_

redandblue02.04.2006 10:12

meciul o sa inceapa la ora 17:00...

sper sa batem si sa trecem pe primul loc dupa meciul cu cateii...

winner_00702.04.2006 10:18

ii batem n-au nici o santa

in privinta clasamentului ar cam trebui sa fie asa

 

1 Steaua

2 Poli Timisoara ,iasul , national.........etc(toate-s la fel , toate sunt mult sub Steaua)

3Dinamo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (iar despre Dinamo fara arbitri cred ca sta vreo 3 ani in divizia b)

ovi66602.04.2006 10:47

ar trebui sa profitam de egalul lui Dinamo, dar si dc nu batem la galati, nu-i mare problema! mai important e sa-i batem pe rapidisti joi. ca Dinamo tot asa o sa mearga in campionat, la ce atmosfera e la ei... ii batem duminica!

mama ce saptamana urmeaza! joi cu rapid, duminica-Dinamo... De notat in calendar... Sper! ;)

Mirel_Radoi02.04.2006 11:04

ma ierati ca intervin.Meciul e la 17:00 nu la 16:00

asa scrie pe gsp si pe siteul oficial

sorin_77702.04.2006 12:11
nu trebuie sa ne bucuram de egalul rivalei. ...

 

Ar trebui sa fim tristi?

 

nu, ar trebui sa asteptam si jocul nostru de la Galati si apoi sa ne bucuram... Sper sa fie cazul... Eu unul nu mai cred nimic... :cry:

radoi8602.04.2006 13:13

Indiferent pe ce loc suntem si care este distanta care ne desparte de rivali, nu poate decat sa ma bucure foarte tare un esec al lui Dinamo!

Cat despre meciul cu galatiul se pare ca va fi nebunie pe stadion! Cica vin moldovenii cu mic cu mare sa vada castigatoarea Cupei UEFA 2006!

Andrei_VIP02.04.2006 14:29

CE COMENTATORI DINAMOVISITI _I_

Andrei_VIP02.04.2006 14:34

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL

Andrei CRISTEAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

fiara702.04.2006 14:35

a dat gol Cristea sau visez eu???

«123456»