FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Colectie stelista de scandari, cintece, lozinci, strofe...

«12223242526»
Bogdan15.05.2010 16:35

nici mie nu`mi place

Maresal15.05.2010 17:44

Da acum e absolut necesar ca toate cantecele sa contina "Peluza Sud Steaua"?

albanezul16.05.2010 07:31
Da acum e absolut necesar ca toate cantecele sa contina "Peluza Sud Steaua"?

:kisstogether:

noname16.05.2010 10:10

sa vezi acum la meci, Maresal :notangel:

Azzido16.05.2010 14:46
Da acum e absolut necesar ca toate cantecele sa contina "Peluza Sud Steaua"?

sa nu-l uitam pe Gigi Becali...

kawa16.05.2010 22:25
Asta?

 

orice s-ar intampla

suntem cu voi

.................

 

acesta era cantecul

 

vinde, pleaca, mori in pul@ mea

ciobane, in Ghencea tu n-ai ce cauta

................

Tanaru` Young17.05.2010 08:17

Vinde,pleaca,mori in plm !

ciobane,la Steaua,n-ai ce cauta !

Ti-am zis-o o data,de zeci de mii de ori,

Mai da-te in slbz de zdreanta ,vinde pleaca mori !

Ragnarok17.05.2010 14:06
Ti-am zis-o o data,de zeci de mii de ori,

 

Nu este "ti-am ZIS" ?

albanezul17.05.2010 19:50

ba da..

Lari17.05.2010 20:50
LUPANU18.05.2010 07:48

@lari ar trebui sa-i trimitem un mms cantecul asta lui Gigi !

Andrei^20.05.2010 18:43
puyol20.05.2010 19:41

nu pune nimeni cantecul la descarcat?

Azzido20.05.2010 23:31

instaleaza firefox cu extensia videodownloader si o sa poti descarca orice clip de pe youtube

https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/3006/

john_8608.06.2010 17:11

Ma poate ajuta cineva cu urmatorul cantec "tu cu sudul ti-ai gasit beleaua/ si din vara sa pleci de la Steaua..."?

Lari08.06.2010 17:50

Cre'ca e-n lucru. :))

fredysteaua08.06.2010 17:58

nu e in lucru :D

 

este asa:

"cand nimeni nu ne mai place

si nimeni nu ne mai vrea

suntem doar noi in peluza si strigam cu toti asa:

sacrificiu, unitate, demnitate de roman

sunt sudist pana la capat si asa o sa raman

 

tu cu sudul ti-ai gasit beleauaa

si din vara sa pleci de la Steauaaa

tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaa

si din vara sa pleci de la Steauaaaa"

Kellerman08.06.2010 18:00

Si melodia care e? :D

Tanaru` Young08.06.2010 18:53

Melodia,care-i melodia ? Postati un link ceva de pe youtube cu o melodie asemanatoare,va rugam.

Genial cantec,I love it :thumbsup:

fredysteaua08.06.2010 19:40

 

deci

cantecul practic incepe la 0:38

 

cand nimeni nu ne mai place

si nimeni nu ne mai vrea

suntem doar noi in peluza si strigam cu toti asa

sacrificiu, unitate, demnitate de roman

sunt sudist pana la capat si asa o sa raman

 

si apoi la 0:58 incepe refrenul

tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaaa

si din vara sa pleci de la steauaaa

tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaa

si din vara sa pleci de la steauaa

RedScorpyON08.06.2010 20:02

Se canta treaba asta in SUD?:)

RobYnho08.06.2010 20:10

Da.

The Game09.06.2010 12:37

Imi aduc aminte ca la meciul cu Universitatea Craiova s-au impartit niste foi cu cantecul asta dar pana la urma nu s-a cantat....

Stanici09.06.2010 19:03

 

deci

cantecul practic incepe la 0:38

 

cand nimeni nu ne mai place

si nimeni nu ne mai vrea

suntem doar noi in peluza si strigam cu toti asa

sacrificiu, unitate, demnitate de roman

sunt sudist pana la capat si asa o sa raman

 

si apoi la 0:58 incepe refrenul

tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaaa

si din vara sa pleci de la steauaaa

tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaa

si din vara sa pleci de la steauaa

Cum trebuie la Pitesti, Astept cu nerabdare cand, in loc de SUD, va fi TOTI NOI sau NOI TOTI. .

RedScorpyON09.06.2010 22:08

Refrenul nu e chiar foarte inspirat,dar e tare rau cantecu',il cantam de mult in "argentiniana",fara sa stiu ca avem si noi asa ceva... :)

«12223242526»