nici mie nu`mi place
nici mie nu`mi place
Da acum e absolut necesar ca toate cantecele sa contina "Peluza Sud Steaua"?
Da acum e absolut necesar ca toate cantecele sa contina "Peluza Sud Steaua"?
![]()
sa vezi acum la meci, Maresal ![]()
Da acum e absolut necesar ca toate cantecele sa contina "Peluza Sud Steaua"?
sa nu-l uitam pe Gigi Becali...
Asta?
orice s-ar intampla
suntem cu voi
.................
acesta era cantecul
vinde, pleaca, mori in pul@ mea
ciobane, in Ghencea tu n-ai ce cauta
................
Vinde,pleaca,mori in plm !
ciobane,la Steaua,n-ai ce cauta !
Ti-am zis-o o data,de zeci de mii de ori,
Mai da-te in slbz de zdreanta ,vinde pleaca mori !
Ti-am zis-o o data,de zeci de mii de ori,
Nu este "ti-am ZIS" ?
ba da..
@lari ar trebui sa-i trimitem un mms cantecul asta lui Gigi !
nu pune nimeni cantecul la descarcat?
instaleaza firefox cu extensia videodownloader si o sa poti descarca orice clip de pe youtube
Ma poate ajuta cineva cu urmatorul cantec "tu cu sudul ti-ai gasit beleaua/ si din vara sa pleci de la Steaua..."?
Cre'ca e-n lucru. ![]()
nu e in lucru ![]()
este asa:
"cand nimeni nu ne mai place
si nimeni nu ne mai vrea
suntem doar noi in peluza si strigam cu toti asa:
sacrificiu, unitate, demnitate de roman
sunt sudist pana la capat si asa o sa raman
tu cu sudul ti-ai gasit beleauaa
si din vara sa pleci de la Steauaaa
tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaa
si din vara sa pleci de la Steauaaaa"
Si melodia care e? ![]()
Melodia,care-i melodia ? Postati un link ceva de pe youtube cu o melodie asemanatoare,va rugam.
Genial cantec,I love it ![]()
deci
cantecul practic incepe la 0:38
cand nimeni nu ne mai place
si nimeni nu ne mai vrea
suntem doar noi in peluza si strigam cu toti asa
sacrificiu, unitate, demnitate de roman
sunt sudist pana la capat si asa o sa raman
si apoi la 0:58 incepe refrenul
tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaaa
si din vara sa pleci de la steauaaa
tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaa
si din vara sa pleci de la steauaa
Se canta treaba asta in SUD?![]()
Da.
Imi aduc aminte ca la meciul cu Universitatea Craiova s-au impartit niste foi cu cantecul asta dar pana la urma nu s-a cantat....
deci
cantecul practic incepe la 0:38
cand nimeni nu ne mai place
si nimeni nu ne mai vrea
suntem doar noi in peluza si strigam cu toti asa
sacrificiu, unitate, demnitate de roman
sunt sudist pana la capat si asa o sa raman
si apoi la 0:58 incepe refrenul
tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaaa
si din vara sa pleci de la steauaaa
tu cu sudul ti-ai gasit beleauaaa
si din vara sa pleci de la steauaa
Cum trebuie la Pitesti, Astept cu nerabdare cand, in loc de SUD, va fi TOTI NOI sau NOI TOTI. .
Refrenul nu e chiar foarte inspirat,dar e tare rau cantecu',il cantam de mult in "argentiniana",fara sa stiu ca avem si noi asa ceva... ![]()