Refrenul nu e chiar foarte inspirat,dar e tare rau cantecu',il cantam de mult in "argentiniana",fara sa stiu ca avem si noi asa ceva...![]()
ok
Refrenul nu e chiar foarte inspirat,dar e tare rau cantecu',il cantam de mult in "argentiniana",fara sa stiu ca avem si noi asa ceva...![]()
ok
ok
Ce rea e pielea pe tine.
e doar arsa, nu rea ![]()
e doar arsa, nu rea![]()
bronzat..si care e problema ca l-am aprobat pe batranul RedScorpyonWinsFatalityBabality (a se vedea jocul Mortal Kombat,merge cam pe orice placa video)?
si mai stii ceva bai Stanici..lumea trebuie sa stie cine esti..si vor afla toti maine seara daca ne onorezi cu prezenta la fotbal.
Tu nu-l stii pe Stanici? ![]()
![]()
Am si eu o intrebare. Care sunt versurile la cantecul care a fost cantat anul trecut la Alba Iulia: ceva in genul "nu dorim sa mergem la mare, preferam sa mergem cu Steaua in deplasare".
Am si eu o intrebare. Care sunt versurile la cantecul care a fost cantat anul trecut la Alba Iulia: ceva in genul "nu dorim sa mergem la mare, preferam sa mergem cu Steaua in deplasare".
Cu totii am vrea sa fim acum la mare/ Da noua ne place cu Steaua in deplasare.
Parca asa era.
Multumesc frumos de raspuns. Si ca sa nu fiu total offtopic cred ca era .... noua ne place sa fim doar cu Steaua in deplasare.
Am putea sa fim la mare nu ca am vrea
Super frumos. Abia astept sa vad ce va fi cu Branestiul. Sunt curios care va fi pozitia nordului.
..mori ciobane.
Albanez nenorocit,
De tine ni s-a scarbit,
Vinde,pleaca-n pu.la mea
Elibereaza Steaua
Ale ale ale ale ale oo..
[de plictiseala]
Later edit:
Albanez nenorocit
De tine ni s-a scarbit
Vinde pleaca-n **** mea
Elibereaza Steaua!
Si daca nu vrei sa pleci
Poti ramane aici in veci
In cimitirul Ghencea
Adu-ti si familia!
ooo.. ooo...
[pe ritmul "Sudul nu se va preda"]
Nu gasesc pe forum, thread-ul cu astea..
M-a rugat rnz sa postez asta aici, pentru ca lui nu ii merge acest topic.
Vezi ca avem si noi un user "albanez".....sa nu se interpreteze eronat si sa te urecheze ![]()
Evident, glumesc ! ![]()
Suna bine cantecelul. ![]()
Eu zic ca e bun de cantat daca i se gaseste un ritm perfect, sper doar sa il vada careva din peluza.
Vezi ca avem si noi un user "albanez".....sa nu se interpreteze eronat si sa te urechezeEvident, glumesc !
albanezul, nu albanez
am inteles ideea cantecului,eu oricum nu pot sa dau intr-un alt stelist,oricare ar fi convingerile si ideile pe care le are.
am inteles ideea cantecului,eu oricum nu pot sa dau intr-un alt stelist,oricare ar fi convingerile si ideile pe care le are.
MINTE!
MINTE!
ce rau esti ![]()
Pe bune minte!!!!!
eram sigur ca o sa sariti voi..ma asteptam si la costi..una e in gluma,alta e pe bune..
@cozmine punem melodii de la caini acuma?
Am vrut doar sa arat ca au adoptat-o inaintea noastra
Pai sa intenteze proces de custodie. Sau cum s-o numi in cazul adoptiilor.
linia melodica de la "una gitana hermosa..." ar fi ideala pt crearea unui cantec pentru ECHIPA. Spun "pt echipa" pt ca m-am saturat sa-mi incurajez echipa si sa-mi cant bucuria cu versuri de genul "pe ei,pe mama lor" sau cum a fost la 3-0 cu napoli cu "Dinamo,m..e Dinamo"...vreau un cantec din care sa reiasa bucuria de a fi stelist si atasamentul pt club si culori.
Asa ca ii rog pe "artistii" peluzelor sa inceapa sa compuna un cantec pt echipa cu aceasta linie melodica (cat mai simplu de memorat) si sunt sigur ca va face senzatie in randul suporterilor.