Dupa parerea unora sa fii suporter inseamna sa vii frumos la meci cu un joben ros-albastru pe cap si cu 2-3 pungi de seminte la tine...si sa nu mai canti ca faci galagie si pe unii ii ia durerea de cap de la "cantecele galeriei"Trist dar adevarat ...
Pai de ce e asa de trist? Lumea poate sa vina la stadion, cu jobenul pe cap, sa nu cante si sa manance seminte in tribuna daca asta ii face placere. De-aia a dat bani pe bilet.
