FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Maccabi Haifa 4-2 (2-2)

«123456»
anti gigi03.11.2011 20:31

suporterii adevarati si au pierdut rabdarea si incep sa huiduie,fereascasfantu sa ne bata astia ca o sa vedem jucatori alergati de becalisti

Ideus03.11.2011 20:36

aici cele 2 goluri ale Stelei..de moment :))

http://www.youtube.com/watch?v=-_INo09unq0

David03.11.2011 20:41

Am cobit.

vevebr03.11.2011 20:48
"coloratii" aia au mers la mai multe meciuri a lu' Steaua decat ai vazut tu la televizor

 

coloratii astia au gresit echipa

Liviu: VPM03.11.2011 20:49

CUM plm frate sa strigi Forza Steaua.. care fotza? si care Steaua?.

Astristul03.11.2011 20:58
CUM plm frate sa strigi Forza Steaua.. care fotza? si care Steaua?.

Ma, normal ar trebui sa strige forta b'ecali, dar decat sa aud asta, mai bine striga forta Steaua! :)

Cesc.03.11.2011 21:00

doamne, astia ataca .. am crezut ca s-a oprit meciul..

Liviu: VPM03.11.2011 21:01

daca ii prindea Vaslui pe evrei .. maturau cu ei, 3 pe putin

Bogdan03.11.2011 21:01
CUM plm frate sa strigi Forza Steaua.. care fotza? si care Steaua?.

Forta mare :D

Cesc.03.11.2011 21:08

:finger::nono::wave:

 

hahhaha. :ce_oameni:

zloty03.11.2011 21:09

Ce gol ce combinatii ,cum se faceau odata pa Ghencea :chair:

Cesc.03.11.2011 21:23

DOAMNE, cat de amator e costea. fantastic.

Ideus03.11.2011 21:26
Liviu: VPM03.11.2011 21:28

sa radem?

 

Astristul03.11.2011 21:30

Ce gol a dat Tanase! Pur si simplu SUPERB! Sutul meu preferat! :)

12stefy03.11.2011 21:30

Cu victoria asta, avem nevoie sa batem pe AEK si sa facem cel putin un egal cu Schalke, iar maccabi trebuie sa nu castige cu AEK. Cam multe pretentii. Totusi, cred ca merita sa speram.

Lays03.11.2011 21:39
Cu victoria asta, avem nevoie sa batem pe AEK si sa facem cel putin un egal cu Schalke, iar maccabi trebuie sa nu castige cu AEK. Cam multe pretentii. Totusi, cred ca merita sa speram.

cineva sa imi dea ban, ca nu stiu cat ma mai abtin sa nu injur

chester12303.11.2011 21:41

Dubios.

Ideus03.11.2011 21:41

Aici golul 2 (4) a lui Tanase http://www.youtube.com/watch?v=1HEK1hQ3DU8

zloty03.11.2011 21:43

Victorie meritata, bine ca s-a castigat odata un meci pe Arena Nationala sa nu mai aud idiotenia aia cu blestemul Arenei.

Doar Steaua03.11.2011 21:44

Fortzaaaaaaaaaaaa Steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fular-campioniifular-campioniifular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

12stefy03.11.2011 21:44
cineva sa imi dea ban, ca nu stiu cat ma mai abtin sa nu injur

 

Nu inteleg care-i problema ta. Nici nu vreau sa aflu. Mai bine du-te in alta parte daca ai chef sa injuri.

mountytoma03.11.2011 21:50

parca nu imi vine cred ca s-a terminat si am castigat... pacat ca echipa asta nu e lasata sa joace, nu e lasata sa fie antrenata. frumoasa atmosfera de pe stadion, asa cum am perceput-o de la foarte mare distanta.

 

ce mi-ar placea sa mai vad live un meci in care sa batem cainii, tot asa in inferioritate, iar exact inainte de sfarsitul partidei, maimuta sa isi ia portia de muhhe de la tot stadionul... am voie sa visez si eu?

Lays03.11.2011 21:51
Nu inteleg care-i problema ta. Nici nu vreau sa aflu. Mai bine du-te in alta parte daca ai chef sa injuri.

vrei sa iti desenez?

Roger03.11.2011 21:52

O sa ziceti ca sunt nebun, dar nu cred ca m-am mai bucurat asa la goluri de la victoria cu Dinamo Kiev. Nu e vorba de Gigi-ot, nici de calificare, ci de ONOARE, care trebuie aparata indiferent de circumstante. Acum nu ne mai poate sicana nimeni cu umilinta de la Haifa. Sa ne luam revansa in 10 oameni a fost pur si simplu superb!

«123456»