suporterii adevarati si au pierdut rabdarea si incep sa huiduie,fereascasfantu sa ne bata astia ca o sa vedem jucatori alergati de becalisti
suporterii adevarati si au pierdut rabdarea si incep sa huiduie,fereascasfantu sa ne bata astia ca o sa vedem jucatori alergati de becalisti
aici cele 2 goluri ale Stelei..de moment ![]()
Am cobit.
"coloratii" aia au mers la mai multe meciuri a lu' Steaua decat ai vazut tu la televizor
coloratii astia au gresit echipa
CUM plm frate sa strigi Forza Steaua.. care fotza? si care Steaua?.
CUM plm frate sa strigi Forza Steaua.. care fotza? si care Steaua?.
Ma, normal ar trebui sa strige forta b'ecali, dar decat sa aud asta, mai bine striga forta Steaua! ![]()
doamne, astia ataca .. am crezut ca s-a oprit meciul..
daca ii prindea Vaslui pe evrei .. maturau cu ei, 3 pe putin
CUM plm frate sa strigi Forza Steaua.. care fotza? si care Steaua?.
Forta mare ![]()
![]()
![]()
![]()
hahhaha. ![]()
Ce gol ce combinatii ,cum se faceau odata pa Ghencea ![]()
DOAMNE, cat de amator e costea. fantastic.
aici golul lui Tanase (3) http://www.youtube.com/watch?v=QrqbvWmJ8Nc
sa radem?
Ce gol a dat Tanase! Pur si simplu SUPERB! Sutul meu preferat! ![]()
Cu victoria asta, avem nevoie sa batem pe AEK si sa facem cel putin un egal cu Schalke, iar maccabi trebuie sa nu castige cu AEK. Cam multe pretentii. Totusi, cred ca merita sa speram.
Cu victoria asta, avem nevoie sa batem pe AEK si sa facem cel putin un egal cu Schalke, iar maccabi trebuie sa nu castige cu AEK. Cam multe pretentii. Totusi, cred ca merita sa speram.
cineva sa imi dea ban, ca nu stiu cat ma mai abtin sa nu injur
Dubios.
Aici golul 2 (4) a lui Tanase http://www.youtube.com/watch?v=1HEK1hQ3DU8
Victorie meritata, bine ca s-a castigat odata un meci pe Arena Nationala sa nu mai aud idiotenia aia cu blestemul Arenei.
Fortzaaaaaaaaaaaa Steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
cineva sa imi dea ban, ca nu stiu cat ma mai abtin sa nu injur
Nu inteleg care-i problema ta. Nici nu vreau sa aflu. Mai bine du-te in alta parte daca ai chef sa injuri.
parca nu imi vine cred ca s-a terminat si am castigat... pacat ca echipa asta nu e lasata sa joace, nu e lasata sa fie antrenata. frumoasa atmosfera de pe stadion, asa cum am perceput-o de la foarte mare distanta.
ce mi-ar placea sa mai vad live un meci in care sa batem cainii, tot asa in inferioritate, iar exact inainte de sfarsitul partidei, maimuta sa isi ia portia de muhhe de la tot stadionul... am voie sa visez si eu?
Nu inteleg care-i problema ta. Nici nu vreau sa aflu. Mai bine du-te in alta parte daca ai chef sa injuri.
vrei sa iti desenez?
O sa ziceti ca sunt nebun, dar nu cred ca m-am mai bucurat asa la goluri de la victoria cu Dinamo Kiev. Nu e vorba de Gigi-ot, nici de calificare, ci de ONOARE, care trebuie aparata indiferent de circumstante. Acum nu ne mai poate sicana nimeni cu umilinta de la Haifa. Sa ne luam revansa in 10 oameni a fost pur si simplu superb!