o sa spuna guie inainte de meci ca le dam 600-0 ... Steaua nu cred ca poate batea nici macar o echipa de amatori cu 6-0 , poate doar daca are o tresatura de orgoliu,dar cu asa jucatori fara personalitate nu cred![]()
Intr-adevar, de o "tresatura" de orgoliu avem nevoie noi. Esti exact tipul suporterului stelist de astazi, daca ma intelegi.
Bafta!
Voi chiar nu v-ati saturat de pronosticuri date de parca ati fi high?
E clar ca lumina zilei ca vom scoate cel mult un egal cu aceasta "super echipa".
