FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Maccabi Haifa 4-2 (2-2)

«123456»
Vlad Bogdan02.11.2011 16:27
o sa spuna guie inainte de meci ca le dam 600-0 ... Steaua nu cred ca poate batea nici macar o echipa de amatori cu 6-0 , poate doar daca are o tresatura de orgoliu,dar cu asa jucatori fara personalitate nu cred :)

 

Intr-adevar, de o "tresatura" de orgoliu avem nevoie noi. Esti exact tipul suporterului stelist de astazi, daca ma intelegi.

Bafta!

 

Voi chiar nu v-ati saturat de pronosticuri date de parca ati fi high?

E clar ca lumina zilei ca vom scoate cel mult un egal cu aceasta "super echipa".

Claudynho1202.11.2011 16:44

Sper ca maine sa fie stadionul plin. forzateaua:steag_sah_mic:

pytycrys02.11.2011 16:51

De unde apar toti astia? De pe Arcadia?

Liviu: VPM02.11.2011 17:57

ne meritam soarta...

anonimnoname02.11.2011 18:03
nu stiu daca ati vazut,dar imaginea de azi,cu Helmuth Duckadam mergand ca un milog in spatele unei gasti de 8,9 colorati,care cica reprezinta Peluza Nord

 

"coloratii" aia au mers la mai multe meciuri a lu' Steaua decat ai vazut tu la televizor

gabi10002.11.2011 19:20
Intr-adevar, de o "tresatura" de orgoliu avem nevoie noi. Esti exact tipul suporterului stelist de astazi, daca ma intelegi.

Bafta!

 

Voi chiar nu v-ati saturat de pronosticuri date de parca ati fi high?

E clar ca lumina zilei ca vom scoate cel mult un egal cu aceasta "super echipa".

 

vlad ma scuzi ca am facut o greseala gramaticala , si eu nu am dat niciun pronostic legat de meci,citeste cu atentie ce am scris

pcsbb03.11.2011 17:56

Victorie Maccabi in seara asta. O sa-i mai scada popularitatea lui ne-a Jigi in felul asta. 1-2 :ike:

Liviu: VPM03.11.2011 18:02

0-3.. scorul ideal.

Andrei-Cristian03.11.2011 18:30

Incepe sa imi para rau ca l-am pus pe bilet..pentru ca se prefigureaza victorii pentru echipele mele in celelalte meciuri ..

alexinho1703.11.2011 19:38

Forza Steaua & Martinovici :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Liviu: VPM03.11.2011 19:39

facem sou ca barselona azi.

Lays03.11.2011 19:47

aveti vreun stream cu comentariu in engleza?

zloty03.11.2011 19:59

Nu pot sa cred ,ce urmeaza sa dea si F .Costea gol?? dupaia probabil urmeaza sfarsitul lumii

 

Eeee tineti-va bine "za end iz coming"

cred in steaua mea03.11.2011 20:03
facem sou ca barselona azi.

 

tiki taka

red&blue_boy03.11.2011 20:10

Nu stiu de ce, dupa golul lui Tatu, cand acesta s-a indreptat catre peluza, dupa ce-am vazut peluza, m-am simtit cam rau, m-a luat cu ameteli...Parca auzeam in cap doar behait de oi...

Lays03.11.2011 20:13
Nu pot sa cred ,ce urmeaza sa dea si F .Costea gol?? dupaia probabil urmeaza sfarsitul lumii

 

Eeee tineti-va bine "za end iz coming"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHH

Liviu: VPM03.11.2011 20:13

frumos gol..

Dextter03.11.2011 20:14
Nu pot sa cred ,ce urmeaza sa dea si F .Costea gol?? dupaia probabil urmeaza sfarsitul lumii

 

Eeee tineti-va bine "za end iz coming"

 

fie ca ai vrut sau nu , ai ghicit =))

anti gigi03.11.2011 20:16

oare alte cantece in afara de lupta Steaua,pe ei pe mama lor si celebrele **** rapid si **** Dinamo mai sunt ?

David03.11.2011 20:17

Eu am sechele cand conduce Steaua cu 2-0 in prima repriza in Europa.

Napoli,Lyon,Middlesbrough.

12stefy03.11.2011 20:18
Nu pot sa cred ,ce urmeaza sa dea si F .Costea gol?? dupaia probabil urmeaza sfarsitul lumii

 

Eeee tineti-va bine "za end iz coming"

 

Inseamna ca maine murim cu totii. :))) Am vazut comentariu tau dupa golul lui Costea. Nu mi-a venit sa cred. :))

Liviu: VPM03.11.2011 20:21

incepe dezastrul.

cred in steaua mea03.11.2011 20:23
Eu am sechele cand conduce Steaua cu 2-0 in prima repriza in Europa.

Napoli,Lyon,Middlesbrough.

 

Yep, incepe deja.

 

EDIT: Bine pa.

zloty03.11.2011 20:28

E clar stadionu e de vina; la pamant si altu nou ca altfel nu ne mai calificam la nimic .

Liviu: VPM03.11.2011 20:30

baieti ceva nou cu alina plugaru? oricum e mai bine decat acest meci..

«123456»