Offiside la golul 3? Nu cred. Acum am revazut faza.
Cand centreaza Brandan - nu e.
Cand da cu capul Martinvici, Nikolici nu e in Offside. Poate aici au vazut unii, caci mingea ajunge la Nikolici din bara.
Cand recentreaza Nickolici de langa bara, trimite mingea inapoi spre Tanase, deci nici aici.
