Nu ma nu. Temesvzar, nu Temesburg. Asa cum ai auzit mai sus, ai derby de evitare a retrogradarii in divizia D. Hai, fuga mars acolo!
In plus, "ascensiunea" echipei exportate la Timisoara se datoreaza exclusiv SPALARII DE BANI DE LA RAFO de catre mafiotii Iancu si Rosianu. V-au lasat sa le faceti felatii imediat dupa ce Basescu a castigat alegerile si se anuntau probleme cu banii de la RAFO Bacau. Prin urmare, va afirmati tocmai prin mijloacele pe care le critici.
Lasa astea (incerci sa faci pe logicianu da' o dai in stufaris). Zi-ne de tactica lu' Hagi, de 4-1-2-3-1-5-2 al vostru, sau mai bine FA CIOCU' MIC! 8O
