si mai uita-te la un aspect: preturile biletelor la meciuri la Poli sunt de la 7 RON la peluza si pana la 13 RON la tribuna 1. cu toate astea, stadionul nostru e aproape plin si la meciuri cu echipe ca Bacaul... Ghencea se umple doar la meciurile cu Dinamo si Rapid, chiar daca biletele sunt mult mai ieftine decat la Timisoara...
Bai agariciule, mai intai noi gresim ca va bagam prea mult in seama. Iata preturile pentru meciul cu voi (deci cu niste neica-nimeni):
TRIBUNA 0 - 50 lei
TRIBUNA I - 20 lei
TRIBUNA II - 10 lei
PELUZE - 5 lei
Ati venit pentru ca nu mai fusese meci de 4 luni si pentru ca sperati sa va potoliti frustrarea istorica prin banii murdari ai lui Iancu.
Iar frectiile alea cu mentalitatea si civilizatia.. ce dracu ba, parem tampiti? Ce oameni importanti a dat Romaniei Timisoara? Eu stiam ca majoritatea s-au afirmat la Bucuresti, Iasi sau in zone ale Ardealului.
Postati despre meciul de duminica, sau daca nu, tineti-va pliscul.