FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Poli Timisoara 2-1

«14567823»
dbd20.03.2006 19:04
daca si Hagi isi baga autobuzul in poarta si isi bate joc de fotbal eu zic ca sa se lase de meserie....  

 

ceea ce nu cred...  

 

batem la 2 goluri diferenta... 2-0 sau 3-1...  

si trecem si pe primul loc pentru ca Dinamo pierde la Farul...

perfect rapsunsul acesta la acest topic...

dar 2 goluri diferenta e cam mult cred...

Bega20.03.2006 19:06

Prea multa incrincenare inutila pe marginea acestui meci.

Voi chiar credeti ca meciul asta va rezolva ecuatia campionatului? Nici pe departe.

Daca bateti aveti 4 puncte avans, ceea ce e aproape nimic la cite etape mai sunt. Daca pierdeti avem noi 2 pct in fata, ceea ce nici atita nu trebuie sa ne considerea campioni.

Polemica constructiva, domnilor.

waste20.03.2006 19:11
"campionatu 23" care vine anul asta mai la vest

 

Prin absurd, ma rog, e de neluat in calcul, dar prin absurd daca ar castia Timisoara, ar fi "campionatu 1" :lol:

 

Ii tot cereti palmaresu lu Iancu. Care dracu de palmares? Campioni judeteni? Macar vreo Cupa a Romaniei aveti si voi?

twetwet20.03.2006 19:13

bai violilor explicati-mi si mie ca nu inteleg...pe noi ne faceti rasisti, nazisti si eu mai stiu ce dar voi aveti in galerie un insemn nazist, zvastica (putin modificata) http://www.Poli-FC.go.ro/primap.html ma poate nu inteleg eu da...nush mi se pare cam primitiv...si va mai dati vestici..pai daca afla aia cu ce umblati...nu mai pupati voi nimik in Europa!!! Halal echipa, halal suporteri!!

waste20.03.2006 19:16

Din nou, in legatura cu Curvele Viola. Cea mai penala scandare, si cam singura pe care o tot repetati: "Timisoara, da-le gol", "Timisoara fa un gol". Tot meciul asta strigati, fie ca echipa sta in aparare, fie ca degajeaza portaru. Fara cuvinte 8O

cciippii20.03.2006 19:16

imi pare bine twetwet ca esti fascinat de emblema noastra, dar dk totusi voiai sa zici ceva inteligent te documentai si vedeai ca alai un semn care are o semnificatie total opusa! Mai afli si tu ceva asa

twetwet20.03.2006 19:24
imi pare bine twetwet ca esti fascinat de emblema noastra, dar dk totusi voiai sa zici ceva inteligent te documentai si vedeai ca alai un semn care are o semnificatie total opusa! Mai afli si tu ceva asa

 

 

doar am remarcat semnu nu am spus ca ii cunosc semnificatia...de unde sa stiu eu ce insemne folositi voi...oricum nu ma intereseaza dar mersi de informatie.

cciippii20.03.2006 19:26

uite ca se poate si fara ostilitate!BRAVO

Bega20.03.2006 19:30
Prin absurd, ma rog, e de neluat in calcul, dar prin absurd daca ar castia Timisoara, ar fi "campionatu 1"  :lol: Ii tot cereti palmaresu lu Iancu. Care dracu de palmares? Campioni judeteni? Macar vreo Cupa a Romaniei aveti si voi?

 

Trofeele de dinainte de a va naste voi nu se pun?

Daca tot nu considerati echipa de acuma ca fiind Poli, atunci macar hai sa vorbim de ce a realizat Timisoara. Inclusiv in perioada cind voi erati in stadiu de embrion in ouale lui Stalin.

 

Ce misto suna:

"Pe 7 iunie 2005, Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti a împlinit 58 de ani de existenţă. Înfiinţat în anul 1947, din iniţiativa unor inimoşi ofiţeri ai armatei române, sub denumirea iniţiala "AS Armata", clubul militar cuprindea un număr de 7 secţii sportive: fotbal, scrimă, volei, box, tir, atletism şi tenis...

Denumirea sub care clubul armatei avea să se impună atât pe plan intern, cât şi internaţional - CCA (Casa Centrala a Armatei) - a fost dobândită în 1950, iar din 1961 clubul a căpătat denumirea care l-a făcut celebru pe toate meridianele şi care o poartă şi astăzi - Steaua". (de pe Google).

 

Pai voi le puneti la socoteala si pe cele ale lui CCA sau numai pe cele din 1961? Ca-asa le punem si noi trofeele lui Chinezul, Ripensia...

twetwet20.03.2006 19:31

stai asa nu te grabi...hai ca m-am pornit acu pe voi...aia n-o fi zvastica adevarata...dar de crucea celtica ce mai zici? http://www.Poli-FC.go.ro/primap.html simbol 100% neonazist..si cainii si voi la fel... :evil: :evil:

helena_steaua20.03.2006 19:32

din nou v a trebui sa ne multumim cu un egal.. :( : :(:(:(:(:( Timisoara e prea buna acum mai ales cu Hagi...poate sunt prea buni pentru noi...TOTUSI SPRE 23!!!!!!!!!!!!111

waste20.03.2006 19:34

@cciippii

 

Bai carturare, ia lamureste-ne ba ca noi e inculti si e mitici.

 

Te gandesti la roata solara, la simbolul arian, indian, preluat apoi de nazisti? Ce **** mea de semnificatie dati voi ma rog zvasticii aleia? Manca-v-ar tata de secretosi si masoni.

waste20.03.2006 19:35
Pai voi le puneti la socoteala si pe cele ale lui CCA sau numai pe cele din 1961? Ca-asa le punem si noi trofeele lui Chinezul, Ripensia...

 

Nu ma nu. Fac o concesie si le iau pe alea de dupa 1980. E bine? :twisted:

bebeto20.03.2006 19:59
@cciippii

 

Bai carturare, ia lamureste-ne ba ca noi e inculti si e mitici.

 

Te gandesti la roata solara, la simbolul arian, indian,  preluat apoi de nazisti? Ce **** mea de semnificatie dati voi ma rog zvasticii aleia? Manca-v-ar tata de secretosi si masoni.

 

:lol: :lol: :lol: hai ca mi-ai placut aici...astept si eu sa aflu ,,misterele''. :D

waste20.03.2006 20:04

Au facut ciocu mic, nu-i vezi? S-au dus la nani falnicii polisti.

 

Steaua Bucuresti - P*li AEK Timisoara 3 - 0

 

Am zis.

bebeto20.03.2006 20:07

ai zis! :wink:

winner_00720.03.2006 20:29

bai nazistule curve viola mai iesi draq de pe site !!!! ca de nu iti yin minte numele si te calc i picioare ca pe furnici.Ca in campionat nu iei sactiuni prea mari!!! deci cipciripule mai taci si te vad pe stadion daka ai tupeu sa-ti arati fata aia colorata de petrol :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

alex ripper20.03.2006 20:31

winner...relax

winner_00720.03.2006 20:32
winner...relax

 

 

bine dar ma scoate din sarite cipciripul ala

Bega20.03.2006 20:49

Totusi, fotbalul este un sport, n-are sens sa va sinucideti daca mai pierdeti doua puncte (sau chiar trei).

Perseverati, mai un egal si ajungeti Jiul, Otelul si Vasluiul la remize. Apropo, care e obiectivul lui Oli? 10 sau 12 egaluri?

 

Noi am bifat 5 in mandatul lui. Cu Hagi nu avem niciuna: 4 victorii si o infringere.

Bega20.03.2006 20:55

Cind se pun biletele in vinzare? Stie careva?

Dinosrules20.03.2006 21:15

Sa intelegem cu totii ca Steaua joaca in doua competitii. Meciurile din campionatul intern sunt dificile, dar nu foarte greu de castigat. Impotriva celor de la Poli ne vom lovi in primul rand de fostul mare jucator Hagi. El a si afirmat de altfel ca va fi un meci greu pentru echipa sa.

Cel mai important insa, este ca noi toti sa fim alaturi de achipa, sa o sustinem indiferent de parcursul ei. Vom castiga, veti vedea, duminica. In rest sa dam dovada ca suntem niste suporteri adevarati, sa ne sustinem echipa, merita din plin pentru rezultatele si devotamentul din joc.

 

Steaua castiga!

martanu20.03.2006 22:36

Mie Hagi mi-a lasat un gust amar cand a refuzat Steaua,

vara trecuta. In urma cu ceva timp a refuzat sa-i antreneze pe maidanezi pe motiv ca este STELIST.

M-a uns la suflet cand l-am auzit zicand asta, si acum i-mi amintesc.......Totusi nu inteleg de ce nu a vrut la noi.....

 

Atentie mare la Iancu "marinel", ala a si declarat ca este cu aviarii. Impreuna cu craciunescu "prietena" lui netoiu-NESIMTOIU vor incerca ceva marsav ca doar se stiu baieti la deastea

 

M-a suparat o declaratie a polistilor cum ca echipa are moral bun dupa ultimele victorii....ce sa zic au batut niste echipe de rahat, Bacaul si Iashingtonul si vezi Doamne au moral....

 

VICTORIE Steaua!!!!!!!!!

steaua_forewer20.03.2006 22:45

nu va mai agitati atata .....simpatizanti ai timisoarei , e timpul sa va taiem ciocu ca prea aveti gura mare si suntezi cu nasu pe sus si aroganti ( mai ales Craciunescu ) un om de o aroganta teribila , incepe sa-l depaseasca si pe Mourinhio , 1-0 pt Steaua :lol:

martanu20.03.2006 23:59

Fratilor cititi si va cruciti de ce declara nesimtitul ala de Iacov("prezidente" la nationalului) in gazeta

http://www.gsp.ro/index.php?a=37749&shift=1.

http://www.gsp.ro/index.php?a=37765&shift=1

 

PENTRU ADMINISTRATORI: PROPUN SA FACEM O PETITIE CATRE CONDUCEREA CLUBULUI NOSTRU, IN CARE SA PROPUNEM ACTIONAREA IN JUDECATA A ACESTUI CONDUCATOR CARE NE JIGNESTE GRAV CLUBUL.

 

FORTA Steaua!!!!!!!!!! VICTORIE Steaua!!!!!!!!!!!!!1

«14567823»