La intrebarea cine e mai buna Steaua sau Poli? Evident Steaua!
Speram ca Poli sa nu vina in Bucuresti ca Argesul ci sa joace fotbal. Fotbalul este meseria noastra, la asta se pricep baietii. Si la fotbal vom bate pe Poli (nu la capete sparte, coate-n gura sau rupturi de urechi).
Cel putin sper ca macar Poli sa aibe curajul sa joace fotbal impotriva Stelei.
