@poli_forever
Stai linistit ca pentru Steaua va fi un meci in care chiar va marca si nu o data... mai bine va rugati sa castigam cu Nationalul.. Asa voi veti fi victime sigure. Chiar daca nu joaca Iacob se gaseste un nas si pentru voi, poate chiar cel de anul trecut
. Toti jucatorii vor sa razbune aceasta ineficacitate si v-au gasit pe voi. Daca mai pui ca Oli are o revansa de luat... In meciurile mari Steaua ramane Steaua baiatule. Voi ar trebui sa va rezervati un loc de pe acum langa Betis... La doua goluri diferenta va castiga Steaua. Cineva va face o dubla. Probabil Dica sau Cristea... :wink:
