FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Poli Timisoara 2-1

«1171819202123»
Motanu D26.03.2006 19:49

2-0 !!!! Bravo tzigane !!!!

bijoux_bz26.03.2006 19:53

se poate asculta meciu live pe site?

parca inainte erau transmise toate meciurile. nu mai stiu.

forever_STEAUA26.03.2006 20:04

Din pacate pe situl oficial nu se poate asculta meciul de data asta din cauza unor probleme tehnice

Motanu D26.03.2006 20:08

2-1. Pacat dar la cat de frumos a fost golul lui Balace nu pot sa fiu suparat. Le mai dam 2 !!!

winner_00726.03.2006 20:12

da a fost frumos golul lui balace dar daka continuam sa jucam asa o sa mai dam vreo 2

ILLUMINATUS26.03.2006 20:25

NICOLITZA NU E TZIGAN.....E STELIST.....SI JOACA ASA CUM AR TREBUI SA JOACE TOATA ECHIPA......CU HOTARARE , DETERMINARE, IN VITEZA.....CU GANDUL LA VICTORIE.....un MARE JUCATOR..... :D:D:D:D

alex4steaua26.03.2006 20:27
NICOLITZA NU E TZIGAN.....E STELIST.....SI JOACA ASA CUM AR TREBUI SA JOACE TOATA ECHIPA......CU HOTARARE , DETERMINARE, IN VITEZA.....CU GANDUL LA VICTORIE.....un MARE JUCATOR..... :D  :D  :D  :D

Nicolizta nu i tzigan nici stelist i tziganelu Stelei :D:P si i bun :D

Mirel_Radoi26.03.2006 20:28

la ora asta e 2-1 pt Steaua.marfa

alex4steaua26.03.2006 20:32

IARA SEREA ARBITREAZA PROST !!!!!!!!!!!

Motanu D26.03.2006 20:34

Adica normal !

feanfan26.03.2006 21:00

Very important game tonight. I follow the game on Pro Sport live. Still 10 min. to go.

Paraschiv, Christea and Marin in. Come on lads!

Forza Steaua!!!!

forever_STEAUA26.03.2006 21:13

Am castigat!!!!!!! Ciocu' mic!!!!!!

alex4steaua26.03.2006 21:15

Insfarsit sa incheiat !

twist3r26.03.2006 21:16

DA, am castigat insa, trebuie remarcat ca Poli spre deosebire de celelalte 2 echipe cu care am jucat anterior, a jucat FOTBAL !

Motanu D26.03.2006 21:17

Superb meci ! Victorie meritata !!!

 

Apropo, unde sunt civilizatii aia in violet ?!

forever_STEAUA26.03.2006 21:17

Cu atat mai bine! Am invins o echipa care a practicat acelasi sport ca si Steaua! :D:D:D

winner_00726.03.2006 21:17

Bai timisorenilor ce mai ziceti acum :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: hehehe!!!!!2-1 ciocu mic si noroc cu rapidul(frati vostri colorati :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )haide ba viola nu stiu cum haideti ce mai ziceti :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

d3str0y3r26.03.2006 21:19

ce cauta stopitza in echipa asta? E varza, groaznic. Sa il lase pe Cristea, ca se descurca mult mai bine. Afara cu Oprita!

winner_00726.03.2006 21:19

Am batut Poli !banul de la forumul timisorenilor a meritat efortul(m-au banat ca-s stelist)acum raspunare :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: v-am batut "civilizatilor"hai ba buga nu mai zici nimic :wink:

feanfan26.03.2006 21:19

Well done!!!!!!!!!

Congratulations, you are on your way to become Champion of Romania :D

winner_00726.03.2006 21:20

acum nimik nu ne mai opreste spre al-23-lea titlu!!!! :D:D:D:D:D:D

Motanu D26.03.2006 21:21
Well done!!!!!!!!!

Congratulations, you are on your way to become Champion of Romania :D

Not yet, feanfan ! We still are 2 points below Dinamo. And they have the referees on their side !

winner_00726.03.2006 21:21
Well done!!!!!!!!!

Congratulations, you are on your way to become Champion of Romania :D

 

thanks!!Are you a Steaua fan?

winner_00726.03.2006 21:22
Well done!!!!!!!!!

Congratulations, you are on your way to become Champion of Romania :D

Not yet, feanfan ! We still are 2 points below Dinamo. And they have the referees on their side !

 

 

Catei o sa se sperie !!!Noi castigam tot iar rapidul retrogradeaza(domane ajuta sunt mai optimist ca niciodata)

winner_00726.03.2006 21:23

spre 23...........

«1171819202123»