Mai termina si nu amesteca alti useri in alte probleme!
Nu vrei sa incetezi ?
Vezi ca trec la represalii. :lol:
poli_f
Nu-i bine nu rezolvi nimik cu violenta , lasa-i si poate turbeaza din cauza ca nu le raspundem la mesaje
Mai termina si nu amesteca alti useri in alte probleme!
Nu vrei sa incetezi ?
Vezi ca trec la represalii. :lol:
poli_f
Nu-i bine nu rezolvi nimik cu violenta , lasa-i si poate turbeaza din cauza ca nu le raspundem la mesaje
si nu stiu ce polist pe acest forum mia zis ca am 13 ani .II propun sa vorbim pe privat ca asa am rezolvat problema si cu un anumit luc , daka ma tine minte cineva(un suporter polist c-am agitat) :twisted: :twisted: :twisted:
Marian Iancu: "Steaua se chinuie"Patronul lui Poli i-a raspuns lui Cosmin Olaroiu, care a afirmat ca Iancu nu e un specialist, spunind ca acesta are dreptate, dar ca vede cum campioana se chinuie cu Oli pe banca.
"Olaroiu are dreptate in tot ce spune, am recunoscut ca sunt un om al tribunei. Nu sunt un specialist in ale fotbalului, dar intotdeauna spun ce vad. Iar din tribuna oficiala asta am vazut, atit la Timisoara cit si acum. Vad ca echipa Steaua joaca si nu joaca, de multe ori se chinuie asa cum ne chinuiam si noi cind era el antrenor la Poli", a spus Iancu.
doamne cata dreptate are omul asta .
Si inca ceva ce nu inteleg pe forumul asta . De ce va certati atata , in loc sa dezbatem probleme mult mai serioase nu care este mai in vest si care este mai in est .....
Nu vrei sa incetezi ?
Vezi ca trec la represalii. :lol:
poli_f
Nu-i bine nu rezolvi nimik cu violenta , lasa-i si poate turbeaza din cauza ca nu le raspundem la mesaje
Era o gluma."poli_forever" e prietenul meu si-mi place sa-l necajesc uneori.Mai ales in prag de Steaua - Poli.:wink:
Partea "rea" e ca el se prinde si nu cade in capcana niciodata. ![]()
E un tip(tipa) ok. :lol:
Si inca ceva ce nu inteleg pe forumul asta . De ce va certati atata , in loc sa dezbatem probleme mult mai serioase nu care este mai in vest si care este mai in est .....
Scuza-ma,partea cu dreptatea lui Marian Iancu giulesteanul nu ma intereseaza absolut de loc.
Dar la partea cu "cearta" ce nu intelegi ? Unii dintre ei ne ataca din greu,ne jignesc,spun vorbe grele la adresa Stelei.Tu cam ce ai vrea ? Sa stam de lemn Tanase ?
Nu ai decat sa stai.E treaba fiecaruia cum reactioneaza.
Nu vrei sa incetezi ?
Vezi ca trec la represalii. :lol:
poli_f
Nu-i bine nu rezolvi nimik cu violenta , lasa-i si poate turbeaza din cauza ca nu le raspundem la mesaje
Era o gluma."poli_forever" e prietenul meu si-mi place sa-l necajesc uneori.Mai ales in prag de Steaua - Poli.:wink:
Partea "rea" e ca el se prinde si nu cade in capcana niciodata.
E un tip(tipa) ok. :lol:
tocmai deaia m-am bagat ca stiam ca poli_forever e un tip tare ok ( pentru un polist) :lol:
Sper sa reusim sa le scoatem fotbalul din cap pentru ca prea si-au luat nasul la purtare, marian Iancu se poarta de parca ar fi castigat Champions League. O sa vedem cat de bine va fi locuit Iacob si daca o sa spargem odata "ghinionul" de pe lia manoliu...culmea..fara atacantul nr.1
Kolkka trebuie se recunosc ca esti prima persoana de pe acest forum cu care, cred ca se poate duce o conversatie competenta si pentru asta eu te respect.
Cat despre alte persoane care se cred inteligente desi nu sunt si care nu au curajul sa isi asume o responsabilitate pentru ceea ce scriu si incearca sa se scoata cu tot felul de replici copilaresti, m-am hotarat sa ii ignor...
Kolkka trebuie se recunosc ca esti prima persoana de pe acest forum cu care, cred ca se poate duce o conversatie competenta si pentru asta eu te respect.
Cat despre alte persoane care se cred inteligente desi nu sunt si care nu au curajul sa isi asume o responsabilitate pentru ceea ce scriu si incearca sa se scoata cu tot felul de replici copilaresti, m-am hotarat sa ii ignor...
PS: m-am cam rusinat de unele postari steliste pe siteul lui Poli. In fine, fiecare se comporta cum crede.
Si de ce te-ai rusinat de mesajele stelistilor de pe situl lui Poli ca poate nu ai vazut cum isi bat aia joc de noi. Priveste mai atent.
http://www.poliaektimisoara.ro/forum/viewt...r=asc&start=720
La noi daca se intampla asa ceva suntem banatzi chiar daca suntem stelisti. La Poli se pocesc numele echipelor din Bucuresti + ca suntem injuratzi in toate felurile si nu sunt banatzi decat cei care nu tzin cu Timisoara.
VIOLE(N)T citeste inca o data ce am scris in mesajul anterior si poate o sa intzelegi ceva.
Pana sa fie postate acele mesaje tendentzioase, pe acest topic, NU au existat discutzii decat despre absentzele din lot si despre jocul putzin sau mai mult prost al Stelei, in nici un caz NU s-a vorbit de rau de Timisoara sau de suporterii acestei echipe.
Sper ca esti obiectiv si recunosti ca pe forumul lui Poli Steaua e injurata tot timpul. Noi ne legam doar de Rapid, Dinamo si Craiova. Cu Timisoara n-am avut probleme niciodata, dar a trebuit sa se bage unii in seama si sa ne injure fara rost. Atunci noi ce era sa facem? Sa stam cu mainile in san si sa ii lasam sa ne injure pe forumul nostru?
Daca nici acum n-ai intzeles ca pana sa fi intrat voi pe topic noi n-am discuta nimic rau de Timisoara + ca n-avem nimic cu suporterii Timisoarei, inseamna ca ai probleme grave.
Trebuie sa intzelegetzi un singur lucru si acela e ca adversarele noastre sunt doar Dinamo, Rapid si Craiova. Restul nu conteza. Sper ca vezi ca eu macar imi respect dusmanii si le scriu numele corect, NU cum se intampla pe forumul vostru. Daca o sa te uitzi mai atent pe forumul asta o sa vezi ca daca gasesti injuraturi acelea sunt impotriva celor 3 echipe pe care le-am scris mai devreme. Pe voi nu avea rost sa va injuram pentru ca nu existatzi pentru noi.
Noi ne bagam in "razboiul" vostru cu UTA? NU. Nici nu ne interseaza.
Pentru ca noi, stelistii, avem probleme doar cu dinamovistii, rapidistii si craiovenii. In rest nu ne intereseaza de nimeni decat daca apare vreun bagator de seama, suporter a altei echipe din provincie, si ne injura. Atunci ne luam de el, dar de altzii nu ne intereseaza daca sunt civilizatzi. Voi ne consideratzi dusmani, iar noi nu va consideram in nici un fel.
Voi ati inceput cearta de care noi n-aveam nevoie pentru ca Timisoara trebuie sa aibe multe rezultate bune ca sa fie considerata dusmana Stelei. Si la rezultate bune ma refer la titluri de campioana, la participari in cupele europene, etc. Momentan la voi bate vantul prin vitrina cu trofee si mai avetzi curaj sa va si credetzi dusmanii nostri. :lol: :lol: :lol:
m-am uitat si eu putin pe topicul Timisoarei si ce am vazut??? numai complexati,si cica ei sunt civilizati.Cum mai pocesc ei numele adversarelor!!!
mie mi-ar fi rusine sa ma laud cu asemenea exemplare !!
Sper sa reusim sa le scoatem fotbalul din cap pentru ca prea si-au luat nasul la purtare, marian Iancu se poarta de parca ar fi castigat Champions League. O sa vedem cat de bine va fi locuit Iacob si daca o sa spargem odata "ghinionul" de pe lia manoliu...culmea..fara atacantul nr.1
Intradevar...Sunt si eu foarte interesat sa vad cum va rezolva Oli problema absentei lui Iacob in meciul cu Poli...Asta si in perspectiva dublei cu Rapid...Cine stie? Poate ``tot raul e spre bine``...
Kolkka trebuie se recunosc ca esti prima persoana de pe acest forum cu care, cred ca se poate duce o conversatie competenta si pentru asta eu te respect.
Cat despre alte persoane care se cred inteligente desi nu sunt si care nu au curajul sa isi asume o responsabilitate pentru ceea ce scriu si incearca sa se scoata cu tot felul de replici copilaresti, m-am hotarat sa ii ignor...
Eronat!...Crede-ma! Sunt foarte multe persoane pe acest forum cu care poti duce o discutie civilizata...Aceasta afirmatie nu este valabila si pentru forumul de pe site-ul vostru.
sper sa fie introdus Cristea in locul lui Iacob...si sa inscrie macar 2 goluri... :lol:
oprita e bun mai mult pe final...
forzza Steaua
Dupa cum spuneam, ignor prostia....(si nesimtirea)
Atunci ignora-te !
Dupa cum spuneam, ignor prostia....(si nesimtirea)
Daca ignori prostia si nesimtzirea inseamna ca NU mai tzi cu Poli Timisoara aka. Fulgerul Bragadirul!!!
Te-am prins nebunaticule, esti fanul Stelei si vrei sa ne induci in eroare cu teste de psihologie.:lol: :lol:
Si din moment ce postezi mesaje pe forum stelistilor inseamna ca pe forumul lui Poli sunt cele spuse de tine in mesaj si te-ai decis sa te delimitezi de acel forum fiindca tu nu esti de rangul lor. :lol: :lol: :lol:
Deci ii ignori pe cei de la Poli. Pentru asta iti fac cinste cu o gura de oxigen....Dar ca sa nu zici ca sunt zgarcit iti cumpar un tub intreg de oxigen.:lol: :lol: :lol:
P.S.: FORZA Steaua !!!
P.S. 2: Si daca ai de gand sa mai postezi mesaje fii si tu mai creativ si nu mai scrie aceleasi texte. Ca deja esti plictisitor. Un om fara imaginatzie e la fel de plictisitor ca fotbalul fara minge. :lol: :lol: :lol:
Eu zic sa va pregatiti psihic de infrangere pentru a nu face buba la cap maine seara.Cuvintele sunt de prisos fiindca sunteti cu mult mai slabi decat noi chiar daca nu vreti sa admiteti public. In adancul sufletului vostru insa stiti asta si va este groaza.
Forza Viola!
:roll: ...asa...si calu' ce facea ?... era de lemn si nu vorbea, nu ?... 8)
Apropo am observat ca inaintea fiecarui meci vorbeam despre Oli,despre echipa pe care o va folosi, ca de ce nu alearga Dica mai mult, ca de ce nu este folosit Cristocea ,dar acum stam si ascultam discursuri ,,civilizate" din partea unor polisti care nu imi dau nici acum seama ce cauta pe aici,in fine ar trebui sa se discute mai mult despre meciul in sine decat despre rivalitatea Timisoara -Bucuresti!
Hai sa vorbim despre Oli. Cite egaluri mai are in program?
Apropos, de ce nu alearga Dica mai mult?
ok,acuma ca ati terminat cearta de gradinita cu cei din Timisoara,sa trecem la lucruri mai serioase:dau eu primul pronostic:2-0(scurt si la obiect).cine nimereste scoru cistiga marele premiu. :lol:
2-1.
Goluri: Dica, Nicolita(Steaua) - Stoica(Poli)
da vad ca cineva s-a suparat ra ca mi-a sters postu de mai devreme. Pacat...tocmai se lauda cineva de pe forumu' asta despre cata transparenta exista etc....despre cum nimeni nu e banned s.a.m.d.
Constat ca nu erau decat vorbe goale. Nu conteaza, oricum Poli va invinge!
Si revin: si voi stiti ca o sa pierdeti dar nu o spuneti public pentru a nu raspandi GROAZA in randurile suporterilor vostrii!
Forza Viola!
3 - 0 Steaua !Cristea,Banel si autogol Popica.Si asta pentru ca Poli nu e atat de slaba.Probabil ca dupa acest rezultat Iancu se va intreba daca nu cumva Hagi e antrenor de locurile 3-4-5-6 si se va gandi la o schimbare spectaculoasa de antrenor. :lol:
Vi-l recomand pe Ionut Popa de la...Poli.Iasi.
Constat ca nu erau decat vorbe goale. Nu conteaza, oricum Poli va invinge!Si revin: si voi stiti ca o sa pierdeti dar nu o spuneti public pentru a nu raspandi GROAZA in randurile suporterilor vostrii!
Forza ROCAR!
:lol: :lol: ,incerci sa-ti faci curaj?not to night...de fapt...niciodata..deoarece Poli Timisoara este in C si n-are nici sansa .cit despre rocar...poate peste 5-7 ani...asta daca nu retrogradeaza pina atunci.Iancu la pirnaie ----rocarul in B.
F
PS:nu te mai chinui sa incropesti un raspuns fiinca ne deranjezi de la pronosticuri.
[quote="KroNos
@Kronos, man, nu m-am luat de tine. N-am motive... imi dadeam si eu cu parerea
Si da, am vazut ce vorbesc unii polisti pe forumul lor. Dar pentru ca, vorba ceea, noi suntem INTOTDEAUNA SUPERIORI, decat sa-l injur de mama pe unu' care face asta asa, ca atata poate, mai bine sper sa-i fac cinste duminica, dupa un Steaua - Poli 1-0, cu gol Goian. Bineinteles, in seara asta as bea pe banii lui, dupa Farul - Dinamo 4 - 0.![]()
cu o zi inainte dau si eu un pronostic... asa de dragul polistilor... sa fie in placerea lor...
Polisti de pe acest site: scorul de maine poate fi asa:
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, niciodata 1-1, 2-2, 3-3...
Deci ati avea o sansa la 0-0 sa luati un punct... Sa vedem daca puteti
Pronosticul cica:
3-1...Poarta in casa :lol:
Goluri: si Carlos sa le dea numai sa-i batem.