vad din postarile voastre ca va este frica de noi,aveti de ce.Nu prea vad la voi, om capabil sa ne dea gol.Niculita.....glumiti.Nici nu o sa atinga mingea in fata lui Emeghara.
:lol:
Vad ca nici tu n-ai citit toate mesajele de pe acest topic.
De ce sa ne fie frica de voi? Suntetzti cumva Barcelona sau Real Madrid? duminica a fost Real - Betis 0-0 ![]()
Nu ne e frica pentru ca e doar un meci de fotbal. Pe noi ne enerveaza mesajele voastre anti-orice care incita in vederea unor certuri.
Ce am vazut pe forumul lor. Dupa ce un stelist, RETRO, a postat un mesaj foarte pertinent cu argumente, timisorenii au inceput sa faca misto de el nevrand sa creada ca acele lucruri sunt reale. Chiar si al 2 mesaj al lui de pe pagina 41 a fost in zadar pentru ca n-ai cum sa le schimbi mentalitatea unora in doar 2 mesaje. Poate ca nu e nici vina lor, poate e vina ziarelor locale sau a altor factori pentru ca ia facut sa urasca asa mult Bucurestiul si restul tzarii.
http://www.poliaektimisoara.ro/forum/viewt...r=asc&start=585
De un lucru sunt sigur, daca un timisorean vine in Bucuresti si spune oriunde, in cluburi, in discoteci, pe strada ca e din Timisoara NU o sa i se intample niciodata nimic si N-O sa fie privit ca un ciudat. In Bucuresti nu exista rasism si ar fi culmea sa existe rasism impotriva timisorenilor. pentru Bucuresti.
Cat despre meciul cu Poli sper sa castigam cu 2-0 ca sa scapam de un contracandidat la titlu.
