FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - TSKA Sofia 2-0 (1-0)

«1234567»
Virgil18.08.2011 13:15
Cum sa joci cu dodel si sa il lasi pe bara pe Radut ?:|

 

Radut nu este inclus pe lista UEFA. In plus pentru Dodel vin scouteri de la Liverpool si Fiorentina sa-l urmareasca.

Khalid18.08.2011 13:36

In cazul asta n-ar trebui sa joace, poate ii tremura genunchii :).

 

Eu zic 1-1 pentru meciul cu TSKA, cu un meci dominat de Steaua.

strezahuzum18.08.2011 15:12
Radut nu este inclus pe lista UEFA. In plus pentru Dodel vin scouteri de la Liverpool si Fiorentina sa-l urmareasca.

 

Asta e o gluma, nu ? Scouteri de la Liverpool si Fiorentina pentru Dodel ? Doar daca se plictisesc si n-au ce face in seara asta.

_Answer_18.08.2011 15:19
Asta e o gluma, nu ? Scouteri de la Liverpool si Fiorentina pentru Dodel ? Doar daca se plictisesc si n-au ce face in seara asta.

 

 

de ce ar fi o gluma? astia de la Liverpool sau Fiorentina nu au si ei echipa a 2-a, a 3-a poate chiar si a 4-a? Poate au nevoie oamenii de rezerve pe la una din echipele mai sus enumerate.

 

 

on - topic: meci slab, nervi multi pentru cei care mai simt cite ceva pentru echipa asta si probabil un 1-1 final.

Virgil18.08.2011 17:31

Cateva observatii la inceput de meci:

 

1. Steaua are un stadion plin, asa cum nu a mai avut de timp mult in Ghencea. Spectatorii romani se pare ca sunt adevarati suporteri stelisti.

 

2. E un meci incins, cu o TSKA foarte agresiva, foarte bine asezata in teren.

 

3. Galamaz inscrie in min 16. 1-0 Steaua!

drvladyk18.08.2011 17:45
Cateva observatii la inceput de meci:

 

1. Steaua are un stadion plin!

 

asta vad si eu de aici de departe... apropos mii de multumiri pt link. da ma intreb ca prostu.... daca ala are stadion plin pe unde se duce, cum dracu sa nu creada ca lumea iubeste aceasta Steaua crestina pipera? cum sa inteleaga ca oricarui suporter de bun simt i se zbarleste paru pe mana numai cand ii vede mutra aia infecta pe ecran? e foarte greu de luptat cu asta....

PS felicitari bulgarilor pt banner

Sud194718.08.2011 18:01

Ce l-a felicitat Brandan pe dodel (la ultiml sut) , parca a dat gol :))!

Chocapik18.08.2011 18:02
asta vad si eu de aici de departe... apropos mii de multumiri pt link. da ma intreb ca prostu.... daca ala are stadion plin pe unde se duce, cum dracu sa nu creada ca lumea iubeste aceasta Steaua crestina pipera? cum sa inteleaga ca oricarui suporter de bun simt i se zbarleste paru pe mana numai cand ii vede mutra aia infecta pe ecran? e foarte greu de luptat cu asta....

PS felicitari bulgarilor pt banner

 

 

 

ce mesaj au afisat bulgarii ca nu am avut timp sa-l citesc:)) :steag_cruce_invers:

David18.08.2011 18:03

Ce se vor razbuna ocaziile astea.

Virgil18.08.2011 18:10

1-0 la pauza dar Steaua rateaza ocazii in serie care se pot razbuna in mitanul secund pentru ca bulgarii joaca neasteptat de bine. Tatu sut in portar de la 10 m din pozitie singur cu portarul, Tanase sut splendid la vinclu respins de portarul excelent al bulgarilor si un cap usor pe langa al lui Iliev care mi-a lasat impresia ca nu a vrut sa marcheze.

 

Se impune schimbarea lui Tatu.

 

 

Asta e o gluma, nu ? Scouteri de la Liverpool si Fiorentina pentru Dodel ? Doar daca se plictisesc si n-au ce face in seara asta.

 

Nu e gluma Catalin, de altfel au amintit si comentatorii meciului acest lucru.

 

 

 

 

Khalid18.08.2011 18:33

Se vede blatul acum in repriza a doua.

iNsTiGaToR18.08.2011 18:56

Nici mie nu imi prea convine ca FCB(ecali) intra in grupe si mai baga ceva bani in conturile oierului, dar multi deja o dati in penibil cu blatu vostru.

LanDSharK18.08.2011 19:12

Mare ( gras ) fotbalist zicu asta. S-a vazut si la faza din final ... :))

Garcea00718.08.2011 19:13

Pe Tatu la vazut cineva pe teren pana sa fie faza golului ? :)

 

Virgil18.08.2011 19:20

2-0 cu cat a castigat echipa ciobanului, e cel mai periculos scor posibil. Sigur ca la Sofia bulgarii ne vor manca de vii. Sigur ca victoria Stelei m-ar incanta daca paranoiculde cioban nu s-ar da in stamba.

Chocapik18.08.2011 19:20
Pe Tatu la vazut cineva pe teren pana sa fie faza golului ? :)

 

 

cand se incalzea a dat vreo prim planuri cu el..hei hei gibonule sari pe masina bucura-te!!!:(( ce trist :chair: :chair: :chair:

Virgil18.08.2011 19:22
Pe Tatu la vazut cineva pe teren pana sa fie faza golului ? :)

 

 

Nu, din acest motiv am sugerat inlocuirea lui la pauza. Se vede insa ca Roni Levi il cunoaste mai bine. Golul lui nu a fost numai necesar, dar a fost si magnific.

 

stockton18.08.2011 19:23

Bravo baieti, bravo Cluj...Steaua merita o asemenea atmosfera...

axl18.08.2011 19:25
Golul lui nu a fost numai necesar, dar a fost si magnific.

Da, frumos gol. Personal apreciez mai mult un gol de la distanta decat unul lucrat.

red&blue_boy18.08.2011 19:25
Pe Tatu la vazut cineva pe teren pana sa fie faza golului ? :)

Da, la ratarea aceea uriasa din prima repriza! :)

Oricum, s-a scos cu golul dat, frumos!

Adrian18.08.2011 19:25

Traiasca suporterii adevarati!

red&blue_boy18.08.2011 19:26
Traiasca suporterii adevarati!

Si moarte drogatilor !

Garcea00718.08.2011 19:27

Ati vazut ca si-a spart ciobanu nasu in aeroport? :))

danimarcu18.08.2011 19:30
Golul lui nu a fost numai necesar, dar a fost si magnific.

...si impotriva cursului jocului as completa eu.

Imi pare rau pentru cei care au impresia ca echipa Steaua are un joc cel putin decent!

A doua repriza am fost net inferiori unei echipe mai mult decat slaba...

Cu jocul asta nu avem nici o sansa in retur,daca echipa gazda va juca macar la un nivel mediu.

 

stefan_danny18.08.2011 19:30

Felicitari bulgarilor. :thumbsup:

dsc1669.jpg

«1234567»