FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CS Mioveni 4-0 (1-0)

«1234567»
Korado31.07.2011 09:35

"Steaua" - CS Mioveni greu meci. Dica si Neaga o sa ne faca zile fripte daca conducerea nu a stiu sa se desparta de ei ca oamenii sper sa ne achite cu vreo 2-3 goluri poate se mai invata minte.

AleXyS.fCSB31.07.2011 10:35

Desii e greu de crezut , cred ca acest meci ne vom impune, nu neaparat printr-un joc stralucit! Putin noroc,putin "ajutor" din partea arbitrilor,ceva gen... Si probabil vor marca ori Dica ori Neaga , numai ca sa-i dea inca o palma "DRAGULUI" nostru finantator!

ar3s31.07.2011 13:54

Stie cineva un site online , unde pot vedea meciul ?

navodarean31.07.2011 14:07

O sa se bage aici pe site inainte de inceperea partidei. :)

ar3s31.07.2011 14:08
O sa se bage aici pe site inainte de inceperea partidei. :)

 

Aha multumesc , nu te mai duci la meci ?

S.Mariuss31.07.2011 16:16
meci de X2 clar
David31.07.2011 16:59

Am avut un vis ciudat. Se facea ca la Mioveni era antrenor Olaroiu, portar Zapata, fundasi erau Ogararu, Goian, Radoi, Nesu, mijlocasi Szekely, Tiago si Paraschiv iar in atac erau Dica, Stancu si Neaga. Iar Stancu radea si le zicea celor de la Steaua :"Sa va fie frica de noi" Si pe buna dreptate. Ce frumos ar fi.

blindica31.07.2011 17:05

Are cineva Live Streaming cu meciul acesta:D?

David31.07.2011 17:09

Gasesti chiar pe prima pagina a siteului.

ar3s31.07.2011 17:09

Au ratat penalti.==]]]]

Arsenal1886Steaua194731.07.2011 17:09

Bine tanase ..tot asa..isi strica media de goluri pe sezon omu' daca marca acum.

Korado31.07.2011 17:10

Ce ratat e Tanase!!

cristy.steaua2131.07.2011 17:10

Te iubim, dodel :))

AndreiSte31.07.2011 17:46

Pentru live streaming , care merge pe firefox , aveti aici link : http://edededirmk.uv.ro/live.html

ar3s31.07.2011 17:49

Mi sa blocat aia de live , si cand s-a deblocat , a dat gol Tatu . =]]]

dalexandru2031.07.2011 17:49

Gol de portar. Joc mediu cu o echipa slaba, foarte slaba.

Multumiri pentru meciul live.

south-side31.07.2011 17:49

Dodel joaca zici ca e o persoana cu dizabilitati.

 

Ciudatel Tatu asta. Joaca destul de binisor avand in vedere ca e gasit de maimutoii de la club. Niste profesionisti desavarsiti dealtfel.

STARforce31.07.2011 17:56

Mi-au zis baietii ca au reusit sa intre cu "Bine ai plecat" si e pe gard undeva la una din peluze.Poate il repereaza cineva si face un screeshot...

danimarcu31.07.2011 18:01

Sa vezi invazie de oi pe site dupa meci daca bate Steaua!... :gathering:

Aia de intra doar dupa victorii,deci foarte rar...

 

 

Ronnie31.07.2011 18:02

Ce decizie a luat nebunu' ala la penalty? Incep sa cred ca avem arbitrii care se cred Blatter sau Platini si schimba regulile fotbalului.

chodi do piče31.07.2011 18:12
Ce decizie a luat nebunu' ala la penalty? Incep sa cred ca avem arbitrii care se cred Blatter sau Platini si schimba regulile fotbalului.

 

Ai citit vreodata Legile Jocului?

axl31.07.2011 18:21
Ce decizie a luat nebunu' ala la penalty? Incep sa cred ca avem arbitrii care se cred Blatter sau Platini si schimba regulile fotbalului.

Vrei sa spui ca n-a fost penalty sau ca trebuia rosu?

Stanici31.07.2011 18:30

Neaga catre Niciorita, razand: "Hai, ba, bate, da-te dreacu' de urat" .

iNsTiGaToR31.07.2011 18:36

Na ca a dat drojdica gol

cristy.steaua2131.07.2011 18:37

M-a dezamagit dodel.. si-a stricat media de goluri :)

«1234567»