FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CS Mioveni 4-0 (1-0)

«134567»
stockton31.07.2011 18:37

Ba ce joaca olteanu asta de Costea....

David31.07.2011 18:38

3-0. Hai ca a fost un meci bun, chiar daca Mioveniul e..

STARforce31.07.2011 18:39

Sus pe benz nea Jiji sus sus sus!!!!!heheh

 

1on31.07.2011 18:39

Tichi-taca Barcelona!!! Spre 24!!! Ne-a Gigi adulat la iesire din stadion. Daca nu chiar si-n timpul meciului.

 

Care dintre asta nu se va intampla?

cristy.steaua2131.07.2011 18:41
Ba ce joaca olteanu asta de Costea....

da. s-a vazut la acea faza. Face juma de echipa si da in aut din 6 metri :)

RedScorpyON31.07.2011 18:41

3-0. Am belit piila! :excl:

CSA-Steaua31.07.2011 18:43

Va fi un nou episod din seria "Sus pe masina". Imi pare rau ca a pierdut mioveni....

 

EDIT: Radut arata ca e stelist

MementoMori31.07.2011 18:46

"PAC PAC..Il dau pe Costea cu 30 de milioane la Real Madrid..TIKI TAKA Barcelona..."

 

 

Mdea..VINDE, PLEACA, MORI !!!

David31.07.2011 18:47

4-0. AOLEU.

Ce faci Radutule?

crossman31.07.2011 18:48

4-0 ! Aouleu inima mea .. Ma ia cu lesin !

iNsTiGaToR31.07.2011 18:48

Radut clar vrea sa plece mai repede de la echipa.

south-side31.07.2011 18:49

Sus pe dric poate...

 

Beckhameeeeeeeeee ce-ai facut frateee !!!!

cristy.steaua2131.07.2011 18:49

Ba, voi auziti ce striga aia in fundal? :)))

CSA-Steaua31.07.2011 18:50

Uite-l pe Ciobanul .. e Ciobanul .. Gigi becaaali, Gigi becaali arunca cu bani .. fara numaaar.

MementoMori31.07.2011 18:52

Radut = FOSTUL jucator al Stelei :death:

crossman31.07.2011 18:52

Ambulantaaaaa va rog....... !

*Alecs*31.07.2011 18:53

Am avut impresia ca m-am uitat la un meci amical al celor de la Real Madrid disputat in Hong Kong. Cand era mingea la noi se auzeau urale, chiote, tipete de femei plus vocea aia de copil care nu o sa promoveze testele nationale strigand "hai Banele".

stockton31.07.2011 18:53

Bravo Baieti! Fotbal bun azi.

axl31.07.2011 18:56
Bravo Baieti! Fotbal bun azi.

Trebuie sa tii cont de faptul ca adversarul a fost unul extraordinar de facil. Lui Dica nu i-a iesit mai nimic si Neaga parca nu prea si-a dat interesul. Singurul care pare sa fi onorat combatul a fost Margaritescu.

makaveli31.07.2011 18:56

sa vezi acum nebunie!ciobane mori!

Ronnie31.07.2011 18:56
Ai citit vreodata Legile Jocului?

 

Vrei sa spui ca n-a fost penalty sau ca trebuia rosu?

 

Ma refer dupa ce a batut Tanase penaltyul. De ce s-a oprit jocul. Fault nu a fost, offside nu se pune problema. Daca au intrat in careu jucatorii nostri nu tine ca au intrat si jucatorii lor. Nu pricep nimic.

Arsenal1886Steaua194731.07.2011 18:57

Gata ...castigam toate trofeele puse in joc...inclusiv Liga Campionilor ..chiar daca nu participam... poate sa se desfiinteze si Barcelona acum linistita .... etapa viitoare parca vad ca ne da si noua Niculescu o bomba cum le-a dat cioroilor si ne seaca. Radut e la fel de imbecil ca Dodel ... care o sa mai marcheze la anul dupa golul de azi.

4_ever_steaua31.07.2011 18:59

Nu va ambalati dupa un asemenea meci, dragilor ! O sa si-o ia in dinti curand, pentru ca se vor c**a in sus pentru ca: " Am batut cu 4-0 pe Mioveni, ba ! " . Probabil asta vor spune si la sfarsitul campionatului, pentru ca meciul de azi e posibil sa fie cea mai frumoasa amintire. :finger: Gigi.

stockton31.07.2011 19:01

Axl....adversari facili au tot fost si jocul a fost cum a fost...azi au jucat foarte bine si merita felicitati. Vedem ce va fi in meciurile viitoare.

red&blue_boy31.07.2011 19:05

Daca iarasi ne excitam dupa o victorie cu un adversar modest, care nu s-a prea omorat cu firea...Bine spune cineva mai sus, sa nu fie asta cea mai frumoasa amintire a sezonului ! Rabdare, etapa viitoare ne va domoli avantul .

Bine, la Jiji ma astept acum iar sa o ia razna pe la TV.

«134567»