Ba ce joaca olteanu asta de Costea....
Ba ce joaca olteanu asta de Costea....
3-0. Hai ca a fost un meci bun, chiar daca Mioveniul e..
Sus pe benz nea Jiji sus sus sus!!!!!heheh
Tichi-taca Barcelona!!! Spre 24!!! Ne-a Gigi adulat la iesire din stadion. Daca nu chiar si-n timpul meciului.
Care dintre asta nu se va intampla?
Ba ce joaca olteanu asta de Costea....
da. s-a vazut la acea faza. Face juma de echipa si da in aut din 6 metri ![]()
3-0. Am belit piila! ![]()
Va fi un nou episod din seria "Sus pe masina". Imi pare rau ca a pierdut mioveni....
EDIT: Radut arata ca e stelist
"PAC PAC..Il dau pe Costea cu 30 de milioane la Real Madrid..TIKI TAKA Barcelona..."
Mdea..VINDE, PLEACA, MORI !!!
4-0. AOLEU.
Ce faci Radutule?
4-0 ! Aouleu inima mea .. Ma ia cu lesin !
Radut clar vrea sa plece mai repede de la echipa.
Sus pe dric poate...
Beckhameeeeeeeeee ce-ai facut frateee !!!!
Ba, voi auziti ce striga aia in fundal?
)
Uite-l pe Ciobanul .. e Ciobanul .. Gigi becaaali, Gigi becaali arunca cu bani .. fara numaaar.
Radut = FOSTUL jucator al Stelei ![]()
Ambulantaaaaa va rog....... !
Am avut impresia ca m-am uitat la un meci amical al celor de la Real Madrid disputat in Hong Kong. Cand era mingea la noi se auzeau urale, chiote, tipete de femei plus vocea aia de copil care nu o sa promoveze testele nationale strigand "hai Banele".
Bravo Baieti! Fotbal bun azi.
Bravo Baieti! Fotbal bun azi.
Trebuie sa tii cont de faptul ca adversarul a fost unul extraordinar de facil. Lui Dica nu i-a iesit mai nimic si Neaga parca nu prea si-a dat interesul. Singurul care pare sa fi onorat combatul a fost Margaritescu.
sa vezi acum nebunie!ciobane mori!
Ai citit vreodata Legile Jocului?
Vrei sa spui ca n-a fost penalty sau ca trebuia rosu?
Ma refer dupa ce a batut Tanase penaltyul. De ce s-a oprit jocul. Fault nu a fost, offside nu se pune problema. Daca au intrat in careu jucatorii nostri nu tine ca au intrat si jucatorii lor. Nu pricep nimic.
Gata ...castigam toate trofeele puse in joc...inclusiv Liga Campionilor ..chiar daca nu participam... poate sa se desfiinteze si Barcelona acum linistita .... etapa viitoare parca vad ca ne da si noua Niculescu o bomba cum le-a dat cioroilor si ne seaca. Radut e la fel de imbecil ca Dodel ... care o sa mai marcheze la anul dupa golul de azi.
Nu va ambalati dupa un asemenea meci, dragilor ! O sa si-o ia in dinti curand, pentru ca se vor c**a in sus pentru ca: " Am batut cu 4-0 pe Mioveni, ba ! " . Probabil asta vor spune si la sfarsitul campionatului, pentru ca meciul de azi e posibil sa fie cea mai frumoasa amintire.
Gigi.
Axl....adversari facili au tot fost si jocul a fost cum a fost...azi au jucat foarte bine si merita felicitati. Vedem ce va fi in meciurile viitoare.
Daca iarasi ne excitam dupa o victorie cu un adversar modest, care nu s-a prea omorat cu firea...Bine spune cineva mai sus, sa nu fie asta cea mai frumoasa amintire a sezonului ! Rabdare, etapa viitoare ne va domoli avantul .
Bine, la Jiji ma astept acum iar sa o ia razna pe la TV.