FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CS Mioveni 4-0 (1-0)

«123457»
navodarean27.07.2011 16:21

Repet... cine vrea sa stea cu noi, ia 23-ul (GMS) de la gara, il roaga pe nea soferu' sa-i lase in Tomis 3 ( City Park Mall ) si ne vedem la 6, 6 jumate cu toti acolo.

 

Cine vrea sa fie pe cont propriu, ia 43-ul si ii lasa aproape de stadion.

 

Care vrea bilet, sa-mi lase PM.

 

/ maxim 10 persoane ... nu's musty.

stix27.07.2011 22:58

Bine, ok am inteles, poate ca si Kellerman exagereaza cateodata cu limbajul lui mai ,,colorat", am mai facut-o si eu in trecut, recunosc si eu i-am injurat pe becalioti, sunt mai rezervat la ora actuala, ma abtin de multe ori, strang din dinti, zic o injuratura din suflet pentru ei da' n-o si scriu pe foum, imi zic ca n-are rost sa-ti pui mintea cu ei......

 

Da' cand un prost si un agramat, care nu stie de capul lui, nu stie nici macar unde este stadionul, care habar n-are de vreo peluza stelista, de vreun protest, de nimic asa in general spune asa cu nonsalanta:,, taranii din Sud au distrus Steaua"......si alte cretinisme din astea, nu mi le aduc aminte pe toate ( si asta acum de curand ), pe astia de ce nu-i banati????!! nu trebuia sa fim o ,,oaza antibecaliota" pana la urma, nu asta e scopul forumului asta?!

navodarean28.07.2011 06:25

Teoretic forumul in general este pentru informare si dezbatere... Unii intrec calul.

 

Forumul asta este si pentru informare. Are ceva vizitatori zilnici de cand s-a deschis... deci parerile sunt inmultite.

 

 

_Answer_28.07.2011 14:46
Bun , mersi , deci 10 lei :)))

 

Zi-mi , te rog , este departe stadionul de gara ?

Daca da , cu ce autobuz se poate ajunge de la gara ?

 

Banuiesc ca nu trebuie sa imi fac griji ca nu mai gasesc bilet la ora meciului , or fi multi turisti dar totusi...

 

 

in cazul in care nu prinzi de la gara un maxi taxi la fel de usor poti lua autobuzul 100 care te lasa exact la city mall unde ne vom intilni.

ebonyc28.07.2011 21:36
Voi va duceti la meci doar sa-l injurati pe Berbecali sau sa sustineti echipa?In loc de Lupta Steaua sau Ce Drog Ciudat o sa aud probabil guie migi,vinde Steaua,pleaca ciobane ETC...

 

Branza nu-i drog.

stix28.07.2011 21:42

daca vreti sa va duceti la Constanta sa-l contstati pe becaliot este foarte bine, un mare plus pentru cei care mai au puterea si indrazneala sa faca asta, asa ca nu luati in seama ce spun toti agaricii de pe net, ca astia n-au treaba pe acasa si baga strambe aiurea.

 

Eu chiar va urez bafta in demers, nu stiu daca va avea vreun impact, da' cum am spus de multe ori, trebuie sa se vada ca n-am ,,murit" cu totii.

Virgil29.07.2011 08:18

In ciuda afirmatiilor din anteriorul meu post, cred ca Steaua va putea obtine prima ei victorie in actualul sezon, daca noile achizitii vor avea drept de joc.

Ionutzalexx29.07.2011 12:23

Schimbare de ultim moment!

Am decis sa stam la peluza pana la urma!Deci, cei care veniti la meci si vreti sa stati cu noi cumparati-va bilet la peluza.

Pretul unui bilet la peluza este de 5 lei.

navodarean29.07.2011 13:49

Mesajul de mai sus este aprobat.

 

Stam la peluza. Nu intrebati de ce.

Inciu-Ciuna29.07.2011 18:29

nu e nevoie sa te intrebam,stie toata lumea.

 

navodarean ai citit mesajul meu,inainte sa-l stearga moderatorii?

navodarean29.07.2011 20:43

Da. Ala-i motivu'. Sunt un pic sado-maso in timpul liber. not

 

 

_______________

 

 

Cine mai vrea sa vina, duminica la 6, 6 jumate in fata la City Park Mall.

Andrei-Cristian29.07.2011 21:53

Prezent.

 

Cum sa se joace cu casa inchisa ... :|

navodarean29.07.2011 22:05

Azi la 2 cand am fost eu ... batea vantu'. Daca am stat 30 de secunde e bine ...

 

Cand a filmat gspu' probabil se mai adunase lume ... oricum, am inteles si de la alti baieti care s-au dus dupa bilet ca n-a fost inghesuiala...

 

Astia zic ca s-au dat 5.000 . Pana la 14.000 mai e .

Andrei-Cristian29.07.2011 22:09

Am gasit pe nu stiu ce site ca pana pe la 13;00 se dadusera 7.000 ...

Creca-s aberatii..

 

Banuiesc ca toata lumea a vazut articolul de pe prima pagina " sunt un baiat destept care face o afacere " ..

Ar merge un banner cu sunt un baiat destept care face o afacere //////// Arata ba actele

 

Dar e cam tarziu de acum...pentru duminica :confused:

navodarean29.07.2011 22:17

Bani sa fie. Ideei sunt...

 

Poate la meciu' cu U Cluj. Tot la Constanta-l joaca. :)

Andrei-Cristian29.07.2011 22:30

Vad ca normal e programat pe 14 august acest meci... dar poate il reprogrameaza pe 5-6-7 daca tot nu se mai joaca meciul cu Argentina...

far_right30.07.2011 03:41

haos fratilor..am trait sa o vad si pe asta...Steaua sa joace meciurile de acasa pe stadionul Farul intr-o etapa, etapa viitoare tot jucam pe Farul dar fara spectatori, sa nu mai spunem despre meciurile din Europa ca le jucam la Cluj...astia distrug identitatea clubului Steaua....ce rusine....ce rusine..

Korado30.07.2011 06:51
Voi va duceti la meci doar sa-l injurati pe Berbecali sau sa sustineti echipa?In loc de Lupta Steaua sau Ce Drog Ciudat o sa aud probabil guie migi,vinde Steaua,pleaca ciobane ETC...

 

GG tu esti saracie ? :)

Cesc.30.07.2011 17:08

Peluza Sud face deplasarea?

axl30.07.2011 17:14
Peluza Sud face deplasarea?

Doar brigada MMBBFG.

A47V30.07.2011 19:32

proasta intrebare...:):):):):):)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.07.2011 21:53

Manie x2 siguranta.

navodarean30.07.2011 22:04
Doar brigada MMBBFG.

 

 

MitzaMihaitzaB3caliBossulFecalianGeorge?

pytycrys30.07.2011 22:09

Meli Melo B-Boys Fly Girls,nimic nu stii! :))

Virgil31.07.2011 03:44

A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare)

A1: Ghinguleac Adrian Radu (Bucuresti - Bucuresti)

A2: Slabu Stelian (Brasov - Brasov)

R: Teodor Dragoș (Constanta - Constanta)

Obs: Petrescu Dan (Bucuresti - Bucuresti)

Obs: Chihaia Romică (Bucuresti - Bucuresti) [/b]

«123457»