Bine, ok am inteles, poate ca si Kellerman exagereaza cateodata cu limbajul lui mai ,,colorat", am mai facut-o si eu in trecut, recunosc si eu i-am injurat pe becalioti, sunt mai rezervat la ora actuala, ma abtin de multe ori, strang din dinti, zic o injuratura din suflet pentru ei da' n-o si scriu pe foum, imi zic ca n-are rost sa-ti pui mintea cu ei......
Da' cand un prost si un agramat, care nu stie de capul lui, nu stie nici macar unde este stadionul, care habar n-are de vreo peluza stelista, de vreun protest, de nimic asa in general spune asa cu nonsalanta:,, taranii din Sud au distrus Steaua"......si alte cretinisme din astea, nu mi le aduc aminte pe toate ( si asta acum de curand ), pe astia de ce nu-i banati????!! nu trebuia sa fim o ,,oaza antibecaliota" pana la urma, nu asta e scopul forumului asta?!