Cu Levski???Pai atunci chiar ca vin si eu in Ghencea...Dar sa stii ca aia nu sunt chiar atat de prosti precum par. Nu uita pe cine au eliminat...
Pe cine a eliminat Levski? Pe aia care au luat-o cu 3-0 acasa de la Otzelul. :lol: :lol: :lol:
Daca in prima repriza il injuram pe Nicolitza ca a gresit 8 pase, in repriza a 2 era sa-mi rup un deget de la mana, din cauza ca m-am bucurat la primul gol prea mult si nu mi-am dat seama cum a aparut usha in fatza mea. Si acum ma gandesc ce nesimtzita a fost usaha ca a vrut sa ma accidenteze.:lol:
La golurile 2-3 mi-era frica sa nu vina vecinii la mine la usa ca urlam prea tare. :lol:
P.S.: Cred ca Olaroiu si-a jucat postul la Steaua. Daca nu ne-am fi calificat cred ca l-ar fi dat Gigi afara. Daia cred ca a jucat si ofensiv dupa pauza. Sper ca asa sa joace si de acum inainte. Daca o sa jucam ca azi ii spargem pe totzi. Cu Barcelona s-ar putea sa avem cateva probleme, dar nu multe, dar pana la Barcelona ii spargem pe totzi.:lol:
