FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Betis Sevilla - STEAUA 0 - 3

«1131415161719»
KroNos^17.03.2006 02:18
Cu Levski???Pai atunci chiar ca vin si eu in Ghencea...Dar sa stii ca aia nu sunt chiar atat de prosti precum par. Nu uita pe cine au eliminat...

Pe cine a eliminat Levski? Pe aia care au luat-o cu 3-0 acasa de la Otzelul. :lol: :lol: :lol:

 

Daca in prima repriza il injuram pe Nicolitza ca a gresit 8 pase, in repriza a 2 era sa-mi rup un deget de la mana, din cauza ca m-am bucurat la primul gol prea mult si nu mi-am dat seama cum a aparut usha in fatza mea. Si acum ma gandesc ce nesimtzita a fost usaha ca a vrut sa ma accidenteze.:lol:

 

La golurile 2-3 mi-era frica sa nu vina vecinii la mine la usa ca urlam prea tare. :lol:

 

P.S.: Cred ca Olaroiu si-a jucat postul la Steaua. Daca nu ne-am fi calificat cred ca l-ar fi dat Gigi afara. Daia cred ca a jucat si ofensiv dupa pauza. Sper ca asa sa joace si de acum inainte. Daca o sa jucam ca azi ii spargem pe totzi. Cu Barcelona s-ar putea sa avem cateva probleme, dar nu multe, dar pana la Barcelona ii spargem pe totzi.:lol:

Virgil17.03.2006 02:21

Fantasctic ! Italia,Anglia si Spania cu cate 7 echipe,Franta si Germania cu cate 8 echipe sunt in urma noastra la coeficientii UEFA pe tari.Noi cu numai 3 echipe am devansat atatea forte ale fotbalului.Exceptional.

 

In ce priveste meciul din aceasta seara,m-am bucurat sa constat ca Oli a combinat stilul Protasov cu propriu-i stil.Asa da !

Un meci magnific care ne-a incantat si ne-a readus sarbatoarea in suflete.Ne-am speriat degeaba.Steaua continua sa fie Steaua !

FORZA

Motanu D17.03.2006 02:22

O mica precizare, Virgil: noi am avut 2 echipe nu 3 !

Virgil17.03.2006 02:25

Totusi au contribuit si ei cu 8 puncte.Noi cu 18 iar Rapidul cu 19.

Sunt morti oricum.

KroNos^17.03.2006 02:25

Privitzi aici http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/UEFA/d.../crank2006.html

 

Daca mai castiga Steaua si Rapid 2 meciuri peste 2 ani o sa avem 1 echipa direct in Liga Campionilor????? Parca primele 10 tzari au cate 1 echipa cel putzin calificata direct in Liga. Asa e?

crematory17.03.2006 02:26

ne-am uitat la meci la TV cu niste suporteri de-a lui Betis. saracii de ei cum aratau cand am facut toti poza de final :D:D

 

 

FORZA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAA

Virgil17.03.2006 02:28

Probabil ca doua victorii vom avea in meciurile de acasa,dar cine stie daca nu vom avea si doua meciuri egale in deplasare.Sortii ne-au scos-o din joc pe Roma asa ca putem sa speram.

steaua_forewer17.03.2006 02:28

yeeeeeeee acum m-am intors si eu de la universitate , a fost superb .......meciul senzational .....eu zic ca este cea mai frumoasa seara a suporterilor stelisti dupa 20 de ani .... :lol: , maine as vrea cu Levski , si am o intrebare ....care sper sa aiba un raspuns pozitiv , vom avea video tot meciul aici pe site ????????

Virgil17.03.2006 02:37

Suntem a 5-a favorita la castigarea Cupei UEFA.Iata cum arata tabloul :

 

FC Schalke 04 3.60

Sevilla FC 5.00

Middlesbrough FC 6.00

Zenit St.Petersburg 7.00

Steaua Bucharest 8.00

FC Basel 9.00

Rapid Bucharest 11.00

Levski Sofia 21.00

 

Care credeti ca ar fi cele mai accesibile echipe?Eu cred ca una dintre cele aflate sub noi.

toblerone17.03.2006 02:39

Si eu astept cu nerabdare raspunsul lui Virgil la intrebarea ta.

DTP-Ludacris17.03.2006 02:40

as vrea sa cadem cu Levski Sofia sau FC Basel...

 

ce ar fi dak cadem cu Rapid ?? :lol:

toblerone17.03.2006 02:41

Parerea mea este ca Zenit St.Petersburg nu este o forta .

Captain RedBlue17.03.2006 02:43

Ce-ati spune daca am merge din nou la Sevilla?

KroNos^17.03.2006 02:45
FC Schalke 04 3.60  

Sevilla FC 5.00  

Middlesbrough FC 6.00  

Zenit St.Petersburg 7.00  

Steaua Bucharest 8.00  

FC Basel 9.00  

Rapid Bucharest 11.00  

Levski Sofia 21.00

Nu intzeleg de ce Zenit si Middlesbrough sunt cotate cu sanse mai mari ca noi. De Steaua au auzit multzi din Europa, avand in vedere performantzele, pe cand de Zenit si Middlesbrough cam nimeni.

 

Macar sa fim noi acum cotatzi cu a 5 sansa si sa castigam Cupa UEFA.

Ayrton17.03.2006 02:46

Eu as vrea sa picam cu Levski, sa le aratam catelushilor cum se joaca fotbal! Dar pana atunci Olaroiu mai are de lucru, s-au gresit destul de multe pase simple in seara asta. Trebuie sa recunoastem ca am avut si ceva noroc. Meci bun facut de Carlos, Ogararu si Goian. Banel a avut o repriza secunda foarte buna! Mi-a ramas in minte imaginea pustiului care plangea dupa ultimul gol!

Cu putin noroc si ceva reglaje la mijloc cred ca putem ajunge in finala.

Ariel17.03.2006 02:49

Singura echipa cu care nu as dori sa cadem este Rapid, pentru ca s-ar omori jucatorii intre dansii si am avea prea multi jucatori suspendati pentru semifinala.

bijoux_bz17.03.2006 02:54

scuze lui Olaroiu. bravo Steaua. suntem mai tari decat credeam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toxic310017.03.2006 02:59

CE PUTEM SA MAI SPUNEM..DECAT RESPECT Steaua,RESPECT Oli!

Am venit de la Universitate acum,nu mai pot sa mai vorbesc,m-am bucurat ca un nebun la toate golurile,RESPECT PT TOTI NEBUNII CARE AU IESIT PE STRAZI!

devotee17.03.2006 03:02

Magica Steaua a reusit! Sunt insa prea turmentat ca sa mai comentez. Vreau doar sa spun ca sunt fericit. Am fost la Piata Universitatii si am aratat c i o r i l o r cine conduce in tara asta. :D:D

KroNos^17.03.2006 03:11

Sursa http://www.spt.ro/?section=3&subsection=30...30&articol=7482

 

"2006, cu 14,50 puncte, urmata de Italia, cu 14,21. In acest moment, Romania este pe 12 in clasamentul general al ultimelor 5 sezoane, cu 29,13 puncte, cu sanse mari sa treaca de Belgia, locul 11 (30,27 puncte), si Scotia, locul 10 (30,39 puncte). Daca ajungem pe locul 10, atunci din sezonul 2007 / 2008 campioana Romaniei se va califica direct in grupele Ligii, urmi nd ca vicecampioana sa joace in turul III preliminar.

 

Pentru asta, mai e nevoie ca Steaua si Rapid sa obtina fie inca doua victorii, fie patru egaluri impreuna. E suficient si ca una dintre ele sa obtina un egal si o victorie, caz in care, calificata in semifinale, echipa respectiva ar mai aduce la coeficient un punct bonus, echivalent cu o mare izbinda."

toblerone17.03.2006 03:22

Vom avea tot meciul la sectiunea download?

steaua_forewer17.03.2006 03:35

asta am intrebat si eu

arkes17.03.2006 04:12

chiar vreau sa downloadez meciul ca pe tvri nu l'au transmis si a trebuit sa il ascult la radio :P asa ca va rog frumos puneti meciul asta pe site!!!!!!

 

forza Steaua :lol:

SteauaToronto17.03.2006 04:56

Da domnilor exista 90 % sa-l avem la sectiunea download...

anonimnoname17.03.2006 05:11

in seara asta i-am umilit si pe caini, o sa ne tina ninte mult timp de acum incolo :lol: :twisted: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

«1131415161719»