FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Betis Sevilla - STEAUA 0 - 3

«1111213141519»
Kristy_Cj17.03.2006 00:13

Bravo Oli

Dalvia17.03.2006 00:17

bravo jucatorilor, bravo Oli, bravo banele... i-am inebunit de tot. yeahhh :lol: :D

Bogdan4Steaua17.03.2006 00:19

Calificareeee!!!!!

Dalvia17.03.2006 00:20

galeria rosh-albastru cea mai tare.... bestiala.... :D

roleX17.03.2006 00:21

sfarsitul unui meci memorabil !!!!!!!! Steaua intotdeauna acolo unde ii este locul

DanStan17.03.2006 00:22

ole, ole, ole, ole oleeeee !

 

maine vedem cine va fi urmatoarea victima

 

ma duc sa ma-nbat !

DTP-Ludacris17.03.2006 00:22

in pare rau k nam postat cand sau dat golurile.....dar nu m-am miscat din fotoliu tot meciu ...am amortzit ......FORZAAAAAAAAAAAAAAAA Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

andreea8417.03.2006 00:27

Bravo baieti sunteti cei mai tari asa va vrem toata lumea la universitate sa sarbatorim

IONUTZ-CIPRIAN17.03.2006 00:27

:evil: >>>Romania este fericita,MULTUMIM Steaua,nu ma gandeam la un asa scor parca era prea de tot,a spus cineva ceva asemanator si a fost luat la misto,a avut gura de aur1!!>>>> :twisted:

karas_ultras17.03.2006 00:31

Scoatetzi va rog topicul cu Dica nesimtzit!

Este blasfemie!

winner_00717.03.2006 00:36

bravo Steaua n-am voce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oli sia revenit , echipa si-a revenit!!!!!!!!!!sa vina cupa .finala UEFA Steaua - rapid

 

 

 

oleeeeeeee,ole

Romania Steaua,europa Steaua , oriunde Steaua , campioni din Ghencea :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

 

bravo baietiiiiiiii!!!!!!!!!se vede ca au citit forumurile si sau trezit toti .Hai Oli adune cupa

sorin_77717.03.2006 00:38

IERTARE Oli... RESPECT Oli...

pentru tot ce am spus te rog din tot sufletul IARTA-MA!!!!

FANATIK RED-BLUE17.03.2006 00:39

INCREDIBIL!!! NE-AM CALIFICAT!!! I-AM UMILIT!!! 3-0!!!Bravo Oli, bravo Steaua!!!

Kristy_Cj17.03.2006 00:40

Bravo Steaua...Bravo baieti...Bravo Oli...Bravo Gigi ca ai avut incredre in antrenor...Bravo MM,ai adus un portar de Steaua...

Kristy_Cj17.03.2006 00:40

Suntem in sferturi si vrem finala...ma uit la ce echipe sunt si Steaua e peste toate

winner_00717.03.2006 00:40

IERTARE Oli...........AM FOST UN PROST.......

 

AM ZIS-O LA NERVI N-AM VRUT IERTARE , RESPECT SI TE ROG TIN-O TOT ASA

iL Napoletano17.03.2006 00:43

asa VA vreau....in genunchi sa cereti iertare :twisted: !Oricum meci memorabil...bravo baieti bravo staffului...ce sa mai zic....O NOAPTE DE VIS! :!: 8)

Kristy_Cj17.03.2006 00:45
IERTARE Oli... RESPECT Oli...

pentru tot ce am spus te rog din tot sufletul IARTA-MA!!!!

 

ma bucur ca te-ai tinut de promisiune :lol:

strezahuzum17.03.2006 00:47

CALIFICARE !! CALIFICARE !! CALIFICARE !! :D:D:D

 

Am invins ! Dupa 20 de ani, am invins pe pamant spaniol !

Nicolita baiatule ... te-am iertat pentru toate stangaciile si prostiile pe care le-ai facut !!

 

Alo, Borcica, unde esti tata ?? Realmente mi-e teama sa nu faci ceva necugetat dupa ce s-a calificat Steaua si Rapidul :lol: :lol: :lol: De fapt ... daca ma gandesc bine ... ia o funie si treci la treaba !! Sau nu ! Stai asa ! Daca dispari tu, de cine mai facem misto noi ?? Oricum, stai acolo si smulge-ti parul din cap ca suntem acolo unde nici in vis n-o sa ajunga potaile blatiste !!

Kristy_Cj17.03.2006 00:50

Hamburgerii aia ar trebui sa ia lectii de la Steaua cum se dau 3 goluri fara sa primeasca nici unul....Cea mai buna aparare din Europa :twisted:

iL Napoletano17.03.2006 00:52

Daca se termina 0-0 comenta careva?Mare echipa,mare aparare! 8)

Grinch17.03.2006 00:56

Acum nu mai strigati "rusine sa va fie" sau urmeaza la meciu` cu National ?

Kristy_Cj17.03.2006 00:56

SEMIFINALE

 

Steaua-Sevilia

Rapid-Scalke04

 

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

steaua8817.03.2006 01:00

sper sa nu dam de schalke in sferturi, ca m-am cam saturat de germania!!! cel mai bine ar fi bine sa picam cu levski!!

iL Napoletano17.03.2006 01:01

Grinch probabil ca meciul viitor Oli va redeveni 'antrenorul de 2 bani' care 'afost pana acum'!Cred ca meciul din aceasta seara a lasat fara replica acele furi rele care bantuie pe stadioane si pe aici.Rusine sa va fie voua pentru canu ati crezut in miracole.Rusine tuturor acelora care au scandat pe stadion aceste blasfemii.Felicitari vitejilor nostri jucatori,felicitari si tie Oli,dar mai ales vreau sa-l felicit si pe Gigi....Hai sa nu fim rai,nebunia lui e productiva uneori!

«1111213141519»