Bravo Oli
Bravo Oli
bravo jucatorilor, bravo Oli, bravo banele... i-am inebunit de tot. yeahhh :lol: ![]()
Calificareeee!!!!!
galeria rosh-albastru cea mai tare.... bestiala.... ![]()
sfarsitul unui meci memorabil !!!!!!!! Steaua intotdeauna acolo unde ii este locul
ole, ole, ole, ole oleeeee !
maine vedem cine va fi urmatoarea victima
ma duc sa ma-nbat !
in pare rau k nam postat cand sau dat golurile.....dar nu m-am miscat din fotoliu tot meciu ...am amortzit ......FORZAAAAAAAAAAAAAAAA Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Bravo baieti sunteti cei mai tari asa va vrem toata lumea la universitate sa sarbatorim
:evil: >>>Romania este fericita,MULTUMIM Steaua,nu ma gandeam la un asa scor parca era prea de tot,a spus cineva ceva asemanator si a fost luat la misto,a avut gura de aur1!!>>>> :twisted:
Scoatetzi va rog topicul cu Dica nesimtzit!
Este blasfemie!
bravo Steaua n-am voce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oli sia revenit , echipa si-a revenit!!!!!!!!!!sa vina cupa .finala UEFA Steaua - rapid
oleeeeeeee,ole
Romania Steaua,europa Steaua , oriunde Steaua , campioni din Ghencea ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
bravo baietiiiiiiii!!!!!!!!!se vede ca au citit forumurile si sau trezit toti .Hai Oli adune cupa
IERTARE Oli... RESPECT Oli...
pentru tot ce am spus te rog din tot sufletul IARTA-MA!!!!
INCREDIBIL!!! NE-AM CALIFICAT!!! I-AM UMILIT!!! 3-0!!!Bravo Oli, bravo Steaua!!!
Bravo Steaua...Bravo baieti...Bravo Oli...Bravo Gigi ca ai avut incredre in antrenor...Bravo MM,ai adus un portar de Steaua...
Suntem in sferturi si vrem finala...ma uit la ce echipe sunt si Steaua e peste toate
IERTARE Oli...........AM FOST UN PROST.......
AM ZIS-O LA NERVI N-AM VRUT IERTARE , RESPECT SI TE ROG TIN-O TOT ASA
asa VA vreau....in genunchi sa cereti iertare :twisted: !Oricum meci memorabil...bravo baieti bravo staffului...ce sa mai zic....O NOAPTE DE VIS! :!: 8)
IERTARE Oli... RESPECT Oli...pentru tot ce am spus te rog din tot sufletul IARTA-MA!!!!
ma bucur ca te-ai tinut de promisiune :lol:
CALIFICARE !! CALIFICARE !! CALIFICARE !! ![]()
![]()
![]()
Am invins ! Dupa 20 de ani, am invins pe pamant spaniol !
Nicolita baiatule ... te-am iertat pentru toate stangaciile si prostiile pe care le-ai facut !!
Alo, Borcica, unde esti tata ?? Realmente mi-e teama sa nu faci ceva necugetat dupa ce s-a calificat Steaua si Rapidul :lol: :lol: :lol: De fapt ... daca ma gandesc bine ... ia o funie si treci la treaba !! Sau nu ! Stai asa ! Daca dispari tu, de cine mai facem misto noi ?? Oricum, stai acolo si smulge-ti parul din cap ca suntem acolo unde nici in vis n-o sa ajunga potaile blatiste !!
Hamburgerii aia ar trebui sa ia lectii de la Steaua cum se dau 3 goluri fara sa primeasca nici unul....Cea mai buna aparare din Europa :twisted:
Daca se termina 0-0 comenta careva?Mare echipa,mare aparare! 8)
Acum nu mai strigati "rusine sa va fie" sau urmeaza la meciu` cu National ?
SEMIFINALE
Steaua-Sevilia
Rapid-Scalke04
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
sper sa nu dam de schalke in sferturi, ca m-am cam saturat de germania!!! cel mai bine ar fi bine sa picam cu levski!!
Grinch probabil ca meciul viitor Oli va redeveni 'antrenorul de 2 bani' care 'afost pana acum'!Cred ca meciul din aceasta seara a lasat fara replica acele furi rele care bantuie pe stadioane si pe aici.Rusine sa va fie voua pentru canu ati crezut in miracole.Rusine tuturor acelora care au scandat pe stadion aceste blasfemii.Felicitari vitejilor nostri jucatori,felicitari si tie Oli,dar mai ales vreau sa-l felicit si pe Gigi....Hai sa nu fim rai,nebunia lui e productiva uneori!