FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hub-ul Stelei

«123456»
ro_steaua24.07.2006 12:56

DE VANZARE

LOGAN LAUREAT AN FABRICATIE 2005

17.000 KM

PRET: 6.500 EURO

RELATII LA Cristi: 0723.815.689

0722.886.977

[/b]

 

 

:D esti stelist si vrei sa ai o placa cu numele echipei favorite ex: Steaua ?

sau numere distantate cu litere mai ingrosate?

orice doresti la un pret accesibil tuturor fanilor stelisti

 

aceste lucrari sunt garantate pe termen nelimitat.

 

numai sta pe ganduri scrie acum pe adresa de e-mail sau suna pe tel.

m***@*** 0747755940

contact Mihai

fiara725.07.2006 18:01

sa inteleg ca faci placute si cu alte echipe , nu numai cu Steaua :lol: :lol: :lol:

ro_steaua26.07.2006 07:36

fiara7 da e adevarat ca fac si pentru alte echipe dar pentru ei este cel mai scump.

oricum cine doreste este rugat sa-mi dea un e-mail sau sa ma sune.

p.s. forza Steaua by CurvaNord

respect jean pavel cel mai adevarat conducator :D:D:D

alexutza_tm30.08.2006 15:48

:D

 

Nu mai scrie cu majuscule.

Moderator

ro_steaua04.09.2006 18:31

Hello alexutza_tm

Iti multumesc enorm de mult pt ca, esti o fana a echipei din Ghencea si cu aceasta ocazie vreau sa urez echipei noastre un parcurs cat mai lung in Europa.

 

 

 

 

 

forza Steaua si respect jean pavel

 

anti mustata,Gica,Dorin,john

ciolo20.09.2006 00:44
Cine vrea un hub Stelist de odc intrati pe FcSteaua.no-ip.info sau daca nu merge asa pe FcSteaua.no-ip.info:411 Forza Steaua!!!!!!!

am si eu o mare rugaminte la tine pls dk se poate! nu stiu pt care motiv am fost banat pe hubul de odc acum cateva luni. pls scoate si mie banul:82.76.87.202 multzam!

Tz3pI20.09.2006 22:36

s-a rezolvat ciolo

rebeca21.09.2006 12:16
Cine vrea un hub Stelist de odc intrati pe FcSteaua.no-ip.info sau daca nu merge asa pe FcSteaua.no-ip.info:411 Forza Steaua!!!!!!!

stelisti capul sus ! rusine sa le fie celor care au facut aseara ce au facut, noi nu avem de ce sa plecam capul, bafta Steaua in C.L. :roll:

Screech28.09.2006 11:15

Am si eu 2 probleme legate de acest hub.

1. Sunt interesat daca pe acest hub se gasesc si meciuri integrale ale echipei...mai precis cele din Cupa UEFA ca pe cele din Champions League le am...

2. Nu reusesc sa intru pe hub. Am urmat instructiunile postate mai sus si am reusit sa adaug hub-ul la favorite dar cand ii dau CONNECT imi arata mesajul urmator "A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond." Va rog sa ma ajutati in a solutiona aceasta problema.

 

Multumiri anticipate si BAFTA baietilor ca au nevoie!

razU29.09.2006 10:25

incearca la favorites : dai un click pe hub si apoi pe properties,acolo in properties in dreapta jos schimbi DEFAUL cu ACTIVE IP sau PASIVE. Daca nici asa nu merge du-te la settings la CONNECTION TYPE incearca CABLE si dup'aia la SHARING pui vreo 15-20 la UPLOAD SLOTS.Nu garantez da' macar incearca ..... Forza Steaua si bafta in CL!!!

Screech29.09.2006 10:33

Nu merge nici asa...Poate totusi cineva care cunoaste mai exact problema ma ajuta si pe mine...Multumesc oricub...FORTA Steaua

stelist adevarat01.10.2006 06:39

am si eu o mare problema. am fost banat de pe acest hub fara nici un motiv.si v-as ruga din tot sufletul sa imi scoateti banul.hubul stelist era preferatul meu,chatuiam pe el toata ziua despre Steaua. Si va rog daca puteti sa-mi scoate-ti banul... va rog. IP: 88.158.141.76 o sa va raman dator celui care mi-a scos banul. pls mult mult mult...

Tz3pI06.10.2006 00:29

Incearca acum sa te conectezi. Alta data sa nu mai faci reclama!

SteauaToronto06.10.2006 02:12
Incearca acum sa te conectezi. Alta data sa nu mai faci reclama!

 

Depinde la ce sa faca reclama! Daca face la www.fcsteaua.ro este ok, nu ? :lol: :lol: :lol:

Tz3pI06.10.2006 15:18

e si normal!! si noi facem reclama la fcsteaua.ro :D

tili11.10.2006 13:03

am si io o intrebare..de ce imi apare asa "Ai fost banat pe acest hub de catre: Steaua deoarece: sa te vad cum mai intrii"??

Tz3pI11.10.2006 13:07

tili, ai facut tu ceva de te-ai pricopsit cu un ban. lasa-mi ip-ul sa vad despre ce este vorba!

SteauaToronto14.10.2006 03:00

Domnii Op cati useri aveti pe hub in prezent?

ro_steaua14.10.2006 08:28

Salutari tuturor fanilor Stelei din toata lumea vreau sa va anunt pe aceasta cale ca se va infiinta un hub neoficial al C.S.A Steaua Bucuresti si vreau sa le comunic tuturor ownerilor care detin huburi steliste ca nu-i vom copia,vom face totul nou si bine.

C.S.A Steaua Hub va doreste multa bafta.

 

p.s.Tz3pI sper sa colaboram foarte bine asta daca doresti sa fii alaturi de noi.

Cu stima si respect C.S.A Steaua Hub

in scurt timp va voi spune si adresa.[/b]

Tz3pI14.10.2006 15:18

SteauaToronto la orele de varf avem peste 1000 de useri!

FANATIK RED-BLUE14.10.2006 16:15
la orele de varf avem peste 1000 de useri!

Slabutz pentru numarul mare de suporteri stelisti.

dmc15.10.2006 07:53

Salut! Nu stiu cum faceti voi dar eu nu reusesc deloc sa ma conectez la hub. Incerc de cateva zile si imi da acelasi raspuns:

*** Connecting to FcSteaua.no-ip.info:411...

*** Connection refused by target machine

Cine poate sa ma ajute plssss?

Motanu D15.10.2006 08:34

Aceeasi problema si aici...

Se pare ca serverul care hosta hubul a cazut... :roll:

Tz3pI16.10.2006 09:50

da, au fost niste probleme in acea seara din cauza providerului de internet...

ro_steaua03.11.2006 10:13

Salut Tz3pI frate ma ajuti sa fac si eu un hub? eu am facut ceva dar nu-mi ies niste setari si din cauza asta nu pot intra multi useri.

 

o zi buna la toata lumea

 

forza Steaua by Armata ultra

«123456»