FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hub-ul Stelei

«123456»
SteauaToronto04.06.2006 11:45

Deci domnii op cati useri aveti pe hub acum?

Tz3pI04.06.2006 14:34

@ro_steaua

Ai postat de 2 ori si tot nu ai spus ip-ul. Cum vrei sa ti-l scot daca nu spui?! Ahhh si s-a inteles gresit, noi suntem bucurosi ca mai sunt huburi steliste si cei de la echipele adverse nu au nici unul :D Ce ma deranjeaza este ca noi ne-am chinuit mai bine de un an si ceva sa il facem cunoscut si apoi sa vina cineva si sa ne copieze. Daca ai observat in motd la noi apare si un hub partener Brigada Ros Albastra. Concluzie: ne bucuram ca mai sunt si alte huburi dedicate Stelei dar sa nu fie copiate!

 

@SteauaToronto

Au fost si 750 de useri pe hub.

 

FORZA Steaua si va asteptam pe FcSteaua.no-ip.info

winner_00704.06.2006 20:57

Ma bucur sa aflu ca mai exista acest hub :wink: .Mai intru si eu dar intai sa imi organizez siteul la care sunt asociat!

papillon13.06.2006 21:24

salutare, mi-am facut si eu cont pe hub...numai ca nu stiu cum sa vad/downloadez fisierele de acolo :roll: . Cu dc++ vad toti userii in partea dreapta, am incercat sa right-click pe un user -> "Get file list", dar tot incearca sa se conecteze la respectivul user fara succes (am incercat cu mai multi...)

ajutati-ma si pe mine...vb rapidului :wink:

Tz3pI14.06.2006 00:52

andreiy89 du-te la Settings/General/Connection Settings si vezi si tu care din alea merg: Active sau Passive. Daca tot nu reusesti, intreaba un OP pe hub.

papillon14.06.2006 01:57
andreiy89 du-te la Settings/General/Connection Settings si vezi si tu care din alea merg: Active sau Passive. Daca tot nu reusesti, intreaba un OP pe hub.

 

multam mult...incerc cum ajung acasa :wink:

karas_ultras15.06.2006 21:24

exista o stupida care-si spune stelista care m-a banat total aiurea... daca nu avem dreptul sa ne spunem alta parere decat a unei fetitze cu acnee, sa ne spuna ca nu mai intram

Tz3pI15.06.2006 23:18

karas_ultras nu stiu ce s-a intamplat. posteaza pe forumul nostru ip-ul tau si motivul banului si voi incerca sa te ajut!

ultras200416.06.2006 10:16

*** Connecting to FcSteaua.no-ip.info:411...

*** Connection timeout

 

ma lamureste cineva?

Tz3pI16.06.2006 10:21

ultras2004 avem o mica problema la reteaua de internet. speram ca se va remedia repede.

ultras200416.06.2006 10:41

merci pt raspunsul rapid

karas_ultras16.06.2006 20:24
karas_ultras nu stiu ce s-a intamplat. posteaza pe forumul nostru ip-ul tau si motivul banului si voi incerca sa te ajut!

 

85.186.160.200

Tz3pI16.06.2006 23:34

karas_ultras te poti conecta acum

Vladivostok20.06.2006 17:51

"Ai fost deconectat deoarece negocierea intre client si hub a durat prea mult."

CE inseamna asta?De ce nu mai pot intra?

Tz3pI20.06.2006 22:39

Nu eram acasa, dar se pare ca s-a rezolvat problema!

Daca mai sunt probleme de genul acesta dati mail la o***@*** , F***@*** sau postand pe forumul nostru si va vom raspunde cat de repede putem!

karas_ultras20.06.2006 22:39
karas_ultras te poti conecta acum

 

problema e ca m-a banat iar individa...

Tz3pI20.06.2006 22:42

karas_ultras incearca acum

Vladivostok22.06.2006 14:49
:)))
ro_steaua12.07.2006 13:40

:D:D:D:D anunt important pt toti fanii Stelei din Romania si europa se va deschide in curand un nou hub dedicat armatei ultra si fostului lider al galeriei jean pavel.

 

 

p.s. caut parteneri relatii la m***@***

 

sau 0747.755.940 Mihai

Tz3pI12.07.2006 14:24

ce faci mike, nu a tinut prea mult hubul acela copiat si acum te hotarasti sa deschizi altul folosindu-te de numele lui jean? :lol:

ro_steaua12.07.2006 22:43

Tz3pI in primul rand sa stii ca nu ma folosesc de numele celui mai bun prieten al meu si vecin jean pavel care a fost cel mai adevarat lider al galeriei noastre. eu fac acest hub care este dedicat celei mai frumoase si adevarate galerii, Armata ultra si nu in ultimul rand dedicat lui jean pavel care a facut mult mai multe pt Steaua si Armata ultra decat stiti voi.

 

dupa parerea mea si nu numai jean merita foarte mult din partea noastra a fanilor.

p.s. voi muriti de ciuda ca o sa va intrecem la toate capitolele si sa mai stii ceva draga Tz3pI hubul care va aparea va avea 2 parteneri foarte importanti si unul surpriza la care momentan nu pot spune mai mult. RESPECT JEAN PAVEL . inca odata iti spun nu ma folosesc de numele lui jean pavel. [Armata]*Mike*

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tz3pI12.07.2006 22:53

bine, iti urez succes in deschiderea hubului atunci! nu avem dc sa murim de ciuda, lol

IL_Diablo12.07.2006 23:56

*** Connecting to FcSteaua.no-ip.info:411 ...

*** Connection timeout

*** Connecting to FcSteaua.no-ip.info:411 ...

*** Connection timeout

 

Inteleg ca e o problema de la voi? Sau de la mine? :roll: :?:

Tz3pI13.07.2006 00:12

incearca din nou sa te conectezi. hubul merge. daca tot nu vrea da-i copy / paste la adresa: FcSteaua.no-ip.info

ro_steaua13.07.2006 11:17

anunt important hubul care trebuia sa fie deschis zilele astea a murit inainte de a se naste,deoarece avem niste probleme tehnice si speram sa le rezolvam cat mai repede posibil.hubul suporterilor stelisti Armata ultra va cere scuze pentru intarzierea aparitiei sale.

dar vom remedia aceasta problema in cel mai scurt timp posibil. pana atunci va puteti conecta pe huburile fanilor stelisti: dchub://Steaua.hopto.org suportersteaua.no-ip.info sau hubul oficial FcSteaua.no-ip.info:411

 

 

p.s. ne cerem scuze inca odata si cu aceasta ocazie va spunem ca <hubul surpriza> cel al fanilor barcelonei au zis ca abia asteapta sa faca un parteneriat cu cea mai titrata galerie din Romania Armata ULTRA. ramaneti aproape pt mai multe detalii. :D:D:D:D:D:D:D:D

«123456»