:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
* Connecting to Steaua.no-ip.info *** Connected
<FcSteauaHUB> YnHub version: 1.033 produced by Yoshi and Nev.
<FcSteauaHUB> Ai fost banat pe acest hub de catre: [-Steaua-]Tz3pI deoarece: reclama la alte huburi este interzisa
*** Disconnected
[-Steaua-]Tz3pI te-am rugat sa-mi scoti si mie bannu ala si l-ai scos ms pt asta. dar acum vad ca am din nou si nici nu am mai facut reclama sau cine stie ce.
dupa ce ai scos bannu nici nu am mai intrat pe hub,poate cineva mi-a furat nicku si a facut reclama.
p.s. eu ti-am spus ca numai fac reclama parca :?: :?:
bafta Steaua forza benfica[/b]
pentru toti stelistii adevarati intra-ti pe hubul acesta al fanilor stelisti. dchub://Steaua.hopto.org.
Hahaha, ce gluuuma.. am intrat si eu... si la useri, surprizaa:m-am uitat la lista cu useri si mi-au sarit in ochi nick-uri gen: dinamovistul18, biancorossi, etc...penibil, numai intru
referitor la acel hub sa stii ca,chiar era de stelisti.
sa stii ca pe hubu"oficial" sunt mult mai multi dinamovisti.
acolo eram owner si stai linistit ca-i banam pe toti daca vb urat despre Steaua sau avea nickurile cum spui tu. 8) 8) 8) 8)