FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hub-ul Stelei

«1456»
Punisher719.01.2007 12:22

sa fie asa cum spui tu,sper sa-i calmezi pe aia care fac din minut in minut reclame.

pe hubu meu poti face reclama dar in limita bunului simt,dar astia sunt prea de tot.

 

daca tot ai multi banati pe hub de ce nu-i redirectionezi la mine?

si nu mint sa stii hubu e numai si numai de stelisti. :D:D:D:D:D

bafta

Stanici09.02.2007 15:36

Pentu op-ii hubului... nu ma pot conecta!

17:23] *** Disconnected

[17:23] *** Connecting to Steaua.no-ip.info...

[17:23] *** Connection refused by target machine

 

Netu' il am de la rds(fiberlink),am ip dinamic,nu cred ca v-ar ajuta asa mult ip-ul meu... Se poate rezolva? Va multumesc!

Tz3pI09.02.2007 21:16

sunt probleme cu serverul care hosteaza hubul din pacate, speram ca se va rezolva repede

Stanici09.02.2007 22:06
 pentru toti stelistii adevarati intra-ti pe hubul acesta al fanilor stelisti.                       dchub://Steaua.hopto.org.

 

Hahaha, ce gluuuma.. am intrat si eu... si la useri, surprizaa:m-am uitat la lista cu useri si mi-au sarit in ochi nick-uri gen: dinamovistul18, biancorossi, etc...penibil, numai intru

Tz3pI09.02.2007 22:11

pai daca te iei dupa toti si intri unde nu trebuie...

adresa este: Steaua.no-ip.info care in momentul de fata din cauza unor probleme nu merge...

SteauaToronto12.02.2007 02:56

Ceva update despre hub?

Tz3pI12.02.2007 06:27

da, hubul a depasit 1000 de useri dupa ce dns-ul a fost furat

laurentziu140312.02.2007 08:53

am si eu o problema...am adresa noua,dau connect..dar nu merge si imi apare "*** Connecting to Steaua.no-ip.info...

*** Connected

<FcSteauaHUB> Ai fost deconectat deoarece negocierea intre client si hub a durat prea mult."

ce pot sa fac?! :|

Dragoshel12.02.2007 12:51

Sa mai incerci ...

valu_stelistul19.02.2007 22:07

sal

 

Si eu m-am inscris... cu stelistul1000
:D[/size]sasal la totii suporterii Stelei
Punisher719.02.2007 23:01

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

* Connecting to Steaua.no-ip.info *** Connected

<FcSteauaHUB> YnHub version: 1.033 produced by Yoshi and Nev.

<FcSteauaHUB> Ai fost banat pe acest hub de catre: [-Steaua-]Tz3pI deoarece: reclama la alte huburi este interzisa

*** Disconnected

 

[-Steaua-]Tz3pI te-am rugat sa-mi scoti si mie bannu ala si l-ai scos ms pt asta. dar acum vad ca am din nou si nici nu am mai facut reclama sau cine stie ce.

dupa ce ai scos bannu nici nu am mai intrat pe hub,poate cineva mi-a furat nicku si a facut reclama.

p.s. eu ti-am spus ca numai fac reclama parca :?: :?:

bafta Steaua forza benfica[/b]

 

 pentru toti stelistii adevarati intra-ti pe hubul acesta al fanilor stelisti.                       dchub://Steaua.hopto.org.

 

Hahaha, ce gluuuma.. am intrat si eu... si la useri, surprizaa:m-am uitat la lista cu useri si mi-au sarit in ochi nick-uri gen: dinamovistul18, biancorossi, etc...penibil, numai intru

 

 

referitor la acel hub sa stii ca,chiar era de stelisti.

sa stii ca pe hubu"oficial" sunt mult mai multi dinamovisti.

acolo eram owner si stai linistit ca-i banam pe toti daca vb urat despre Steaua sau avea nickurile cum spui tu. 8) 8) 8) 8)

Virgil23.02.2007 12:49

Un mesaj în atentia celor care se ocupa de hub :

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p=110414#110414

Tz3pI16.03.2007 12:07

Hub-ul implineste azi 2 ani de la infiintare. Multumim celor care sunt alaturi de noi si ne ajuta la cresterea lui.

 

Intrucat in ultimele zile am avut niste probleme cu hostul, cerem scuze celor care nu s-au putut conecta. In cel mai scurt timp il vom muta pe un nou host, pe linux. FORZA Steaua!

AdRYAN0216.03.2007 19:27

d ce nu merge hubu???

cine vine maine la meci???

Tz3pI16.03.2007 19:31

problemele cu hostul de care am zis mai sus, vad ca nu s-au rezolvat, voi incerca sa grabesc mutarea pe noul server pt a nu mai avea probleme.

AdRYAN0216.03.2007 19:32

cum pot face rost de bilet pt amine ca eu is din Craiova....

Tz3pI16.03.2007 19:37

deja e offtopic... biletele s-au pus in vanzare numai la stadionul Steaua, deci nu ai cum.

AdRYAN0216.03.2007 19:38

si cunosti pe cineva care vine maine la meci si ar putea sa imi ia si mie 2 bilete?

Tz3pI01.04.2007 21:32

In curand se va lansa www.SteauaHUB.ro. Nu va putem da o data precisa insa speram sa fie gata cat mai repede site-ul, cat si noul host al hubului!

rocknum05.04.2007 22:32

tare hubu

Dragoshel06.05.2007 17:49

Arata frumos situl, desi este la inceput. Va urez multa bafta in continuare.

Dragoshel13.11.2007 20:18

Ghiceste pe forumul nostru ( http://forum.steauahub.ro - topicul "Concursuri") rezultatul meciului Steaua - Dinamo si poti castiga VIP pentru 2 zile!

 

La fiecare meci poti paria pe vitctoria ros-albastrilor si poti deveni VIP

George Stan29.11.2007 21:40

De ce nu mai merge de cateva zile (m-a rugat cineva sa intreb).

Dragoshel30.11.2007 09:52

Administratorul a avut o problema cu netull, cred ca acum merge..sau foarte curand isi va reveni :)

George Stan30.11.2007 16:20

Hai ma :) E la cineva acasa :) :)

«1456»