FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hub-ul Stelei

«13456»
Tz3pI12.12.2006 18:09

NU mai intrati pe adresa FcSteaua.no-ip.info ca a fost furata de un alt hub! :( Noua adresa a hubului Steaua este: Steaua.no-ip.info Se pare ca a fost furata de catre inaripati! :( Moderatori, daca ati putea anunta userii acestui site am fii recunosccatori, deoarece lumea nu stie ce s-a intamplat si au ramas pe respectivul hub! FORZA Steaua si speram sa revenim!

Maryo <3 Steaua16.12.2006 18:02
NU mai intrati pe adresa FcSteaua.no-ip.info ca a fost furata de un alt hub! :(  Noua adresa a hubului Steaua este: Steaua.no-ip.info Se pare ca a fost furata de catre inaripati! :( Moderatori, daca ati putea anunta userii acestui site am fii recunosccatori, deoarece lumea nu stie ce s-a intamplat si au ramas pe respectivul hub! FORZA Steaua si speram sa revenim!

 

asa ca avem nevoie de ajutorul vostru de a-l face mai mare, exact ca inainte :wink:

UltrasSteaua23.12.2006 17:56

As vrea sa vb si yo cu Adminu de pe site in legatura cu adresa " hub.fcsteaua.ro " dati add la id-ul de messenger -> NickStelistul

Tz3pI24.12.2006 15:14

Acum pe Hubul Stelei puteti juca Trivia doar cu intrebari despre Steaua si fotbal!!! Momentan sunt vreo 600 de intrebari, dar pe parcurs vom mai adauga!

steaua_ro

m4r1u526.12.2006 19:27
steauaCL.jpg
dobre victor27.12.2006 13:15

si io m-am inscris cu viktor steagsimplu

h3ro28.12.2006 12:27

TriviaStelista 1.1 made by H3r0, hosted by m4r1u5 (exclusiv pentru hubul Steaua)

*au fost corectate greselile din versiunea 1.0

*840 de intrebari cuprinde acum

*90% din ele despre Steaua

*restul de 10% sunt din fotbal mondial, curiozitati din fotbal si fotbal romanesc.

 

Va asteptam pe toti pe hubul Stelei!

Tz3pI28.12.2006 22:33

reclame, reclame... _ban_

Tz3pI28.12.2006 23:10

cred ca stresat esti tu, eu glumeam :lol: naspa faza de la sf cu ciorile, no comment... bafta

UltrasSteaua29.12.2006 08:30

ro_steaua cred ca ti-ai facut cont aici numa sa faci reclama dupa noi cam suferi ca nu ai tu hub cu Steaua dar din cate vad esti un stelist spurcat avortat la faza cu ciorile dak te-as prinde pe stadion te-as da afara in suturi carnat obosit ce esti tot ne-am facut hub-ul fraere degeaba te bucuri FC Steaua HUB nu va disparea niciodata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

m4r1u529.12.2006 08:48

baiatu cu assisnetu .. ai mancat stricat frate , da afara tot :-& m4r1u52007.jpg

h3ro29.12.2006 08:54

Cam asa isi face lumea reclama la huburi non-Steaua, jucand rolul de victime.ro_steaua,prin ce ai spus tu nu te numesti stelist.imi este rusine ca persoane de teapa ta sa dau mari infocati suporteri ai Stelei.

UltrasSteaua29.12.2006 19:59

Da pe tine cine te`a mai bagat in seama cine te`a intrebat de galerie?Nu ne intereseaza de ce esti tu si cine esti si cu cine te-ai luat in gura :)) oricum gata cu lauda sa trecem la fapte mai bune :D.

Tz3pI29.12.2006 20:48

Punisher7 pe urma zici ca am ceva cu tine, dar nu stiu ce legatura are topicul deschis cu ce ai zis tu...

UltrasSteaua30.12.2006 11:06

Punisher7 baga`ma langa mustata dak tot zici ca esti tare mustata macar a fost sef de galerie da tu ce esti?

UltrasSteaua30.12.2006 17:06

Da ce il ridici ma in slavi asa mult?Ca cerea bani la suporteri pentru deplasari cand ii dadea Gigi bani pt microbuze?A fost bun canta lumea dar fura mult.Si inca ceva nu sunt vreunu din gasca lu mustata ca si pe mine ma enerva....

Motanu D30.12.2006 19:32

Fratilor, continuati va rog disputa pe privat, pe IM, IRC sau pe mainchat-ul unui hub daca doriti.

Chiar nu are rost toata aceasta polemica. Parca vorbeam aici despre Hub-ul Stelei, nu despre hub-uri paralele, lideri de galerie, etc.

UltrasSteaua30.12.2006 20:18

Poi nu vezi ca vine carnatu ala cu alte chestii cu alte reclame pe la noi...mai le multumeste si la ciori ca ne-au furat aia adresa de la hub...rusine sa`i fie. steagcruce2

Virgil30.12.2006 21:23

@ Punisher7

 

Forumul FCSTEAUA.RO este dedicat tuturor celor pasionati de Steaua sau de fotbal in general, de aceea discutiile trebuie legate de acest domeniu. Discutiile extra-sport se poarta in sectiunile aferente ce se gasesc in forum. Mesajele fara legatura cu subiectul discutiei (off-topic), discutiile paralele sau pur si simplu stupide pot fi sterse fara justificari de catre moderatori.

 

Ultima atentionare.

Punisher730.12.2006 23:46

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ok Virgil

 

forza Steaua

 

[/b]

[AdidaS]08.01.2007 16:05

nu mai pot intra pe hubul Steaua nush dc scrie ca am ban dar nu am facut nimic pls scoateti-l pls

Tz3pI08.01.2007 16:24

lasa-mi pe prv ip-ul si motivul

Stefan_1234511.01.2007 10:46

Ador Steaua :wink:

Punisher719.01.2007 10:45

[/b]

 

 

Tz3pI imi pare rau ca-ti spun asta dar esti tare neserios si mai esti si stelist.

tu mi-ai dat bann ca,am facut reclama pe hubu Stelei dar tu iti pui userii sa faca reclama pe hubu meu cum vine asta?

pacat pacat noi stelistii trebuia sa ne ajutam intre noi.

bafta la toti

Tz3pI19.01.2007 11:48

Nu am pus pe nimeni sa faca reclama pe alte huburi! Chiar nu suport treaba asta. Daca intr-adevar unul dintre useri sau opi a facut reclama prin alte parti voi lua eu masurile necesare! Si regulile sunt pt toti, nu conteaza cat de stelist e un user fata de altul.

«13456»