FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hub-ul Stelei

«1236»
UltrasSteaua08.03.2006 00:06

Intrati pe noua adresa a hub-ului Steaua.Fosta adresa a fost sparta din pacate.Noua adresa este Steaua.no-ip.info sau Steaua.no-ip.info:411 Intrati ca sa refacem hub-ul Forza Steaua

FANATIK RED-BLUE08.03.2006 00:06

Si eu m-am inscris... cu stelistul1000

UltrasSteaua08.03.2006 00:41

Dak nu stiti sa intrati pe hub va voi explica :intai va duceti la Steluta galbena de la dc++,odc,strong ,dupaia dati la NEW... si va aparea ca un fel de tabel.La ADDRESS bagati adresa Steaua.no-ip.info sau Steaua.no-ip.info:411 , dupaia la NICK puneti [-=FanSteaua=-]Nick si apasati OK dupa care apasti CONNECT

rady08.03.2006 16:40

MasCalZone logat :)

adrian_no109.03.2006 11:01

e marfa hubu ala da nu stiu cum ii zice !!! sami zica si mie cineva :D

SteauaToronto14.03.2006 06:08
e marfa hubu ala da nu stiu cum ii zice !!!  sami zica si mie cineva :D

 

la ce hub te referi?

FANATIK RED-BLUE14.03.2006 14:10

La hub-ul stelist! Nu?

dbd14.03.2006 15:50

bravo...felicitari celor care l-au facut !

sa apara cat mai multe chestii cu Steaua ! :lol:

drpablo14.03.2006 17:30

Eu sunt student, in Cluj, si cand sa intru si eu pe hub, vad ca e banata intreaga retzea.Avem retzea in camine dar din pacate toata retzeaua are un singur ip 194.102.61.162 pentru.uz extern.Va rugam sa ne debanati.Marea majoritate suntem stelisti aici.

Tz3pI16.03.2006 04:36

drpablo, s-a rezolvat! va puteti conecta! ;)

UltrasSteaua16.03.2006 20:18
Eu sunt student, in Cluj, si cand sa intru si eu pe hub, vad ca e banata intreaga retzea.Avem retzea in camine dar din pacate toata retzeaua are un singur ip 194.102.61.162 pentru.uz extern.Va rugam sa ne debanati.Marea majoritate suntem stelisti aici.

E rezolvata problema nu gasisem ban poti intra :D

Mirel_Radoi16.03.2006 20:28

imi explicati si mie ca nu prea inteleg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

deci ce treb sa fac?

sa scriu numele ala de mai sus acolo la filter sau sa intru ca pe un site? :twisted: :twisted:

UltrasSteaua16.03.2006 20:47

uita-te sus dak ai programul DC++ ,StrongDC++,ODC intra pe el si restul am explicat acolo nu e site nu e nimik ca sa stii

me_as_ch3st3r17.03.2006 02:30

nenea stiu cum sa dau un hub la fav ;)) :):P

ANYWAY FORZA St34U4

te vom iubi mereu :)

valynesu17.03.2006 16:14

foarte buna ideea cu hub-ul asta bravo forza Steaua pana acum meciul favorit a fost Steaua valencia 2-0 acum e Betis-Steaua 0-3 sper ca sa-l schimb cu cel de pe 10 mai :lol:

septi_eu18.03.2006 16:04

Am si eu o nelamurire... asa de rau merge downloadu'? (max 8-10k/s) sau numa la mine? mersi

puyol19.03.2006 08:12

ce tare e !!!!!!!!!

puyol19.03.2006 08:16

dar riscul de virus e mare, sau sa numi fac griji ?

max4u19.03.2006 13:41

de ce dracu nu mai merge sa dowladez de pe fcsteaua.ro..........poate ca am dowladat prea mult.....spunet si mie ce sa fac :cry:

AdyX21.03.2006 21:17
dar riscul de virus e mare, sau sa numi fac griji ?

 

stai linistit, riscul unui virus apare doar in cazul fisierelor infectate, iar in cazul asta antivirusul ar trebui sa-si faca datoria

bogdanutz722.03.2006 00:50

Am intrat si io !!!!Sunt foarte bucuros sa aflu ca este asa ceva!

FELICITARI , voua care aveti grija de situl asta si de hub-ul acesta!!!

FELICITARI SINCERE!!!

FORZA

AmuntBoy26.03.2006 00:06

<FcSteauaHUB> Nicknameul tau cuprinde litere nepermise: _

*** Disconnected

 

dc??? user este EL_Ch3

forever_STEAUA26.03.2006 11:20

@AmuntBoy

 

 

Cum dc? Scrie clar: Userul contine caractere nepermise "_". Scoate "_" din nick si va merge.

AdyX28.03.2006 18:54

In atentia tuturor celor care intra pe hub,

 

Va rugam sa va puneti nickul cu prefixul [-=FanSteaua=-], doar pentru acest hub.

Ex. [-=FanSteaua=-]Diablo

 

In cazul in care nu stiti cum se face acest lucru, intrati pe hub si cereti indicatii operatorilor si veti fi ajutati.

Ruffus29.03.2006 13:45

Lamuriti-ma si pe mine cu ceva, va rog. Am instalat si eu oDC-ul, am reusit sa ma loghez in Hub-ul nostru dar nu reusesc sa downloadez nimic de la nimeni, nici macar sa vad lista cu ce au ceilalti share. Eu am share 1.5 Gb.

 

Nu ma pricep deloc la tipul asta de programe si as avea nevoie de ajutor.

 

Multumesc anticipat.

«1236»