Lamuriti-ma si pe mine cu ceva, va rog. Am instalat si eu oDC-ul, am reusit sa ma loghez in Hub-ul nostru dar nu reusesc sa downloadez nimic de la nimeni, nici macar sa vad lista cu ce au ceilalti share. Eu am share 1.5 Gb.
Nu ma pricep deloc la tipul asta de programe si as avea nevoie de ajutor.
Multumesc anticipat.
Gata, am rezolvat. S-a gasit un buna samaritean, [-=FanSteaua=-]SeBaN, care m-a ajutat. ii mai multumesc o data.
Steaua - Middlesbrough 3-0 & 1-1
