FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hub-ul Stelei

«12346»
Ruffus29.03.2006 14:05
Lamuriti-ma si pe mine cu ceva, va rog. Am instalat si eu oDC-ul, am reusit sa ma loghez in Hub-ul nostru dar nu reusesc sa downloadez nimic de la nimeni, nici macar sa vad lista cu ce au ceilalti share. Eu am share 1.5 Gb.

 

Nu ma pricep deloc la tipul asta de programe si as avea nevoie de ajutor.  

 

Multumesc anticipat.

 

 

Gata, am rezolvat. S-a gasit un buna samaritean, [-=FanSteaua=-]SeBaN, care m-a ajutat. ii mai multumesc o data.

 

Steaua - Middlesbrough 3-0 & 1-1

Tz3pI29.03.2006 16:06
Lamuriti-ma si pe mine cu ceva, va rog. Am instalat si eu oDC-ul, am reusit sa ma loghez in Hub-ul nostru dar nu reusesc sa downloadez nimic de la nimeni, nici macar sa vad lista cu ce au ceilalti share. Eu am share 1.5 Gb.

 

Nu ma pricep deloc la tipul asta de programe si as avea nevoie de ajutor.  

 

Multumesc anticipat.

 

Contacteaza un operator pe hub si te va lamuri. Daca nu sunt eu intreaba alt op!

puyol02.04.2006 16:16

pe mine nu ma mai lasa pt ca zice ca nu am share destul , ca am 0 gb. cum tre sa fac, si mai ales ce ?

Tz3pI02.04.2006 20:58
pe mine nu ma mai lasa pt ca zice ca nu am share destul , ca am 0 gb. cum tre sa fac, si mai ales ce ?

 

Pai nu ai share deloc, de asta nu poti intra! Du-te la Settings-> Sharing apoi dai share la ce ai tu prin calculator, ex filme, muzica! Pe urma vei putea intra! Nu cred k e mult 1 Gb asa ca te asteptam!

Motanu D02.04.2006 21:24
Nu cred k e mult 1 Gb asa ca te asteptam!

 

Si cum ramane cu cei 640 Kb care ar trebui sa fie suficienti pentru oricine ?! :twisted: :twisted: :twisted:

Tz3pI02.04.2006 21:57

hehe, dap asa e :) dar yo cred k fiecare mai are cate un video si un imn si se ajunge la 1 gb! Nu sunt yo owner dar poate ai observat k majoriteatea huburilor au min 1 gb share! Deci e accesibil la toata lumea! ;)

puyol03.04.2006 11:43

se poate face ceva pt ca viteza de download sa fie mai mare ?

cateodata imi merge si cu 2 kb/s

Tz3pI03.04.2006 11:53

asta depinde de banda ta si de la cel de la care tragi.

Danny198910.04.2006 20:09

[23:08] *** Disconnected

[23:08] *** Connecting to ...

[23:08] *** Address not available PLS HELP ME

UltrasSteaua11.04.2006 14:15

zi ce adresa ai bagat sa vad dak ai bagat-o bine

SAMM17.04.2006 18:17
Cine vrea un hub Stelist de odc intrati pe FcSteaua.no-ip.info sau daca nu merge asa pe FcSteaua.no-ip.info:411 Forza Steaua!!!!!!!

 

 

nu merge frate

cu nici o adresa

[21:17:00] *** Connecting to ...

[21:17:00] *** Address not available

 

e la misto sau chiar exista hubul asta ????

Tz3pI17.04.2006 18:39
nu merge frate

cu nici o adresa  

[21:17:00] *** Connecting to ...

[21:17:00] *** Address not available

 

e la misto sau chiar exista hubul asta ????

 

pai e si normal k nu iti merge. nu vezi k nu te-ai conectat p nici o adresa. uite ex cum trebuie:

[21:36:19] *** Connecting to FcSteaua.no-ip.info...

[21:36:19] *** Connected

[21:36:19] <FcSteauaHUB> YnHub version: 1.033 produced by Yoshi and Nev.

 

p.s.: sunt 400 d persoane acum ;)

Ionut_stelistu20.04.2006 17:13

Sunt de cateva luni pe hub...si imi place f mult

Tz3pI21.04.2006 01:07

ma bucur f mult si sper sa placa la toti stelistii! Forza Steaua!!!

Ionut_stelistu21.04.2006 20:21

Tz3p| u ma cunosti pe mine....am unul din mixajele tale.;)

 

FoRzZa Steaua !

wolteanoo23.04.2006 20:02

Carlos, lasa-ma sa intru iar pe hub pls.

Promit sa nu mai floodez

SchumiTheBest

UltrasSteaua07.05.2006 15:41

lol dak floodezi vrei sa stai pe hub ?

weed09.05.2006 14:18

nu merge,,,,,,imi spune ca niknameul contine''_'' si nu merge,,,dar niknameul meu nici macar nu contine asta _

gabriela16.05.2006 18:08

Pana azi nu stiam ca exista hub-ul asta. Ma bucur ca am aflat. E super tare. Tocmai m-am inscris si eu.

SteauaToronto01.06.2006 00:41

Vad ca si pe [site din caracatita Gazetei Sporturilor] va face reclama

Tz3pI02.06.2006 02:21
Vad ca si pe [site din caracatita Gazetei Sporturilor] va face reclama

 

da asa e, dar tot FcSteaua.ro e mai tare. Apropo un site informativ al hub-ului este este www.FcSteauaHub.tk

ro_steaua03.06.2006 22:25

sal asa ceva nu se poate eu care sunt fan stelist sa fiu scos de pe hub dintr-un motiv foarte prost!!! asta e ceea ce imi scrie:

*** Connecting to FcSTEAUA.NO-IP.INFO:411...

*** Connected

<FcSteauaHUB> YnHub version: 1.033 produced by Yoshi and Nev.

<FcSteauaHUB> Ai fost banat pe acest hub de catre: Steaua deoarece: opii,vipii de pe hub-ul ala nu au ce cauta pe hub-ul nostru!!!

*** Disconnected ce sa mai inteleg huburile de stelisti se bat intre ele? [/b]

Tz3pI04.06.2006 03:37

nu se bat intre ele, ne deranjeaza doar dak suntem copiati ceea ce cred k e cazul! in fine da-ne ip-ul si se va rezolva pt k hubul e facut pt toti stelistii!

ro_steaua04.06.2006 08:24

scoate bannu frate ca, nu e frumos ce a-ti facut acolo pe hub!!! auzi sa-mi dea bann pt ca sunt vip pe alt hub al Stelei dar voi cu cine tine-ti ma? pt toti stelistii adevarati intra-ti pe hubul acesta al fanilor stelisti. dchub://Steaua.hopto.org.

drlv8504.06.2006 08:48

mai VIP de hub`uri .. invata putin limba "Romania" .. las`o`n soarta ma-sii .. folositi cratimile alea cum TREBUIE .. ca nu orice "ti" are cratima in fata ..

«12346»