Si Nesta a revenit si dupa un an de pauza,multi ziceau ca e gata.Cat merge Milan de oscilant,Nesta cred ca fost cel mai bun si constant jucator de la ei.Si cand a pierdut Milan el a jucat destul de bine.Fara suparare,sper sa ramana cat mai mult la Milan.Apropo,ce aparare avea si Lazio cu Nesta si Negro!!!Plus Couto sau Mihaijlovic!
