FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AC Milan

«14567823»
MIREL6RADOI17.07.2008 20:49

In CL,sunteti praf...n-ati mai castigat din 1963!Ai vrea tu sa sustii o echipa de "merda" care a castigat 7 C.C/CL cu un total de 17 trofee internationale.Voi,Cupa UEFA... :punk:

f234567k17.07.2008 20:52
In CL,sunteti praf...n-ati mai castigat din 1963!Ai vrea tu sa sustii o echipa de "merda" care a castigat 7 C.C/CL cu un total de 17 trofee internationale.Voi,Cupa UEFA... :punk:

Amice, prin asta mi-ai demonstrat ca tu esti "alaturi" de diavolii kkciosi doar pentru performantele lor. :hmmm:

MIREL6RADOI17.07.2008 20:57
In CL,sunteti praf...n-ati mai castigat din 1963!Ai vrea tu sa sustii o echipa de "merda" care a castigat 7 C.C/CL cu un total de 17 trofee internationale.Voi,Cupa UEFA... :punk:

Amice, prin asta mi-ai demonstrat ca tu esti "alaturi" de diavolii kkciosi doar pentru performantele lor. :hmmm:

Hai,nu ma zapaci..de ce,tu tii cu Steaua deoarece iti place culorile echipei?Nu stiu de ce tre sa iti dau explicatii...Eu tin cu AC Milan din 1991,echipa a avut si sezoane bune si unele mai putin reusite...

Mai bine cu niste cacaciosi decat cu niste ratati precum cei de la inter.Cand o sa aveti 7 CC/CL sa dai din gura.Pana atc.Silenzio!

 

f234567k18.07.2008 15:17
In CL,sunteti praf...n-ati mai castigat din 1963!Ai vrea tu sa sustii o echipa de "merda" care a castigat 7 C.C/CL cu un total de 17 trofee internationale.Voi,Cupa UEFA... :punk:

Amice, prin asta mi-ai demonstrat ca tu esti "alaturi" de diavolii kkciosi doar pentru performantele lor. :hmmm:

Hai,nu ma zapaci..de ce,tu tii cu Steaua deoarece iti place culorile echipei?Nu stiu de ce tre sa iti dau explicatii...Eu tin cu AC Milan din 1991,echipa a avut si sezoane bune si unele mai putin reusite...

Mai bine cu niste cacaciosi decat cu niste ratati precum cei de la inter.Cand o sa aveti 7 CC/CL sa dai din gura.Pana atc.Silenzio!

Nu mai pot eu sa dorm in noaptea asta pentru ca a cucerit milanul 7 cupe ale campionilor.

Nu compara tu Steaua cu Milan/Inter. Cu Milan, respectiv Inter, noi doar simpatizam.

 

 

 

ozy_ultrAslan01.08.2008 23:15

forza Galatasaray and Milan

 

anti Steaua :D :D

Fc Alin08.08.2008 06:32

Ac Milan are un potential bun e o echipa care a castigat cupa campionilor de multe ori bravo lor poate o sa ajunga si Steaua asa de buna vreodata!?

red&blue_boy15.04.2009 10:31

Forza Milan.Pacat insa,inca un sezon ratat.Nu tu campionat,din 2004...Speram barem la Cupa UEFA,trofeul ce le lipseste.

Daniel-Ionut15.04.2009 10:50
Forza Milan.Pacat insa,inca un sezon ratat.Nu tu campionat,din 2004...Speram barem la Cupa UEFA,trofeul ce le lipseste.

 

Daca nu esti informat, Milan este OUT si din Cupa UEFA :)

4_ever_steaua24.04.2009 11:54

The One and The Only AC Milan!

DelPiero1024.04.2009 12:33

Vaffan'cullo Milan!:D

red&blue_boy27.04.2009 09:59
Daca nu esti informat, Milan este OUT si din Cupa UEFA :)

 

 

Pai tocmai aia ziceam,ca de la campionat s-a dus gandul de prin toamna,ma gandeam,speram sa ia Milan barem Cupa UEFA anul asta.Cred ca "speram" te-a dus in eroare,era la trecut,nu-ti fa griji,sunt destul de informat,stiam ca-s out! :)

 

@ DelPiero10 : mai vorbim peste doua etape,cand va intalnim pe San Siro.De injurat e usor,dar pe teren o sa va fie mai greu! :shutup2:

Oricum,n-ar trebui sa ne certam aici pentru simpatiile pentru alte echipe,in fond toti suntem uniti de Steaua!Respect everyone!

4_ever_steaua28.04.2009 17:02

delpiero10

va veni vremea cand ne vom razbuna pe acel scor rusinos din tur!

red&blue_boy11.05.2009 05:34

Din pacate,desi a condus,nici Milan n-a reusit sa pastreze rezultatul cu Juventus.Dar raman cu prima sansa la locul doi.

DelPiero1011.05.2009 13:45
delpiero10

va veni vremea cand ne vom razbuna pe acel scor rusinos din tur!

Nu anul' asta milanisto :cool:

Daniel-Ionut11.05.2009 15:13

:yawn: Degeaba...

Tot Inter castiga Serie A fular-campionii

DelPiero1011.05.2009 15:16

Putin ma intereseaza.Cat timp in Europa sunt nuli...

maye01.06.2009 19:03

Leonardo este noul antrenor al echipei , inlocuindu-l pe Carlo Ancelotti.

olfgob25.06.2009 23:24

Cu Leonardo antrenor,fara Kaka si fara o linie de fundasi puternica,inter va defila in campionat...life sucks...Berlusconi incepe sa semene cu Jiji al nostru...doar cu Pato(daca ramine) si Rino nu poti sa faci echipa...totusi miracole au mai fost...asa as mai ride in barba daca ar lua CL iarasi

red&blue_boy26.06.2009 07:00

Da,asa-i.Si mie mi se pare ca Berlusconi seamana cu Gigi,bine,respectand proportiile.Nu mai baga nici el bani,nu mai transfera mare lucru,nu mai e Milan intre actorii principali pe piata transferurilor.

Greu va fi pt Milan,nu stiu ce sa zic de Leonardo.Fara Kaka...Barem de-l aducea pe Gourcuff,dar l-a cedat definitiv la Bordeaux.Nu inteleg.Si eu sper intr-un miracol,dar nu cred...

olfgob07.07.2009 07:56

In sfirsit se misca ceva si la Milan....suporterii....

red&blue_boy07.07.2009 09:03

Da,din pacate doar atat se misca la Milan.Sa nu dai nici 20 milioane pe Fabiano sau Huntelaar,dupa ce-ai luat atatia bani dupa Kaka si Gourcuff.Atunci ne mai miram de Becali.

Dany's11.07.2009 15:15

E in coma conducerea.. cu parere de rau o spun, dar Milan va ajunge o echipa mica daca o tine tot asa.Gourcuff trebuia pastrat de Milan, se puteau lua mai multi bani pe el peste 2-3 ani si facea destule pentru echipa..

red&blue_boy28.07.2009 06:30

La Milan doar zvonuri,ca aduc nu stiu ce jucatori,dar nimic.Iar jocul sufera,s-a vazut si in America unde au pierdut 3 meciuri si au facut un egal.Iar se anunta un sezon slab.Acum se pare ca l-ar vrea pe Huntelaar,dupa ce acesta nu s-a inteles cu Stuttgart.

D4v1dstelist31.07.2009 19:00

Exista un secret de stat pe care nici pana acum nu l-am aflat.Cunoaste cineva pe lumea asta prenumele lui Ronaldinho?

 

 

LATER EDIT:gata,am gasit.

 

Ronaldo de Assis Moreira (born 21 March 1980 in Porto Alegre), commonly known as Ronaldinho or Ronaldinho Gaúcho, is a Brazilian footballer who plays for Italian Serie A side Milan and the Brazilian national team. He is widely regarded as one of the most gifted footballers of his generation.

 

Ronaldinho, Portuguese for "Little Ronaldo," is known in Brazil by the nickname "Gaúcho," in order to distinguish him from Ronaldo, who was already called "Ronaldinho" in Brazil. Ronaldo simply went by his first name upon his move to Europe, thereby allowing Ronaldinho to drop the "Gaúcho" and remain simply as Ronaldinho.

 

de la Wikipedia.

red&blue_boy10.08.2009 12:02

Huntelaar a semnat cu Milan.In sfarsit un transfer bun.Sper sa confirme,sa se adapteze,sa dea goluri cat mai multe.

«14567823»