deschid accest subiect pentru fanii Stelei care simpatizeaza pe Milan
deschid accest subiect pentru fanii Stelei care simpatizeaza pe Milan
Poate ar trebui o sectiune pe forum pt fotbalul international?
cred ca da
Poate ar trebui o sectiune pe forum pt fotbalul international?
Sa deschid tot eu? :lol:
Puteti sa deschideti aici http://www.fcsteaua.ro/forum/viewforum.php?f=29 topicuri despre echipele pe care le simpatizati din alte tari. O sa mut in curand si acest topic acolo, dar il mai las putin ca sa nu credeti ca l-am sters si sa ne acuzati din nou de cenzura. :-)
Daca tot zici ca il muti acolo inseamna ca asta ramane topiul Milanului, nu?
Da.
:twisted: :twisted: Forza Manchester :twisted: :twisted:
Forza Milan.Parca se presupunea aici sa intre fanii lui Milan..... :evil:
DRUGHI, Hooltras, de ce nu deschideti topic-uri pentru Juve si Manchester in loc sa umpleti topicul Milan-ului de mesaje de genul asta ?
Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.
EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho. 8O
Poate vor da curs ofertelor pentru Kaka si atunci vor sa reinvesteasca in Ronaldinho. Totusi, nu cred ca brazilianul va pleca de la Barcelona.
ete na sa ramana Ronaldinho acolo unde e.Si nu cumva sa plece Kaka.
Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.
EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho. 8O
pentru 100 de euro il iau eu.
:lol: :lol: :lol: ![]()
![]()
Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.
EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho. 8O
pentru 100 de euro il iau eu.
Hai ca dau eu 110 ![]()
Parca suntem pe E-Bay :lol:
dau eu 1 mil de $ pe Ronaldinho....oricum nam banii astia da sunt sigur ca barca nu accepta :lol:
go go go Milan !!!!
Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.
EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho. 8O
pentru 100 de euro il iau eu.
E, greseala e omeneasca. Nu te face ca nu ai inteles. :wink:
Daca Milan il vinde pe Kaka si nu cumpara un atacant ( apropo au 3 la fel ca noi :lol: ) le va fi mult mai greu sa castige campionatul!
Nu cred chet Ronaldinho va joaca pentru Milan, e mult dificil! Dica in rossonero nu va fii rau, doar cum stelista nu este bine pentru echipa ros-albastra!!!
Din o italian FORZA Milan SI FORZA Steaua!!! THE BEST's FOOTBALL TEAM!!!!
Nu cred chet Ronaldinho va joaca pentru Milan, e mult dificil! Dica in rossonero nu va fii rau, doar cum stelista nu este bine pentru echipa ros-albastra!!!Din o italian FORZA Milan SI FORZA Steaua!!! THE BEST's FOOTBALL TEAM!!!!
Eu am trimis un mail si l-am propus pe Dica ca inlocuitor pt Sheva da nu cred ca ma asculta pe mine. ![]()
Dica langa Pippo si Gilardino 8)
Problema la Milan este ca se continua pe aceeasi campanie sa zic asa,cu jucatori cu o anumita varsta.
De ceva vreme Milan nu a mai facut un transfer bomba.
Dica langa Pippo si Gilardino 8)Problema la Milan este ca se continua pe aceeasi campanie sa zic asa,cu jucatori cu o anumita varsta.
De ceva vreme Milan nu a mai facut un transfer bomba.
Anul trecut l-au adus pe Gilardino pe 28 mil de euro.