FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AC Milan

«12323»
AcMilan1401.03.2006 03:40

deschid accest subiect pentru fanii Stelei care simpatizeaza pe Milan

gone31.07.2006 11:15

Poate ar trebui o sectiune pe forum pt fotbalul international?

c.ronaldo1731.07.2006 11:28

cred ca da

***alex***31.07.2006 11:38
Poate ar trebui o sectiune pe forum pt fotbalul international?

 

Sa deschid tot eu? :lol:

greco31.07.2006 11:49

Puteti sa deschideti aici http://www.fcsteaua.ro/forum/viewforum.php?f=29 topicuri despre echipele pe care le simpatizati din alte tari. O sa mut in curand si acest topic acolo, dar il mai las putin ca sa nu credeti ca l-am sters si sa ne acuzati din nou de cenzura. :-)

gone31.07.2006 11:52

Daca tot zici ca il muti acolo inseamna ca asta ramane topiul Milanului, nu?

greco31.07.2006 11:57

Da.

hooltras31.07.2006 12:06

:twisted: :twisted: Forza Manchester :twisted: :twisted:

LoveNesta31.07.2006 12:08

Forza Milan.Parca se presupunea aici sa intre fanii lui Milan..... :evil:

greco31.07.2006 12:09

DRUGHI, Hooltras, de ce nu deschideti topic-uri pentru Juve si Manchester in loc sa umpleti topicul Milan-ului de mesaje de genul asta ?

gone31.07.2006 12:12

Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.

 

EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho. 8O

Bogdan4Steaua31.07.2006 14:04

Poate vor da curs ofertelor pentru Kaka si atunci vor sa reinvesteasca in Ronaldinho. Totusi, nu cred ca brazilianul va pleca de la Barcelona.

LoveNesta31.07.2006 14:15

ete na sa ramana Ronaldinho acolo unde e.Si nu cumva sa plece Kaka.

greco31.07.2006 14:53
Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.

 

EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho.  8O

 

pentru 100 de euro il iau eu.

LoveNesta31.07.2006 14:55

:lol: :lol: :lol: :D:D

forever_STEAUA31.07.2006 15:04
Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.

 

EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho.  8O

 

pentru 100 de euro il iau eu.

 

Hai ca dau eu 110 :P

I.N.Money31.07.2006 15:52

Parca suntem pe E-Bay :lol:

c.ronaldo1731.07.2006 15:57

dau eu 1 mil de $ pe Ronaldinho....oricum nam banii astia da sunt sigur ca barca nu accepta :lol:

uZy | @nDr3i31.07.2006 16:11

go go go Milan !!!!

gone31.07.2006 17:28
Daniele Bonera de la Parma a venit la Milan. Probabil ca o sa il inlocuiasca pe Cafu.

 

EDIT: Conform Corriere dello Sport Milan ofera 100 Euro pt Ronaldinho.  8O

 

pentru 100 de euro il iau eu.

E, greseala e omeneasca. Nu te face ca nu ai inteles. :wink:

***alex***31.07.2006 19:10

Daca Milan il vinde pe Kaka si nu cumpara un atacant ( apropo au 3 la fel ca noi :lol: ) le va fi mult mai greu sa castige campionatul!

Italianul Stelista!31.07.2006 19:52

Nu cred chet Ronaldinho va joaca pentru Milan, e mult dificil! Dica in rossonero nu va fii rau, doar cum stelista nu este bine pentru echipa ros-albastra!!! :D Din o italian FORZA Milan SI FORZA Steaua!!! THE BEST's FOOTBALL TEAM!!!!

gone01.08.2006 07:15
Nu cred chet Ronaldinho va joaca pentru Milan, e mult dificil! Dica in rossonero nu va fii rau, doar cum stelista nu este bine pentru echipa ros-albastra!!!  :D  Din o italian FORZA Milan SI FORZA Steaua!!! THE BEST's FOOTBALL TEAM!!!!

 

Eu am trimis un mail si l-am propus pe Dica ca inlocuitor pt Sheva da nu cred ca ma asculta pe mine. :P

I.N.Money02.08.2006 23:43

Dica langa Pippo si Gilardino 8)

Problema la Milan este ca se continua pe aceeasi campanie sa zic asa,cu jucatori cu o anumita varsta.

De ceva vreme Milan nu a mai facut un transfer bomba.

gone03.08.2006 07:14
Dica langa Pippo si Gilardino  8)  

Problema la Milan este ca se continua pe aceeasi campanie sa zic asa,cu jucatori cu o anumita varsta.

De ceva vreme Milan nu a mai facut un transfer bomba.

 

Anul trecut l-au adus pe Gilardino pe 28 mil de euro.

«12323»