FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AC Milan

«15678923»
Daniel-Ionut10.08.2009 15:48

Se pare ca Chelsea insista pentru Pato... 50 si ceva de milioane + ca il lasa la Milan pana la anul' :hmmm:

MoWeed10.08.2009 15:49

Ar trebui sa fie prosti sa vanda unul din putinii jucatori de super-clasa care-i mai au

red&blue_boy11.08.2009 04:54
Ar trebui sa fie prosti sa vanda unul din putinii jucatori de super-clasa care-i mai au

 

 

Exact,dupa ce au dat pe Kaka sau Gourcuff si n-au transferat mare lucru.Dar,nu cred ca e adevarat,cel putin cei de la Milan au dezmintit stirea.

red&blue_boy13.08.2009 09:45

Milan renunta la portarul Kalac si il aduce pe Roma de la Monaco.Ce are 35 de ani,totusi cu doi ani mai tanar decat Kalac. :P Ma gandeam ca se mai schimba target-ul la Milan,dar tot jucatori din astia trecuti primeaza.Toti portarii sunt trecut de 34 de ani.Chiar culmea.

red&blue_boy18.08.2009 07:18

Milan a invins aseara la 11m pe Juventus,in meciul pentru Trofeul Berlusconi,dupa un joc mai bun ca cele de pana acum.Dar,sansele la titlu sunt mici,echipa tot nu arata prea bine.Dezamagitor din nou Ronaldinho.Huntelaar inca nu s-a adaptat relatiilor de joc din echipa.

 

 

olfgob29.08.2009 19:38

0-3 la pauza,inter a dat de pamint cu Diavolul...vremuri grele...va fi un sezon dezastruos la ce joaca sub Leonardo,si cu media de virsta pe care o au

Le reseau pansant30.08.2009 14:18

milan_logo.jpg

ca sa vedeti cu ce pierd eu timpul

red&blue_boy31.08.2009 07:21

Da,dezastru pentru Milan in meciul cu Inter.Asta e valoarea,asta e diferenta intre Milan si Inter.Inter a adus 5 jucatori care au fost titulari si au jucat bine.Milan nu a adus jucatori,iar cei pe care-i are sunt batrani si iesiti din forma.Degeaba se asteapta de la Ronaldinho,e cam gata ca fotbalist.A facut si el doua sezoane la Barcelona.Si Leonardo nu prea e de antrenor la Milan,desi cu lotul actual nici Mourinho n-ar face mare lucru.Va fi foarte greu sa faca fata si in Liga.

red&blue_boy24.09.2009 08:05

Milan a pierdut aseara la Udinese,0-1.Se pare ca se confirma spusele multora,ca va fi inca un sezon slab pt Milan.Achizitii nu prea s-au facut,jucatorii de baza batrani,uzati si plictisiti,Ronaldinho poate terminat ca fotbalist...Greu si pt antrenor,Leonardo,sa faca minuni.

Maye24.09.2009 08:49

Milan nu pupa nicio cupa europeana in ritmul asta.

red&blue_boy25.09.2009 06:14
Milan nu pupa nicio cupa europeana in ritmul asta.

 

 

Da,cam asa e,trist,dar asta-i adevarul.

Daniel-Ionut25.09.2009 12:22

Oare cate etape mai rezista Leonardo pe banca Milanului :hmmm:

red&blue_boy25.09.2009 20:00
Oare cate etape mai rezista Leonardo pe banca Milanului :hmmm:

 

 

Nu prea multe,cred,dar nici nu prea are cu cine face treaba.Poate coboara si Berlusconi la pauza meciului la vestiar! :D

Maye27.09.2009 20:53

0-0 acasa cu Bari si doar locul 11 dupa 6 etape.

Milan se duce rau de tot la vale.

red&blue_boy28.09.2009 17:39

Si doar 3 goluri marcate,cred ca un record negativ pt club.Merita sa bata Bari,au avut noroc milanezii cu portarul Storari.

red&blue_boy01.10.2009 19:02

Dezastrul continua pt Milan dupa 0-1 cu Zurich,acasa.Se vad "rezultatele" politicii falimentare a conducerii echipei.Se anunta un sezon de cosmar.

red&blue_boy13.10.2009 10:48

Se pare ca Milan ar fi interesata de aducerea lui Adriano in iarna,fost la Inter....Ce miscare buna,ce sa zic,probabil n-are Ronaldinho partener de distractie si vrea sa se combine cu Adriano la cartela si bautura! :D

red&blue_boy19.10.2009 19:05

Milan-Roma 2-1!!!Un joc nu prea straluicit,dar in sfarsit o victorie si trei puncte pentru Milan.

Daniel-Ionut20.10.2009 09:53
Milan-Roma 2-1!!!Un joc nu prea straluicit,dar in sfarsit o victorie si trei puncte pentru Milan.

 

A jucat Lobont? :hmmm:

red&blue_boy20.10.2009 10:16
A jucat Lobont? :hmmm:

 

 

N-a jucat,a fost rezerva.Nici nu cred ca mai prinde prea curand echipa,a revenit la Roma portarul lor numarul 1,Doni.

red&blue_boy21.10.2009 21:12

Milan a invins la Real Madrid cu 3-2,contrar tuturor asteptarilor!Super gol Pirlo!!!Chiar a fost un meci bun,in special in repriza a doua.

red&blue_boy25.10.2009 21:44

Chievo - Milan 1-2 ! Dubla Nesta in ultimele 10 minute.

Astristul25.10.2009 21:48

Dubla Nesta .... cum suna. :)) Cred ca nici la Lazio n-a reusit vreodata o dubla. :P

red&blue_boy25.10.2009 21:51

Cred ca ai dreptate.Si la Milan e cred prima dubla.Oricum,Nesta e un jucator fenomenal.

Astristul26.10.2009 08:31

Nici n-am cum sa te contrazic. Sper sa se retraga la Lazio. :D

«15678923»