FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AC Milan

«1789101123»
red&blue_boy13.12.2009 16:02

Ac Milan - Palermo 0-2 !!! Dupa o prestatie dezamagitoare a milanezilor,care pierd sansa de a-si consolida locul doi in fata lui Juventus...Inter iar se pare ca n-are probleme la titlu...Pacat...S-a vazut la Palermo mana lui Delio Rossi,mai bine ramanea si asta la Lazio...

4_ever_steaua13.12.2009 16:34

din NEFERICIRE,AC Milan nu mai e echipa care speria Europa impreuna cu Liver,Inter si altii.

DelPiero1013.12.2009 16:45
din NEFERICIRE,AC Milan nu mai e echipa care speria Europa impreuna cu Liver,Inter si altii.

Inter?Hahaha. =))

Daniel-Ionut13.12.2009 16:46
Inter?Hahaha. =))

 

Taci ma...

DelPiero1013.12.2009 16:48

Daniele,tu,ca madridist convins,cum poti avea la profil un slogan al rivalei de moarte?:))

Daniel-Ionut13.12.2009 16:54

Ba da trebuie sa va explic la fiecare in parte... IMI PLACE CUM SUNA... "Mai mult decat un club" :rolleyes:

DelPiero1013.12.2009 18:24
Ba da trebuie sa va explic la fiecare in parte... IMI PLACE CUM SUNA... "Mai mult decat un club" :rolleyes:

Ce sa zici si tu...de fapt ai o simpatie ascunsa pentru Barca,dar ai zis ca tinand cu amaratii de la real pari mai filantropic. :D

red&blue_boy13.12.2009 19:49
din NEFERICIRE,AC Milan nu mai e echipa care speria Europa impreuna cu Liver,Inter si altii.

 

 

Da,asa e,din pacate nu mai e Milan ce-a fost...Si Berlusconi e un fel de Jiji,nu prea mai baga bani in echipa,daca poate aduce jucatori doar gratis sau imprumutati,vezi Beckham ce iar vine din ianuarie....Inter nu prea a speriat Europa ,de mult timp. ;)

Astristul13.12.2009 20:54
Ac Milan - Palermo 0-2 !!! Dupa o prestatie dezamagitoare a milanezilor,care pierd sansa de a-si consolida locul doi in fata lui Juventus...Inter iar se pare ca n-are probleme la titlu...Pacat...S-a vazut la Palermo mana lui Delio Rossi,mai bine ramanea si asta la Lazio...

Sunt total de acord cu ultima fraza. :D

Chiar nu ma asteptam sa bata Palermo la Milan, dar se mai intampla si d'astea. Vad ca a intrat si Goian la pauza la Palermo. Oare cat de bine s-a descurcat? :)

 

Per total, Inter e cea mai castigata dupa etapa asta. Juve a pierdut, Milan a pierdut, iar ei au facut egal! :rolleyes:

red&blue_boy15.12.2009 10:57

Gattuso si-a prelungit pana in 2012 contractul cu Milan,acceptand si reducerea salariului de la 4,5 milioane de euro la 3,3 . Respect !

 

 

....Vad ca a intrat si Goian la pauza la Palermo. Oare cat de bine s-a descurcat? :)

 

Goian a intrat abia in minutul '89...Deci,n-a prea avut ce arata...Dar daca echipa sa a invins,e ok !!! :)

Astristul15.12.2009 11:51

Ai dreptate. Eu vazusem pe un site minutul 45 si am crezut ca a intrat la pauza. Dar am verificat acum si pe alt site apare corect, cum ai spus tu! ;)

red&blue_boy16.12.2009 06:07

Astazi,clubul Ac Milan aniverseaza 110 ani de la infiintare ! Forza rossoneri !

4_ever_steaua16.12.2009 08:55
Da,asa e,din pacate nu mai e Milan ce-a fost...Si Berlusconi e un fel de Jiji,nu prea mai baga bani in echipa,daca poate aduce jucatori doar gratis sau imprumutati,vezi Beckham ce iar vine din ianuarie....Inter nu prea a speriat Europa ,de mult timp. ;)

 

 

Da,dar in Italia ei cam sunt pe primul loc,din pacate...

Astristul16.12.2009 14:39

Astazi,clubul Ac Milan aniverseaza 110 ani de la infiintare ! Forza rossoneri !

 

La Multi Ani !!! :beer2:

 

Si SS Lazio va implini aceeasi varsta pe 9 ianuarie 2010! :D

 

Coincidenta (sau nu :)) ), fostul patron al echipei, Sergio Cragnotti s-a nascut in aceeasi zi (9 ianuarie), dar in 1940! :)

red&blue_boy16.12.2009 21:23

@ Astristul : merci,in numele simpatizantilor Milan !!! La multi ani de pe acum si pentru Lazio! Ce vremuri si pentru voi cu Cragnotti !

red&blue_boy18.12.2009 21:33

Milan-Manchester United in optimile ligii !!! Greu,se putea si mai usor,dar poate si mai greu...Barcelona sau Chelsea...Mai e pana in februarie,conteaza si forma de moment...Sper sa continue Milan traditia buna a confruntarilor cu United...

red&blue_boy07.01.2010 18:02

Milan - Genoa 5-2 ,in primul meci al noului an pentru milanezi.Revenire de bun augur al lui Beckham,care a intrat titular.

Astristul07.01.2010 19:06

Noroc cu Beckham! :)) Glumesc, desigur! ;)

red&blue_boy12.01.2010 06:08

Duminica seara,Milan a invins clar la Juventus acasa dupa aproape 6 ani,3-0!!!Goluri Nesta si Ronaldinho doua!Peste doua etape vine derbyul cu Inter,care poate fi decisiv pentru lupta la titlu.

Astristul12.01.2010 11:41

Ati avut noroc ca e Ferrara antrenor la Juve! :))

red&blue_boy12.01.2010 12:50
Ati avut noroc ca e Ferrara antrenor la Juve! :))

 

 

Da,se poate si asta,dar nici eu nu stau prea linistit cu Leonardo ! ;)

Astristul12.01.2010 14:37

Leonardo deocamdata va tine acolo sus! ;)

*Alecs*24.01.2010 18:35

INTER - MILAN azi la 21:45

 

Va fi oare prima infrangere pe teren propriu intr-un campionat pentru Murinho dupa aproape 8 ani?

KERATOCONUS24.01.2010 18:45

Cred ca Derby della Madonnina se va termina egal.

David24.01.2010 19:21

Vreun link?Sau macar canalul?

«1789101123»