Ac Milan - Palermo 0-2 !!! Dupa o prestatie dezamagitoare a milanezilor,care pierd sansa de a-si consolida locul doi in fata lui Juventus...Inter iar se pare ca n-are probleme la titlu...Pacat...S-a vazut la Palermo mana lui Delio Rossi,mai bine ramanea si asta la Lazio...
Sunt total de acord cu ultima fraza. 
Chiar nu ma asteptam sa bata Palermo la Milan, dar se mai intampla si d'astea. Vad ca a intrat si Goian la pauza la Palermo. Oare cat de bine s-a descurcat? 
Per total, Inter e cea mai castigata dupa etapa asta. Juve a pierdut, Milan a pierdut, iar ei au facut egal! 