Mult mai usor si mai rapid de pus in practica ar fi sa "imprumutam" o linie melodica deja cunoscuta,cu rezonanta pt Steaua,si sa adaptam versuri pt ea.As veni aici cu o idee.Sa se initieze pe site un link special unde sa se propuna piese iar apoi dupa ce perioada de propuneri s-a incheiat sa trecem la vot urmand ca pt piesa castigatoare sa mergem mai departe si sa gasim si versurile.Am auzit aici propuneri ca versurile sa fie facute de poeti.Nu va suparati dar ce suporteri suntem noi daca nu suntem in stare sa punem in versuri ce simtim pt echipa.Hai sa facem noi suporterii imnul si sa ne mandrim cu asta.Chiar cred ca nu e de competenta conducerii ci e responsabilitatea noastra sa ne dedicam "trup si suflet pt culori".Ar fi timpul sa trecem de la vorbe la fapte si vorbe.
PS:In timp ce scriam ascultam imnul lui Liverpool.Desi pe stadion se aude incredibil are o linie melodica infernala....f foarte grea.E de admirat imnul lor si mai ales interpretarea lui.Imaginati-va ca peste un an ceva de genu ar fi si pe Ghencea.....Sta numai in puterea noastra!!!!!
