Tocmai asta voiam sa-l postez si eu acum!..emotionant!
Tocmai asta voiam sa-l postez si eu acum!..emotionant!
l-am propus si eu la Propuneri/Sugestii .. nu am vazut k este topic facut:D
Suna bine. Ar fi bine de testat intr-un studio profesionist sa vedem cum ar iesi. Oricum, trebuie vorbit cu CSA daca e, nu cu FC bekali.
Care esti ma de la Sport.ro ? :-w
A aparut articol cu videoclipul ala de 9 minute... deja.
Cum cel mai cunoscut imn din fotbal e YNWA, unde versurile nu au legatura cu clubul de fotbal Liverpool, consider ca un imn potrivit, care poate fi cantat de toti suporterii, este Holograf-Sa nu-mi iei niciodata dragostea. Ganditi-va un pic, e foarte usor, transmite cam ce simtim (simteam) pentru Steaua, plus ca e o melodie foarte cunoscuta.
suna f bine acest imn dat pe sport.ro cred ca s-ar auzi super cintat de tot stadionul.
Suna bine...doar ca domnul are un pic accent de ardeal cred..nu e asta o problema dar nici nu se aude foarte bine..
Totusi unele versuri cred ca ar putea fi modificate sau scoase.. oricum e prea lung pentru samantari..
Daca se selecteaza 2 strofe din el cred ca e de-ajuns, Mai ales aia cu mii si mii de copii de adora....etc...te unge pe suflet
)....poate il face pe Dodel sa joace ![]()
asta e un imn bun pentru ceea ce se intampla acum pe la Steaua..cu "Steaua suntem noi" si "Ne vrem clubul inapoi"
Dupa cum ai zis si tu asta ar suna cel mai bine ![]()
![]()
"Steaua suntem noi" si "Ne vrem clubul inapoi!", sau celalat ar fi o varianta editat putin .
In cadrul emisiunii "Fresh" de la Radio GSP, Gabi Safta, a avut o... tresarire cind a ascultat piesa interpretata de... Traistariu - Cit de frumoasa esti! A difuzat piesa de două ori si a analizat textul. Imediat a constatat că un text mai bun pentru imnul Stelei nu poate fi facut. "Cu schimbarea liniei melodice, poate fi cel mai tare imn de fotbal din Romania", spune Safta.
Mihai Traistariu - Cit de frumoasa esti
In cadrul emisiunii "Fresh" de la Radio GSP, Gabi Safta, a avut o... tresarire cind a ascultat piesa interpretata de... Traistariu - Cit de frumoasa esti! A difuzat piesa de dou�ƒ ori si a analizat textul. Imediat a constatat c�ƒ un text mai bun pentru imnul Stelei nu poate fi facut. "Cu schimbarea liniei melodice, poate fi cel mai tare imn de fotbal din Romania", spune Safta.
Mihai Traistariu - Cit de frumoasa esti
Mi s-au improscat chilotii cu lacrimi de atatea emotii. Cu maseuza nu se mai aude nimic? Ala imn,tata!
"Sa nu-mi iei niciodata dragostea " ar fi, cu micile modificari ,dupa parerea mea ..daca tot a inviat si topicul asta..
Mi s-au improscat chilotii cu lacrimi de atatea emotii. Cu maseuza nu se mai aude nimic? Ala imn,tata!
Suna ca dracu'! Traistariu?
Altceva n-a gasit si lingaul ala. ![]()
De ce nu o manea? Sa fie pe sufletul "suporterilor adevarati"
sunt de acord cu sa nu-mi iei niciodata dragostea, chiar l-am auzit cantat la hochei.
Bine ca nu propuneti Marcel Pavel - frumoasa mea ...
deci? e cea mai buna varianta de pana acum sau nu?
Guess Who-Tot mai sus
Lupta-te Nord. lupta-te Sud,
In ploaie, ninsoare, gaze sau scut,
Lupta-te Sud, lupta-te Nord,
Cantecul nostru urca la nori!
Lupta-te Nord. lupta-te Sud,
Dusmanii tremura cand ne aud,
Lupta-te Sud, lupta-te Nord,
Cantecul nostru iti da fiori!
Lupta-te Nord. lupta-te Sud,
Si ce daca sistemul e crud,
Lupta-te Sud, lupta-te Nord,
Si ce daca multi nu ne vor!
Din punctul meu de vedere aceasta melodie este perfecta!