FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propunere pentru un nou imn...

«111121314»
navodarean15.04.2011 09:10

Nu merge s-o downloadez. E de la mine sau ... ?

nikef@nSteaua15.04.2011 09:22
Nu merge s-o downloadez. E de la mine sau ... ?

E de la tine.

Ti-am lasat pm cu id meu sa iti dau negul.

dejoc19.04.2011 17:54

Imi place foarte mult refrenu de la bere gratis

berty01.05.2011 09:11

Nimeni din conducerea Stelei nu se va uita a sugesti va bateti capul degeaba

nikef@nSteaua02.05.2011 11:27

Macar aratam ca suntem Stelisti adevarati;) Indiferent de ce crede Oaia Becali;)

Steaua suntem noi:) fara suporteri echipa asta este = 0! TOTI STITI ASTA!

nikef@nSteaua30.05.2011 17:07

Uite ca timpul a trecut...versurile au ramas...si intre timp a aparut si melodia creata de mine pentru Steaua!

ASTEPT PARERI !!!

fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

navodarean30.05.2011 18:08

E misto. Dupa cum ti-am scris si pe youtube. Tine-o tot asa.

nikef@nSteaua30.05.2011 18:18

Multumesc!:)....daca vreti ajutatima sa o promovez...dati si voi un mass mai departe:) PACE!:)

gio_stgloria30.05.2011 19:54
Mai bine ar adopta melodia celor de la Bere Gratis! :D

 

ma uitam ca acum , la finala cupei a bagat scooter -maria, era de enspe mii de ori mai frumos daca puneau melodia asta. Ce trebuie frate sa facem pentru ca Steaua sa aiba odata un imn ? Mie unul imi place melodia asta. Daca va place si voua, hai sa facem ceva pentru a o adopta.

 

Robert Aeroth30.05.2011 20:09
Uite ca timpul a trecut...versurile au ramas...si intre timp a aparut si melodia creata de mine pentru Steaua!

ASTEPT PARERI !!!

fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

Fara suparare dar chiar nu suna a imn. E o melodie ok dar nu imn.

 

Ce-a cu bere gratis suna mai a imn.

navodarean30.05.2011 20:32
ma uitam ca acum , la finala cupei a bagat scooter -maria, era de enspe mii de ori mai frumos daca puneau melodia asta. Ce trebuie frate sa facem pentru ca Steaua sa aiba odata un imn ? Mie unul imi place melodia asta. Daca va place si voua, hai sa facem ceva pentru a o adopta.

 

 

Poate daca o-m lua legatura [ mai masiv asa ... ] cu conducerea actuala, s-o concretiza ceva. Marioara a cam obosit, iar melodia asta e de ceva timp si inca duce. Este ascultata, si placuta urechii...

 

Mai greu o sa fie meltenilor sa invete versurile obisnuiti cu tap-tap-tap-tararap-tap-tap.

gio_stgloria30.05.2011 21:00

Asteptam ajutorul liderilor de galerie. Dupa mine au parghiile necesare pentru ca mai intai sa o propuna , pentru ca mai apoi sa avem si noi in sfarsit un imn oficial. Sunt sigur ca Mitza de la bere gratis nu ar avea nimic impotriva , chiar ar fi mandru.

 

 

leoSUD30.05.2011 21:24

eu propun salam - raggaeton :x

gio_stgloria30.05.2011 21:32
eu propun salam - raggaeton :x

Mai bine taceai.uite de-asta nu se face nimic in sensul asta,pentru ca apar oameni cu mistouri de genul asta.

spiros31.05.2011 00:31
Linia melodica o are cineva?
stelista_nr131.05.2011 05:58

Mihai Alexandru-Striga forzza Steaua:)

gio_stgloria31.05.2011 10:03
Mihai Alexandru-Striga forzza Steaua:)

nu prea suna a imn sincer sa fiu.

nikef@nSteaua31.05.2011 11:36
Fara suparare dar chiar nu suna a imn. E o melodie ok dar nu imn.

 

Ce-a cu bere gratis suna mai a imn.

Eu macar am incercat sa fac ceva pentru echipa mea de suflet;)....altzi nu fac nimic....doar injura patronul in loc sa fie aproape de jucatori!

Kellerman31.05.2011 11:41
Asteptam ajutorul liderilor de galerie. Dupa mine au parghiile necesare pentru ca mai intai sa o propuna , pentru ca mai apoi sa avem si noi in sfarsit un imn oficial. Sunt sigur ca Mitza de la bere gratis nu ar avea nimic impotriva , chiar ar fi mandru.

 

Care lideri ? care echipa ? care imn ?

 

Prietene, mai intai sa scapam de fariseu, uite, Timisoara si-a luat un sut in cur in Liga a III-a. De ce oare nu putea si FC Steaua sa pateasca la fel ?

cristy.steaua2131.05.2011 12:56
Prietene, mai intai sa scapam de fariseu, uite, Timisoara si-a luat un sut in cur in Liga a III-a. De ce oare nu putea si FC Steaua sa pateasca la fel ?

 

Pentru ca e prietenu` mitica acolo..

 

 

Suflet r-a31.05.2011 16:27

ne trebuie un imn care sa strabata sufletele galeriei si al jucatorilor cand este cantat,nu sunete gen Scooter,nu manele,etc....ceva frumos si cantat tare si cu suflet gen YOU'LL NEVER WALK ALONE-Liverpool,sper sa faceti o alegere buna in legatura cu asta dar pana atunci FORTA Steaua-te iubim

 

gio_stgloria31.05.2011 18:11

Cu atata initiativa cata vad pe forumul asta n-o sa facem nimic. Nu e unul care sa zic, gata, hai sa rezolvam problema asta !

cristy.steaua2131.05.2011 18:53

asta e un imn bun pentru ceea ce se intampla acum pe la Steaua..

cu "Steaua suntem noi" si "Ne vrem clubul inapoi" :)

nikef@nSteaua05.06.2011 06:55
asta e un imn bun pentru ceea ce se intampla acum pe la Steaua..

cu "Steaua suntem noi" si "Ne vrem clubul inapoi" :)

Multumesc de apreciere!:)

In orice caz...ca tot veni vorba de" Ala care sa zica hay gata sa facem ceva"....Se poate face un imn foarte frumos,dar trebuie timp,trebuie inspiratie,trebuie o mica sperantza ca cineva din conducere o sa plece urechea sa il asculte.La cum sunt cei de la Steaua mi-e greu sa cred!

:steag_sah_mic:

sorin_daniel11.06.2011 17:18
«111121314»