Ash fi preferat 10 000 de suporteri pe un stadion aproape de teren si in care totzi sa cante... Peste 50% din pacate au fost semintzari... Am intalnit oameni care m'au intrebat dak joaca Niculescu... Statzi fratilor acasa dak vretzi sa vedetzi meciu', nu venitzi doark sa fitzi la numar! Forza S T E A U A !!!
P.S. Haidetzi la Betis...
