Sa nu exageram! Toti stim ca sunt aproape numai minciuni, dar sa nu-i jignim fiindca se straduiesc (dar nu prea mult).totalsport = 0 ZERO BARAT!!!!
Sa nu exageram! Toti stim ca sunt aproape numai minciuni, dar sa nu-i jignim fiindca se straduiesc (dar nu prea mult).totalsport = 0 ZERO BARAT!!!!
PSV Eindhoven 4 - 1 SC Heerenveen. Asa s-a terminat ultimul meci din deplasare a lui Heerenveen.
Atsa trebuia sa fie scorul si la Bucuresti. Ar fi reflectat clar diferenta de valoare. Poate o fi vazut si Olaroiu meciul...
37" Kone
41" Cocu
63" De Vries
........and they thought they had a chance
75" Alex (fabulous freekick)
83" Kone
....... they had NO chance.
Kone has scored 6 times this season against us :roll: (home game hattrick (3x)/Cup 1x)
I think we have lost from the champion 2005/2006!!
Mie unul parca, rezultatele inregistrate aseara in Liga Campionilor imi dau o alta perspectiva asupra returului cu Heerenveen!
Aseara nici una dintre echipe, dupa ce scosese un rezultat bun in deplasare, n-a reusit sa castige usor sau "la scor"! Nici Villareal, nici Juve care a castigat in min 88 si nici macar Barca! Luandu-te dupa rezultatele astea se pare ca primul meci a fost hotarator! Cu atat mai important va fi meciul de maine...