FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Heerenveen 0-1 (!!!)

«1141516»
FANATIK RED-BLUE28.02.2006 15:27
totalsport = 0 ZERO BARAT!!!!
Sa nu exageram! Toti stim ca sunt aproape numai minciuni, dar sa nu-i jignim fiindca se straduiesc (dar nu prea mult).
Motanu D04.03.2006 23:32

PSV Eindhoven 4 - 1 SC Heerenveen. Asa s-a terminat ultimul meci din deplasare a lui Heerenveen.

Atsa trebuia sa fie scorul si la Bucuresti. Ar fi reflectat clar diferenta de valoare. Poate o fi vazut si Olaroiu meciul...

feanfan05.03.2006 00:09

37" Kone

41" Cocu

63" De Vries

........and they thought they had a chance

 

75" Alex (fabulous freekick)

83" Kone

....... they had NO chance.

 

Kone has scored 6 times this season against us :roll: (home game hattrick (3x)/Cup 1x)

 

I think we have lost from the champion 2005/2006!!

mmarian08.03.2006 00:06

Mie unul parca, rezultatele inregistrate aseara in Liga Campionilor imi dau o alta perspectiva asupra returului cu Heerenveen!

Aseara nici una dintre echipe, dupa ce scosese un rezultat bun in deplasare, n-a reusit sa castige usor sau "la scor"! Nici Villareal, nici Juve care a castigat in min 88 si nici macar Barca! Luandu-te dupa rezultatele astea se pare ca primul meci a fost hotarator! Cu atat mai important va fi meciul de maine...

«1141516»