BRAVO Otelul!!!!
Asa echipa nu merita sa fie pe locul 15.
Grigoras nasu cainilor in tur pe cand antrena pe Farul a batut 1-0 in groapa si acum Otelul 3-0 Dinamo.Bravo Grigoras!! Mare antrenor
Toti suporterii Stelei veniti maine la stadion sa le cantam javrelor cateva d-alea de dor :lol: :lol: (stiti la ce ma refer)
urmatoarea etapa caini joaca la Pandurii sper sa le dea si olteni vreo 3 sa le scoata fotbalul din cap.
Sa moara Borcea de suparare/sa v-aduca **** in Stefan cel mare.
