Ce zicetzi, Olaroiu si Bergodi o pun de-un 0-0?
Cred ca daca iese 0-0 dau petrecere impreuna.
Ala intalian, Olaroiu cu vise de a antrena in Italia, o sa iasa o partida pe "cinste". Nici o echipa n-o sa atace, deci o sa fie senzatzional. Meciul pefect pentru cei care au problema cu inima. Adica or sa fie linistizti ca nu or sa vada nimic riscant, totul o sa fie previzibil.
Si trebuie sa ne obisnuim cu acest fel de jocuri pentru ca Gigi a spus ca Olaroiu o sa stea la Steaua mult timp.
PROBABIL DUPA MECIUL CU Timisoara OR SA MAI MEARGA LA MECIURILE Stelei DOAR ORBII(nu fac misto de cei care nu vad). Carora in loc sa le zica ca Steaua joaca prost, MM, o sa le zica ca Steaua joaca foarte bine, ca a tras 20 suturi pe poarta si ca a castigat cu 5-0. :lol: :lol: :lol: