cand le spuneam baietilor la intoarcerea de la heerenveen ca echipa nu mai joaca ce trebuie doar cativa au fost de acord cu mine. acum puneti mana pe furci pe seceri pe torte si haideti sa formam un "angry mob" pentru alungarea acestui "ciumat" din curtea Stelei. :evil:
acum nu stiu ce sa mai vreau; vreau sa ne si calificam (nu-mi pasa cum), dar vreau sa si plece bufonul asta. iar daca ne calificam iar il ridica in slavi Gigi pe umflatul asta si adio campionat. nici nu vreau sa ma gandesc la alta echipa in CL decat noi. :cry:
oricum, veniti pe lia indiferent de vreme sau de jocul Stelei finca vom avea intotdeauna vanzatori de covrigi prezenti ( PS te saluta brav comerciant). :wink:
cosmine, lasa-ne!
