ati vazut ce a zis MM?Ca Seaua n-a castigat din cauza ca s-a aparat Argesul si din cauza vantului puternic. Incredibil ce ii ia apararea lui Olaroiu. MM nu mai reprezintzi nimic pentru mine, esti un nimeni.
MM nu are ce sa faca. Probabil ca si el il injura in gand pe Oli, dar functia pe care o ocupa nu ii permite sa aiba o alta atitudine. In plus, nu vrea sa creeze tensiune la echipa.
De asemenea, la cat de fascinat e Gigi de Oli, daca MM ia atitudine, s-ar putea sa fie dat afara instant. Voi cine ati vrea sa plece? Meme sau Oli? Cred ca raspunsul este cum nu se poate mai simplu.
