styu eu frate ce va spune vvntul aimpiedicat echipa spre o nua victorie m..e MMSi mai e ceva.Azi nu mai au scuze ca cele de joi. Adica:
1) Nu i-a injurat nimeni pana in min 85, deci nu au avut o presiune pe umeri.
2) Argesul nici nu a atacat, deci MM si Oly nu pot spune ca Steaua a avut noroc ca a facut egal.
3) Gazonul a fost impecabil desi a plouat continu. Trebuia doar sa joace pe jos.
Si acum astept Recursul Etapei sa vad ce zice MM ca sunt super nervos.
NU MA IA IMPIEDICAT POLUAREA STRATULUI DE OZON ASTA E SIGUR
