Si inlocuit cu cine, Agressivo? Nu cred ca va fi demis, indiferent de rezultate... Plecarea lui Olaroiu, in acest moment, ar face mai mult rau decat bine. Cred ca Olaroiu va ramane pana la sfarsitul campionatului.
nu am spus ca as vrea ca Oli sa fie demis,ci cred ca asta s-ar intampla dac am pierde puncte cu argesu. :wink:
