FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - FC Arges 0-0 (!!!)

«15678917»
AGRESSIVO198+110.03.2006 19:32
Si inlocuit cu cine, Agressivo? Nu cred ca va fi demis, indiferent de rezultate... Plecarea lui Olaroiu, in acest moment, ar face mai mult rau decat bine. Cred ca Olaroiu va ramane pana la sfarsitul campionatului.

 

nu am spus ca as vrea ca Oli sa fie demis,ci cred ca asta s-ar intampla dac am pierde puncte cu argesu. :wink:

sorin_77710.03.2006 20:33

mai ales ca meciul cu argesul ar putea insemna revenirea noastra pe primul loc... Dinamo - Otelu' 0-1 momentan... min 16

radoi8610.03.2006 20:44

De-abia astept maine seara sa rasune zona din zona stadionului national de : CINE E PE PRIMUL LOC? CINE E PE PRIMUL LOC? Steaua EEEEEEE Steaua EEEEE

Hai Otelul!!! Oricum la Dinamo e vraiste!

Mirel_Radoi10.03.2006 20:50

La ora asta Dinamo e condusa(8:47)de Otelul galati.

Steaua catiga sigur cu argesi

:))

sorin_77710.03.2006 20:53

0-2 pentru Otelu... Dinamo in corzi...

radoi8610.03.2006 21:05

In sfarsit au inceput sa revina la normal lucrurile in Romania! Dinamo-Otelul 0-2! CAMPIONI VOM FI DIN NOU!!! Ce tare... Cred ca plange Borcea cu sacu de bani la vestiarul lui Otelul acum!

Motanu D10.03.2006 21:06

Sa speram ca Ion Marin nu va apela la rezervele sale: Borcea & Netoiu !

redandblue10.03.2006 21:06

sintem din nou pe primul loc.......................

bodanelu10.03.2006 21:07

ce frumos joaca Otelu :) se vede ca au antrenor stelist :D

sorin_77710.03.2006 21:09

asta numai daca batem si noi maine... Auzi Oli ce trebuie sa faci? sa dai gol maine si sa nu primesti... e greu asa de tare?

helena_steaua10.03.2006 21:10

mie chiar nu-mi vine sa cred...in sfarsit sunt si eu mandra ca sunt din galatzi...bravo otelu!!!1exemplu de echipa cu caracter care nu accepta jocurile deja facute....

radusteaua10.03.2006 21:11

cine e pe primul loc Steaua e eeeee :D

bodanelu10.03.2006 21:11

felicitari echipei din orasul tau helena :D

helena_steaua10.03.2006 21:12

mie chiar nu-mi vine sa cred...in sfarsit sunt si eu mandra ca sunt din galatzi...bravo otelu!!!1exemplu de echipa cu caracter care nu accepta jocurile deja facute....

radoi8610.03.2006 21:12

Trebuie sa fim recunoscatori tuturor factorilor care au facut ca "ANAL DE XA" sa nu ajunga la Steaua! Mare jigodie asta. Dar mai mult decat atat este o bruta care habar n-are de fotbal! Sper din suflet sa fie eliminat in repriza 2

sorin_77710.03.2006 21:15

va fi o a doua repriza la caini destul de incrancenata, posibil sa ia un rosu... :)

Florin200410.03.2006 21:17

Sa speram ca nu revin cainii si fie pierd sau fac in cel mai rau caz egal ca sa trecem pe 1. FORZA Steaua! Daca Dinamo nu castiga va fi un faactor in plus de motivare pentru baietii nostri de care de data asta sper sa profite.

radusteaua10.03.2006 21:35

3la 0 pentru otelulul incredibil

Motanu D10.03.2006 21:36

Scorul e normal... e diferenta clara de valoare... Vezi ce inseamna fotbalul jucat "pe bune " !?

bogdanutz710.03.2006 21:41

Se pare ca vom reveni pe primul loc , acolo unde ne este locul!Dinamo-Otelul 0-3!!!!bravo Otelul!!!Forza Steaua!!!

Mirel_Radoi10.03.2006 21:45

pieriti catzei nefolositori.Nu sunteti buni de nimic.Steaua e echipa de Liga capionilor nu ne punem la minte catzeilor

I.N.Money10.03.2006 21:46

Trebuie sa-l remarc pe Baciu...practic Niculescu si Danciulescu nu au existat.....

Motanu D10.03.2006 21:47

Se vede ca a jucat la o echipa mare alaturi de fotbalisti mari...

helena_steaua10.03.2006 21:48

bravo Otelul suntety tary......nu degeaba suntety de la galaty..........maine se stryga pe lia manoliu cine e pe primul loc???????Steaua eee Steaua eeeeeee

Motanu D10.03.2006 21:50

Stati asa ca inca nu am castigat meciul. Sa nu ne imbatam cu lacrimile cainilor !!!

Meciul de maine e al naibii de greu. Cartu va parca autocarul pe linia portii si o va tine din contra in contra... iar Oli nu-mi inspira incredere...

As vrea sa aud "cine e pe primul loc" nu (neaparat) maine, ci dupa meciul cu Vasluiul !!!!

«15678917»