FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - FC Arges 0-0 (!!!)

«13456717»
ulivius28.02.2006 10:20

Meci greu, foarte greu. Daca jucam pe Ghencea nu-mi era teama. Sunt sigur ca Argesul a pregatit acest meci ca pe o finala si-si vor da viata pe teren.

sorin_77728.02.2006 10:22

Daca mai punem ca ne mai lipsesc si doi oameni de baza... chiar ca o sa avem viata grea... Daca Steaua trece de Argesul chiar si la limita e meritul lui Oli de pe acum...

anonimnoname28.02.2006 12:41

eu zic ca daca jucatorii or sa ia in serios toate mecuirile cu echipe mai slabe n-o sa avem probleme... Dupa meciul slab cu herenven cred ca o sa urmeze unul mult mai bun

ultras200628.02.2006 14:15

aaaa

devotee28.02.2006 14:58

Batem Argesul si daca javrele fac vreun egal, hop... Locul 1! Acolo este locul Stelei! :wink:

sorin_77728.02.2006 16:59

la ce vreme e in toata tara tare imi e ca se va amana campionatul cu inca o saptamana

 

:cry: :cry: :cry:

radusteaua28.02.2006 17:41

sper ca pana la meciul cu Betis sa indrepte vremea care stitiu unde gasesc torte?

sorin_77728.02.2006 18:42

FAZA DE DOI BANI

 

dINAM0 cere amanarea returului pe motiv ca vremea de afara nu le permite sa joace in groapa lor plina de noroi... sau motivul ar fi mai bine: <<E balamuc la club si inca nu s-au linistit apele...>>

 

Acest fapt are legatura destul de mare cu meciul nostru impotriva Argesului, care se va desfasura pe o suprafata de joc mult mai buna... Astfel cainii risca sa piarda locul in clasament inca din prima etapa a returului. Ca parca nu ar pierde pe merit :twisted:

bodanelu28.02.2006 18:46
FAZA DE DOI BANI

 

dINAM0 cere amanarea returului pe motiv ca vremea de afara nu le permite sa joace in groapa lor plina de noroi... sau motivul ar fi mai bine:  <<E balamuc la club si inca nu s-au linistit apele...>>

 

Acest fapt are legatura destul de mare cu meciul nostru impotriva Argesului, care se va desfasura pe o suprafata de joc mult mai buna... Astfel "cainii" risca sa piarda locul in clasament inca din prima etapa a returului. Ca parca nu ar pierde pe merit  :twisted:

 

ce faza de kkt! javrele nu shtiu la ce trucuri sa mai apeleze ca sa poata cashtiga campionatul. Nu cumva au zis ca pe majoritatea stadioanelor nu se poate practica fotbalul?

Virgil28.02.2006 18:48

Chiar de doi bani.Mai au 4 zile pana la data meciului.Motivele sunt probabil altele.Parerea mea e ca nu vor primi clementa din partea Ligii.

sorin_77728.02.2006 19:00

nici nu au cum sa primeasca clementa, pana pe 20 mai campionatul trebuie incheiat (directiva FIFA) si alta data pentru reprogramare nu mai exista...

I.N.Money28.02.2006 19:48

Ba nu...pretextul e altul...Conducere clubului Dinamo Bucuresti doreste amanarea returului pentru a pregatii mult mai bine meciul echipei din optimile de finala a Cupei UEFA :lol: :lol:

oradeanu28.02.2006 21:29

Fratilor stati linistiti.

Batem Argesu'.

Iar Dinamo are un antrenor care la Oradea a facut echipa de divizia D cu care vroia sa promoveze in A

HA HA

sorin_77728.02.2006 22:26

Cum adica a facut echipa de divizia D si a trebuia sa promoveze in A?!?!? Pai B si C unde sunt? :lol:

Ayrton28.02.2006 22:38

Radem noi, dar acelasi cuplu de antrenori - Dinu-Marin - era si in sezonul 99-00 si 01-02, cand dinamu a castigat titlul intr-o maniera, cel putin, dubioasa. Asa ca, ma astept sa vedem multe jocuri de culise...

Marta01.03.2006 02:14

Cum as putea sa aflu si eu despre organizatia ULTRAS & VCM ? as putea sa va las mailul;)

va multumesc ;)

r***@***

ultras200601.03.2006 09:24

aaaa

bodanelu01.03.2006 10:16

mda... se vede cu cine tine LPF-ul... au amanat returul cu 1 saptamana...

waste01.03.2006 10:59

Gata, au reinceput abuzurile Javrei. Si mi-e teama ca asta e doar inceputul. Buduru, Sapaliga... ce vremuri!

 

Patrupedele au tot interesul ca Steaua si Rapid sa aiba programul cat mai incarcat, pentru ca ei n-au treaba nici in UEFA, nici in Cupa Romaniei.

 

Mori, Javra! :evil:

bogdanutz701.03.2006 11:13

CE LICHELE!!!o sa vedem o gramada de blaturi de acuma in colo . o sa fure dinamao ca in codru , fratilor!cu vigo si cu Becali , sansele de a face blaturi erau mai mici , daca nu chiar 0 , insa de acuma va fi jale .

M..e Dinamo!!!!

1986steaua01.03.2006 11:38

Se pare ca mai trebuie sa asteptam o saptamana sa vedem Steaua pe primul loc :evil:

ultras200601.03.2006 11:39

aaaa

1986steaua01.03.2006 11:42
Pai si anul trecut in primavara a fost amanat returul din cate stiu si totusi Steaua a castigat titlul! Asa ca eu cred ca anul acesta Steaua VA FI CAMPIOANA DIN NOU INDIFERENT DE AMANAREA RETURULUI!!

 

Cu siguranta

ionut_alexandria01.03.2006 12:54

ii batem pe Arges fara Goian si fara para :lol:

Virgil04.03.2006 22:05

Jucand pe teren propriu e normal sa nu prea avem emotii.Chiar si atunci cand lipsesc doi jucatori valorosi ca Goian si Para.

«13456717»