FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - FC Arges 0-0 (!!!)

«167891017»
I.N.Money10.03.2006 21:50

Sper ca se uita Oli la meciul lor....maine nu are voie sa nu castige....

Mirel_Radoi10.03.2006 21:51

ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole cine e pe primul loc?

Steaua e!

Steaua e!

cine e pe locul doi?

Dinamo e (o spun cu scarb*)

dinemo e

redandblue10.03.2006 21:53

superb joaca Otelul in seara asta...................

Mirel_Radoi10.03.2006 21:58

super tare joaca.(in seara asta)

jos Dinamo

jos Dinamo

pe ultimul loc in divizia d

nu aveti ce cauta in divizia a

Bogdan4Steaua10.03.2006 22:00

Baietii de la Oradea(Gado, Stan si Vatca) au jucat excelent in aceasta seara. Este bine ca pierde Dinamo, insa aceasta infrangere nu are nici o valoare daca noi nu invingem maine. Sper sa o facem.

Mirel_Radoi10.03.2006 22:01

Ce vrei sa spui?E extraordinar ca joaca prost.Cea mai im****ta(scuzati expresia) echipa.Nu pot sa cred ca exista o asemenea echipa...

DTP-Ludacris10.03.2006 22:08

nu-mi vine sa cred....Dinamo 0 - 3 Otelul !!!!

 

 

Forza Steaua !!

radusteaua10.03.2006 22:10

sa terminat 3-0 pentru Otelul CINE E PE PRIMUL LOC Steaua EEEEEEEEEEEEEEE Steaua EEEEEEEEEEE :D

Mirel_Radoi10.03.2006 22:10

v-am spus ca e o echipa de ca*ca*t (scuzati expresia)

vood0o10.03.2006 22:12

bv otelu...sa speram ca noi o sa trecem de ei fara probleme...oricum in seara asta am observat un jucator excelent pe teren in partida NIMENI - Otelu galati si acela este Marius Baciu.Pacat ca nu nimeni de la noi nu s-a interesat de el , ne-ar fi ajutat foarte mult in apararea si mai ales ca conducator de joc.

Mirel_Radoi10.03.2006 22:14

nu inteleg dece dicutam de Dinamo aici.cand e un topic despre meciul Steaua FC argesi

Ayrton10.03.2006 22:14

Infrangerea lui dinamoo nu inseamna nimic, daca Steaua nu va castiga. Iar dupa ultimele 2 jocuri nu prea sunt optimist...

I.N.Money10.03.2006 22:16

Cred ca e timpul sa ne calmam..bun au batut...dar sa nu uitam ca in tur am trecut prin situatia asta cand au jucat cu Jiul...dupa meciul de maine seara sa speram ca o sa ne bucuram ca am revenit pe primul loc.

radoi8610.03.2006 22:16

Ce tare! Incantator! Imi pare rau ca Ion Marin n-a ramas la Oradea unde avea jucatori fenomenali...cei enumerati mai sus! De asemenea de remarcat ca Dinamo nu si-a pierdut in nici un moment cumpatul si a combinat cu un calm incredibil! Felicitari Dinamo! Nu uita, FOTBALUL II PEDEPSESTE PE BLATISTI! CAMPIONI VOM FI DIN NOU!

Mirel_Radoi10.03.2006 22:16

si eu sunt optimist.cred ca Steaua va casiga cu 3-0

Florin200410.03.2006 22:21

Si cu egal trecem pe locul 1 dar vom avea 2 puncte in fata dupa victoria de maine. Paradoxal sau nu s-ar putea ca acest esec a lui Dinamo sa trezeasca Steaua si sa-i dea acum energia si elanul de care avea nevoie. Meciul de maine daca se incheie cu o victorie pentru noi o sa fie un nou inceput pentru noi presimt asta...si nu datorita lui Olaroiu ci datorita linistii psihice, increderii pe care o vor acumula jucatorii din nou in fortele proprii. E incredibil ce echipa de nimicuri vrea sa iasa campioana Romaniei. FORZA Steaua unica campioana recunoscuta european.

Ayrton10.03.2006 22:22
...dar sa nu uitam ca in tur am trecut prin situatia asta cand au jucat cu Jiul...

 

Ai dreptate, de asta trebuie sa suflam si-n iaurt... Si Argesul nu e chiar orice echipa, poate sa ne puna reale probleme si in plus de asta nici jocul nostru nu merge foarte bine. Sper ,totusi, ca maine sa vedem o imbunatatire a jocului si sa castigam.

bostina2310.03.2006 22:24

maine Oli are sansa sa se revanseze in fata suporterilor!!! o victorie ar insemna enorm pt el pt jucatori pt noi suporterii!!! revenerirea pe primul loc ar aduce putina liniste la club mai ales dupa "reusitele" din UEFA ...si un MORAL excelent pt meciul de la SEVILLA!!! ....nici nu vreau sa ma gandesc ce iese daca nu batem maine Argesul

KroNos^10.03.2006 22:27

In seara asta s-a vazut adevarata valoare a lui Dinamo. Daca nu face blaturi pierde fara drept de apel. Bravo Otzelul!!!

 

Sper sa nu ne strice bucuria Olaroiu maine si sa castigam sa revenim acolo unde ne este locul, adica pe primul loc.

radoi8610.03.2006 22:31
...dar sa nu uitam ca in tur am trecut prin situatia asta cand au jucat cu Jiul...

 

Ai dreptate, de asta trebuie sa suflam si-n iaurt... Si Argesul nu e chiar orice echipa, poate sa ne puna reale probleme si in plus de asta nici jocul nostru nu merge foarte bine. Sper ,totusi, ca maine sa vedem o imbunatatire a jocului si sa castigam.

 

Totusi dupa meciul cu Jiul, la meciul nostru cu Gloria s-a jucat fara spectatori! Acum indiferant cati stelisti vor fi maine la stadion, vor fi foarte incantati de performata lui Dinamo si nu ii vor lasa pe baieti sa repete greselile din trecut!

bodanelu10.03.2006 22:33

Multumim Otelu! Hai Steaua maine.. avem nevoie de victorie!

radusteaua10.03.2006 22:59

maine sa se cante pe stadion cine e pe primul loc Steaua eeeeeeeee Steaua eeeeeeeee :D

razvanis10.03.2006 23:19

Ar fii cazul sa ne luam LOCUL NOSTRU DE DREPT adica LOCUL 1 ca acolo ii sta bine Stelei.Forza Steaua

Bogdan4Steaua11.03.2006 00:30

Avem neaparat nevoie de victorie maine. Am reveni pe primul loc si am avea un moral excelent pentru meciul retur cu Betis.

Hai Steaua!

KroNos^11.03.2006 00:59

Mirel Radoi in Prosport: "Faptul că nu evoluăm în Ghencea nu reprezintă un motiv pentru a putea spune că din această cauză nu avem rezultate pozitive în meciurile din Cupa UEFA. Au fost peste 100.000 de spectatori la două partide şi nu am reuşit să înscriem pentru ei. Fanii noştri s-au obişnuit să marcăm câte trei - patru goluri într-un meci, aşa cum se întâmpla în «perioada» Protasov. Acum jucăm altfel. De aceea m-aş bucura să înscriem doar un gol, dar să câştigăm"

 

Oare o fi vreun mesaj pentru Olaroiu? :lol: :lol: :lol:

«167891017»