FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0-1 (0-0)

«1234567»
metzzz11.11.2010 19:53

Oricum eu nu am inteles dc au aruncat cu betele in stadion , avand in vedere ca nu le-a zis nimeni nimic ca au aprins tortele si petardele...au facut-o lata :)

RobYnho11.11.2010 19:54
@ALL

Va rog, nu mai incercati sa-i raspundeti individului de mai inainte. A luat o pauza permanenta, nu va mai bateti capul cu tampeniile pe care le-a debitat!

 

Dar mie imi place sa-mi bag plua-n ma-sa !

blindica11.11.2010 19:57
@dee

 

Intr-adevar n-a fost cea mai urata evacuare pe care am vazut-o, dar tot exces de forta a fost. Am vazut clar ca unii si-au luat si picioare si bastoane. Nu trebuie sa judecam actiunea comparativ cu alte abuzuri, ci cu litera legii.

Ti se pare normal ca angajatii statului sa faca uz de forta impotriva cetatenilor care le platesc salariile?

 

Da,Moweed nu exagera,ca multi sunt prea tineri,nu platesc si nu au contributii.Si liderul de la galerie plateste salarii sau spaga cand este prins cu alcool in sange la volan?

Doua lucruri sunt certe:

 

1.Jandarmii nu au nici un drept sa loveasca suporterii daca acestia nu s-au manifestat violent la evacuarea din incinta stadionului.Din pacate,jandarmii sunt mascati,asa ca nu poate raspunde decat comandantul,dar evident ca n-o va face decat daca se sesizeaza AISS sau ALSS,spre exemplu,printr-o actiune juridica.

 

2.Nu inteleg,colegii stelisti care au fost acolo,cui au incercat sa faca rau.Ciobanului ? Pai cu asa ceva? Si pe mine ma enerveaza Ciobanul,Tanase,Banel,transferurile pachet,proasta administrare la orice nivel. Dar de ce sa le fie facut pe plac ? In fine,nu ma pricep.

 

Legat tot de meci,avand in vedere cum a facut Lacatus echipa,sunt surprins cum de iesim din propria jumatate.

MoWeed11.11.2010 19:59

 

Si cand cumperi o paine platesti TVA, care ajunge la stat. Deci, indiferent daca avem sau nu sursa de venit, simpla noastra existenta(si cheltuielile care le implica) aduce bani statului

 

Elvis11.11.2010 20:01

cine vrea numarul lui mironica sa ii bage o urare: 0744362545

Kapetan0s11.11.2010 20:02

Ai vazut ca se poate Surdule :)

red&blue_boy11.11.2010 20:02

Nah ca le-a dat-o Surdu...

pytycrys11.11.2010 20:03

Mu1e la tigani.

Bine ma!

Astristul11.11.2010 20:04

Si-a luat revansa pentru luni Surdu! Ce pasa superba a dat Tanase! Nota 10! BRAVO BAAA!!!!!

red&blue_boy11.11.2010 20:22

Tot respectul pentru Gardos.

MikStelista11.11.2010 20:31
UPDATE:Un suporter stelist s-a ales cu mana rupta după ce a fost batut de jandarmi! De asemenea, mai multi fani au avut nevoie de ingrijiri medicale.

suporteri_vc_5.jpg

Kapetan0s11.11.2010 20:34

Mda nu e ea buna ne-am bagat iar cu fundu in poarta.

poatepoate11.11.2010 20:47

ce bine-mi pare ca am castigat :D

varza comentatorii

:steag_sah_mic:

Liviu94sud11.11.2010 20:47

"NE-am facut damblaua am luat muje de la Steaua!!" La tigani muje la tigani!

vlad11.11.2010 20:48

Mi s-a parut mie,plangea Sumudica?

 

 

red&blue_boy11.11.2010 20:49

Martinovici nu s-a miscat rau...

Nu stiu,poate doar mie mi s-a parut,dar si in seara asta Banel cred ca a fost cel mai slab...

Kellerman11.11.2010 20:49

RAPID Bucuresti UNDE MORTII MA-TII ESTI ?

A.ALeX11.11.2010 20:51

Victorieeeeeee !!!!!! :hai_steaua: :hai_steaua: :hai_steaua: :hai_steaua:

Fan FC Steaua11.11.2010 20:52

Eu nu simt nimic. Vinde pleaca mori, ciobanule!

Liviu94sud11.11.2010 20:57

Uitati-va pe Pro TV la stiri ... sa vedeti mai detaliat ce se/sa intamplat:D

Catalyn0711.11.2010 21:08

cand e tragerea la sorti pentru semifinale ?

 

 

 

S A R P E11.11.2010 21:30

:steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

 

le-am dat nana la zburatori fix la ei in cuib !!!!

AG11.11.2010 21:33
cand e tragerea la sorti pentru semifinale ?

jucam cu gloria :))

Elvis11.11.2010 21:37
Mi s-a parut mie,plangea Sumudica?

erau flegme !

oricum, la ei este traditie, in fata noastra ...

viorel_moldovan_steaua_rapid_uefa1.jpg

rada_steaua_rapid_uefa.jpg

cristian01411.11.2010 21:40

I s-a terminat norocu' tiganului de sumudica.

Surdu, desi a dat gol tot petarda a fost, alaturi de numarele 16 si 17. Lacatus, fricos ca mai mereu. Nu am inteles nici macar una din schimbari. Daca il avea pe Stancu pe banca si il baga prin minutul 75 nu trebuia sa mai zboare Tatarusanu din bara-n bara. Dar pana la urma, dincolo de victoria asta de orgoliu si singura care conteaza pentru mine de mult timp, echipa tot a ciobanului ramane.

Cele mai frumoase momente cu Kapetanos si ceilalti care au iesit cu steagurile fluturand.

 

Mvie mironica, naum, Pro TV, gsptv si toata presa.

«1234567»